Autorius Tema: Dingsta trauka  (Skaityta 45065 kartus)

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Dingsta trauka
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2008-12-25 20:32 »
indikatorius tai kaip siurblio..
neturiu alfos.

Neprisijungęs ade

Ats: Dingsta trauka
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2008-12-26 13:29 »
indikatorius tai kaip siurblio..

Kieno siurblio? Kuro, alyvos?
Buvo: Audi C4 2.6
         AR166 2.4JTD
Yra:   Chrysler 300C 3.0CRD

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Dingsta trauka
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2008-12-26 14:01 »
kuro.
neturiu alfos.

Neprisijungęs Infas

Ats: Dingsta trauka
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2008-12-26 14:41 »
Sveiki. Alfa turiu gal puse metu. Pirma kart uzsidege raudona tokia lempute (paveiksle) ir kartu ASR su ABS. Uzgesinau, vel uzvedu- viskas ok. Po poros savaiciu vel tas pats, viska atlieku taip pat. Vis dar galvoju, kad kontaktas kazkur blogas ar pan. Uzvakar tas pats tik ABS ir ASR jau neuzsidege.
Manuale paskaiciau - parasyta (Avaria del sistema iniezione). Gal kas galit apsviest ka tai reiskia?
Manau cia reiketu komp.diagnostika daryt. Ar tai atsakytu kas cia yra? Ir jei ta lempute nedegs tuo momentu ar meistrai darydami diagnostika matys kazka ar ne?
Prikabinu koks indikatorius dege:

Is anksto aciu
reiskia klaida variklyje, sitas indikatorius pakeite senaji "pukstuko" formos ;) pas mane toks, kaip pas tave, tik geltonas, kai jis uzsidega, tai variklyje kazkas negerai, diagnostika viska parodo, aisku ne visada tiksliai, bet turetu tikrai pagelbeti ;) ypac, jei masina dar uzsiveda ir vaziuoja normaliai, tai labai rimto kazkas neturetu buti ;)
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs ade

Ats: Dingsta trauka
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2008-12-28 20:59 »
Jauciu kazkas bus su elektronika  :(. Siandien ne is sio ne is to ASR uzsidege bevaziuojant. Sustojau, uzgesinau, uzvedziau - vel viskas gerai.
Tik man labai ydomu koks rysys tarp ASR ir variklio klaidos. As niekaip neismastau, bet kuo toliau tuo labiau pergyvenu del galimu islaidu. Po svenciu kazkaip reiks prisiverst nuvaziuot isgirs busimo remonto kaina :(
Buvo: Audi C4 2.6
         AR166 2.4JTD
Yra:   Chrysler 300C 3.0CRD

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Dingsta trauka
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2008-12-29 21:23 »
Jauciu kazkas bus su elektronika  :(. Siandien ne is sio ne is to ASR uzsidege bevaziuojant. Sustojau, uzgesinau, uzvedziau - vel viskas gerai.
Tik man labai ydomu koks rysys tarp ASR ir variklio klaidos. As niekaip neismastau, bet kuo toliau tuo labiau pergyvenu del galimu islaidu. Po svenciu kazkaip reiks prisiverst nuvaziuot isgirs busimo remonto kaina :(
Matytas tas paveiksliukas jau kartelį. Bet savaime viskas susireguliavo. Man buvo taip, tau gali būti kitaip. Gal dar neskubėk skaičiuoti išlaidų (tik ruoškis), geriau susikoncentruok į galimo gedimo(ų) nustatymą, nes tie mūsų meistrai-remontininkai bet tik prikabinti bėdą greičiau, jiems darbas-pinigėliai, o problema gali likti taip ir neišspręsta.
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs ade

Ats: Dingsta trauka
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2009-01-06 09:57 »
Prikolai.Padariau diagnostika, tai sako meistras kad ASR nieko nera ir but negali. Sakau nu juk berods du kart taip buvo kad uzsidega ir dega o nemirksi, tai jis atreze kad taip but negalejo ir viskas.
O del variklio kalaidos tai sako kura bloga pilu. Kuro slegis prie 700-800 apsisukimu turi but virs 200 baru, o pas mane buvo 100. Pravale meistras man auksto slegio reguliatoriu ir kuro filtra pakeite. Ziuresim kaip bus dabar.
Aciu visiem kas pasidalino mintim :D
Buvo: Audi C4 2.6
         AR166 2.4JTD
Yra:   Chrysler 300C 3.0CRD

Neprisijungęs evildevil

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 152
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Dingsta trauka
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2009-01-06 18:29 »
atsidaryk bagazine, ten po kilimeliu rasi tokia blekike juoda prisukta lyg sesiais varztais, atsuk ir nuimk dvi slangutes ir laibda, po to atsuk ta plastmasini toki uzsukima ir issitrauk zemo slegio siurbliuka, su proziku pasviesk i baka, jei blizga vaziuok i turgu, jei tamsu kaip nakti tai duok kokso :)
Buvo AR 164 TD

Dabar AR 166 JTD

Neprisijungęs ade

Ats: Dingsta trauka
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2009-01-07 00:18 »
atsidaryk bagazine, ten po kilimeliu rasi tokia blekike juoda prisukta lyg sesiais varztais, atsuk ir nuimk dvi slangutes ir laibda, po to atsuk ta plastmasini toki uzsukima ir issitrauk zemo slegio siurbliuka, su proziku pasviesk i baka, jei blizga vaziuok i turgu, jei tamsu kaip nakti tai duok kokso :)

Nu reiks pabandyt. O tai nuo ko tas blizgesys ten gali but? Vanduo?
Buvo: Audi C4 2.6
         AR166 2.4JTD
Yra:   Chrysler 300C 3.0CRD

Neprisijungęs evildevil

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 152
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Dingsta trauka
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2009-01-07 08:22 »
butu gerai kad butu vanduo :),  blizka auksto slegio siurblio drozles, jos kaip dulkes, nesvieciant nesimato, ir dar, siurblys praktiskai netaisomas, as stuke mokejau srote,  ir dar kai iseme slegio reguliatoriu nuo siurblio, koks pas tave stovejo slegio reguliatorius be sietelio ar su sieteliu ???   jei slegio nelaiko tai jo kaina 540 lt, cia pigiausiai vieni veikejai siule uz 720 lt,  jei reguliatorius nuduses dingsta trauka ir net nesikuria masina, jei tau ji vale tai itariu kad siurbliukas mirsta, nes jis raleidzia slegi nuo 120 bar  kazkur, o isimtas ant stendo atlaiko apie 70 lyg  baru, siaip sakau pasizek i baka jei blizga sauk i turne,  nes jei uzsikirs siurblys bus kaip man.........  bet as ja vistiek myliu, jin mano vienintele  :)
Buvo AR 164 TD

Dabar AR 166 JTD