Autorius Tema: Alfa Romeo GTV6 2.5 [grease]  (Skaityta 76861 kartus)

Neprisijungęs grease

Ats: Alfa Romeo GTV6 2.5 [grease]
« Atsakymas #60 Įrašytas: 2009-05-29 23:00 »
O tai dabar ar per reles sujungei?  ::)
taip.

Neprisijungęs grease

Ats: Alfa Romeo GTV6 2.5 [grease]
« Atsakymas #61 Įrašytas: 2009-06-01 16:22 »
savaitgali kiek netiketai ivyko barskesiu salinimo procedura.


taip pat isrinkau ir visa gala - liko vienas poslykstis barskesys kazkur is galo, ale jau itariu teks list po masina ir ieskot, nes salone/bagazinej lyg ir niekas nebarska.

taip pat sutvarkiau galines leidziancias lempas.

Neprisijungęs grease

Ats: Alfa Romeo GTV6 2.5 [grease]
« Atsakymas #62 Įrašytas: 2009-06-01 16:27 »
beje, cibie lempos sviecia tikrai labai gerai. geriau, nei mano 156.
jei kam iskils reikalas pirkti lempas, tikrai rekomenduoju cibie. ju yra keleto diametru, taip pat, jeigu teisingai atsimenu, ir staciakampio formos.
mano dvi lempos su parsiuntimu is anglu kainavo 300 lt. atkeliavo per tris ar keturias dienas. jos yra europines (svieso ruozas __/ formos), trumpos/ilgos + gabaritai.

Neprisijungęs T-Spark

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1207
  • Karma: +26/-0
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Alfa Romeo GTV6 2.5 [grease]
« Atsakymas #63 Įrašytas: 2009-06-01 16:39 »
ka burei girgzdesiams pasalinti? ar tiesiog susukai graziai viska atgal? mano spaideryje irgi girgzda stipriai, reiks nuimineti. aisku spiderio ir kebulas zymiai daugiau juda, nei gtv6 :)

Neprisijungęs grease

Ats: Alfa Romeo GTV6 2.5 [grease]
« Atsakymas #64 Įrašytas: 2009-06-01 17:11 »
jo, tavo problema gali buti kebulo judejimas.
mano ta pagrindine panele buvo biski sudinai uzdeta - uzlenktos kelios vietos. jos trynesi i stikla ir nuo menkiausio sujudejimo girgzdejo. tai as graziai ja uzdejau ir tiek.
o visus instrumentus ir visur kitur, kur buvo imanoma, dejau 'ant' double-tape'o, t.y. dvipuses lipnios juostos.
siaip tai ten visko tiek mazai, kad nera kam barsket. uztrukau ~2 valandas isrinkt/surinkt.

Neprisijungęs Alfaman

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 733
  • Karma: +19/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GTV6 2.5 [grease]
« Atsakymas #65 Įrašytas: 2009-06-12 19:12 »
Taigi per alfaturą teko gyvai pamatyti šitą grožį. Viskas labai gerai išskyrus vieną dalyką, kuris man užkliuvo. Konkrečiau- ratai man nesižiūri. Norėtųsi kokių nors gimtųjų alfinių, kaip pvz. šitų ronal: http://www.flickr.com/photos/moonfever0/1160893823/sizes/l/
Ką manai? Ir šiaip kokie tolimesni planai?
156 SW jtdm 16v

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GTV6 2.5 [grease]
« Atsakymas #66 Įrašytas: 2009-06-12 19:51 »
Taigi per alfaturą teko gyvai pamatyti šitą grožį. Viskas labai gerai išskyrus vieną dalyką, kuris man užkliuvo. Konkrečiau- ratai man nesižiūri. Norėtųsi kokių nors gimtųjų alfinių, kaip pvz. šitų ronal: http://www.flickr.com/photos/moonfever0/1160893823/sizes/l/
Ką manai? Ir šiaip kokie tolimesni planai?
Ir aš pritarčiau šiai nuomonei.
Gerą įspūdį paliko per Alfatūrą ir šis modelis (ypač) ir pats šeiminkas kaip ir Alfamano ir T_Spark automobiliai, išskirtiniai modeliai, sveikinimai ir geri linkėjimai šeiminkams eksploatuojant ir prižiūrint savo alfutes  :masina:
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs grease

Ats: Alfa Romeo GTV6 2.5 [grease]
« Atsakymas #67 Įrašytas: 2009-06-12 21:34 »
Taigi per alfaturą teko gyvai pamatyti šitą grožį. Viskas labai gerai išskyrus vieną dalyką, kuris man užkliuvo. Konkrečiau- ratai man nesižiūri. Norėtųsi kokių nors gimtųjų alfinių, kaip pvz. šitų ronal: http://www.flickr.com/photos/moonfever0/1160893823/sizes/l/
Ką manai? Ir šiaip kokie tolimesni planai?
jo, siti ratai tai super. ale tik klausimas - is kur juos gaut? vis karts nuo karto paieskau per visokius ebayjus ir kt., bet kad niekur nera.
o dabartinius ratus as traktuoju kaip zieminius :)

Neprisijungęs Alfaman

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 733
  • Karma: +19/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GTV6 2.5 [grease]
« Atsakymas #68 Įrašytas: 2009-06-12 22:52 »
A jo retenybe tokie ratai ir dar su penkiom skylem. Su keturiom skylem R13 zinau kas turi, bet kas is to. O cia ko gero R15 bus.
Aha, taip jau mes linke traktuot: jei prastesni ratlankiai tai ziemai, jei prastesnes padangos tai zmonai  ;D ;D
« Paskutinį kartą keitė: 2009-06-12 23:02 sukūrė Alfaman »
156 SW jtdm 16v

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GTV6 2.5 [grease]
« Atsakymas #69 Įrašytas: 2009-06-13 05:55 »
kazka tokio  turi vienas vilnietis, tixliai zinau ,kad ratai 15 tik neatsimenu keliu ten skyliu  4 ar 5 , dar kiek atsimenu vieno rato kampas skeltas per palange, nors savininkas sake ,kad nemuse ir jokios vibracijos neturi,jai domins mestelk pm bandysiu  sukontaktuot su zmogum
AR159 2.0 jtdm Ti