Autorius Tema: Noriu pirkti Alfa Romeo 156  (Skaityta 948941 kartus)

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #2140 Įrašytas: 2013-10-26 12:01 »
Sveiki, du metus važinėjau su '98 156 2.5 benzinu, o dabar ieškau 156 dyzeliuko. Atrodo, jog apie alfas priskaitęs per tą laiką esu nemažai, bet va niekaip negaliu išsiaiškinti... konkrečiai domina šitas variantas http://www.autogidas.lt/alfa-romeo-156-jtd16v-distinctive-universalas-2005-0125530024.html bet man neaišku kodėl tokių metų šita alfa su senu snukiu, o ne fl ? ar jis tiesiog keistas po kokio įvykio ar gamintojas tokiais metais leido dar ir su senuoju snukeliu šitas alfutes?

Facelift buvo 2004 metų pradžioje. Greičiausiai stovėjo ilgai prieš registraciją pirmą arba kažkas sumaišyta pateiktoje informacijoje. 8)

Jei sužinosi jos VIN kodą, EPER programoje sužinosi jos tikrąją gimimo datą. Faceliftų ir 2003 pab. buvo.
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs kasper

Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #2141 Įrašytas: 2013-10-27 21:10 »
patikslinsiu. as dabar turiu facelifta 2003.05. (viena is pirmuju faceliftu). jis bus parduodamas,tik reikia biski patvarkit kreivu meistru darba ir lakstis alfukas:)) :masina:
dazymas. viniliniu pleveliu klijavymas

Neprisijungęs Justaaz

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 97
  • Karma: +0/-3
  • HBL
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #2142 Įrašytas: 2013-10-28 02:23 »
Idomiai cia su tais fl, kiek esu mates tai prasidedavo nuo 2004.04, bet panasu, kad yra ir isimciu :)
'98 Alfa Romeo 156 1.8TS Rosso Proteo
'99 Alfa Romeo 156 1.8TS Silver
'03 Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD Nero Vulcano Metallic

Neprisijungęs Andriausias

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 33
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #2143 Įrašytas: 2013-10-28 17:02 »
Taip, prieš atsakydamas dar noriu parašyti, kad alfą turėti gerai dėl to, kad čia veikia puikus forumas ir nuostabi bendruomenė, visuomet pasirengusi padėti, tad dėkui už atsakymus :)   tai va, šis modelis - http://www.autogidas.lt/alfa-romeo-156-jtd16v-distinctive-universalas-2005-0125530024.html  iš ties yra pagamintas 2003, o kaip čia ir buvo sakyta, jo pirma registracija 2005/07, rida 230 tkst.. Skilęs ten priekinis stiklas ir sunkiai vaikšto bėgiu svirtis. bėgiai jungiasi normaliai, bet pati svirtis sunkiai vaikšto, bet kiek radau informacijos čia forume, tai yra nesunkiai sutvarkoma, visa kita tvarkinga. Reikės pasidomėti kiek kainuotų alfai naujo stiklo keitimas ateičiai. KAIP manot ar protinga/gera kaina 6500Lt ? dar nepirkau šito varianto, nes noriu apžiūrėti ir šį http://auto.plius.lt/skelbimai/alfa-romeo-156-1-9-l-universalas-2004-dyzelinas-3225679.html. Facelifto norėtusi todėl, kad asmeniškai man daug gražiau ir solidžiau atrodo ir žvelgiant dar kelis metus į priekį, jei tiek važinėčiau su alfa, tai jau senoji išvaizda perspektyvoje atrodys dar senesnė :) na, dar prie to prisideda ir žmona, kuriai "nee, nepirk su tokiu snukiu kokį jau turėjome" :)

Neprisijungęs kasper

Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #2144 Įrašytas: 2013-10-28 17:16 »
sitas faceliftas buvo pardavime pries koki menesi,net atrodo,kad yra ir senas skelbimas. uz ji prase 6000lt su kebulo ir vaziokles defektais . tai dabar reikia tikrint kaip jis padaritas,ar pardavimuj paslepti defektai,ar padarita su protu. man asmeniskai atrodo,kad ten nieko ipatingo nepadarita.bet visada buna isimciu
dazymas. viniliniu pleveliu klijavymas

Neprisijungęs Pofka

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #2145 Įrašytas: 2013-11-05 10:18 »
http://auto.plius.lt/skelbimai/alfa-romeo-156-1-9-l-universalas-2004-dyzelinas-3225679.html.

Sveiki. Pirmas mano post'as. :D
Šitą buvau apžiūrėti vien dėl to, kad vietoj. Sakė pirkta iš vokiečių tralistų. Nesužavėjo, bet tvarkingas automobilis. Prasukęs 215 tūkst.  Panašu, kad reali rida. Šiek tiek nustebino pasakymas, kad nusipirko tampyti traliukui (alfa tralui?  :o ), bet pasirodė per "lengva".

Dar norėčiau paklausti kaip 1.9 103kW dyzeliai? Kiek čia skaitinėjau, tai susidariau nuomonę, kad jei prižiūrėtas, tai puikus agregatas. Netekę turėti alfos, ieškaus sau būtent su tokiu varikliu. Nelabai žinau ką tikrinti būtent tuose varikliuose, gal turi kokių specifinių bėdų? Kiek smagračiai atlaiko?
« Paskutinį kartą keitė: 2013-11-05 11:20 sukūrė Pofka »

Neprisijungęs Andriausias

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 33
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #2146 Įrašytas: 2013-11-05 14:24 »
Aš irgi šitą variantą buvau nusižiūrėjęs, čia aukščiau postuose apie jį klausinėjau, bet kelis kart skambinęs pardavėjui taip ir nesiryžau nuvažiuoti jo apžiūrėti, nes irgi pardavėjas įtartinas pasirodė kažkoks, taip pat apie lengvumą kalbėjo, bet taip ir nesupratau kas jam ten netiko, man nesakė apie jokius tralų tampimus :D  O tai kaip tu sakai - tvarkinga mašina, viskas ok, bet nesužavėjo.. tai čia kaip ir prieštarauji sau :) kas būtent blogai, kad nesužavėjo? :) kaip ji iš išorės? nes ten kažką kalbėjo apie pabraižymus ir pan.. pakaba ok? visi tarpai sueina vienodai? iš nuotraukų VANAGIUX dėmesį atkreipė, kad vairas patrintas neblogai? tai rida mažoka atrodo. sėdynės, po rankis, pedalai irgi pašlifuoti neblogai spėju?   dairaisi tik į modelius po atnaujinimo?

Neprisijungęs Pofka

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #2147 Įrašytas: 2013-11-05 14:49 »
Sakau, kad nesužavėjo, nes visa patrinta. Po 214 tūkst. (ar daugiau) nėra ko norėt, kad būtų graži, oda sutrūkus ar kaip tai pavadint, einamos vietos patrintos, į pedalus neatkreipiau dėmesio. Tvarkinga pasirodė, variklis dirbo gerai, kur nedirbs, šiltas buvo :D, važiuoklė lyg nebarškėjo. Lijo tai kėbulo daug neapžiūrinėjau. Ir variau tik pasižiūrėti kokias pardavinėja mūsų krašte. Jeigu kainuotų ~6500lt, tai būtų verta. 8 tūkst. tai būtų gaila atiduoti.

Dairausi į modelius po atnaujinimo. Tik mažai alfučių atvaro.
« Paskutinį kartą keitė: 2013-11-05 15:33 sukūrė Pofka »

Neprisijungęs Andriausias

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 33
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #2148 Įrašytas: 2013-11-05 16:28 »
Pavasarį/vasarą jų padaugėja, o dabar tikrai pasirinkimas ypač skurdus. Tai va man irgi šiek tiek nesinorėjo atiduoti 8000lt už tą agregatą patrintą. Kita vertus skelbimuose tokie fl modeliukai po 10 tūkst. parduodami ir daugiau.. tiesa ir variklis 85kw.. norėtusi 1.9 16v 103kw, nes jo kuro ekonomijos ir galios santykis puikus. Aš esu beveik 3 metus alfos (tik benzo) savininkas, tai kiek tegdavo susidurti su turinčiais alfas bei pačiam domėtis, nieks nesiskundė tais 1.9 16v varikliais. Be to apie juos ir internete pilna informacijos, jie ne tik alfose stovi, tai čia jau dėl variklio nekyla klausimų, visur daug apie juos kalbėta ir pan., dėl to būk ramus ;) man nekyla ranka, bet gali būti jog teks imti ne fl :( bet imsiu vistiek tik 103kw :)

Neprisijungęs Pofka

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #2149 Įrašytas: 2013-11-05 18:02 »
Tai vadinas galima rusišką pilti :D Man regis greičiau kokią kitą nusipirksiu nei šitą. Nebent į vokietiją varyti.