Autorius Tema: ABS  (Skaityta 17108 kartus)

Neprisijungęs darioJ

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 229
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: ABS
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2012-02-14 21:31 »
Prie tos pacios temos, pranyko abs,  striprei uzmynus stapdziu pedala kokia 1 sekunde jaucias abs mušimas per pedala, bet poto trumpo musimo masina pradeda ciuozti, zodziu issijungia abs. gal kam buvo taip?:)
O ABS lempute dega? nes pas mane taip pat neveike,nors per pedala jausdavosi musimas,bet ratus uzblokuodavo ir jokios lemputes nedege ir kompas jokiu klaidu nemete.Ilgai ieskojau bedos,kol uzsukau pas Zaza ir jis rado beda,ir ja pasalino,aciu jam.Matosi,kad zmogus ismano ka daro.O buvo paprasciausiai sumaisyti vamzdeliai is pagrindinio cilindriuko i ABS bloka.Jei pas tave dega ABS lempute,tai kompas turi rodyti klaida ir bus aisku ka tvarkyti.

Neprisijungęs Tomukas

Ats: ABS
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2012-02-16 13:29 »
Prie tos pacios temos, pranyko abs,  striprei uzmynus stapdziu pedala kokia 1 sekunde jaucias abs mušimas per pedala, bet poto trumpo musimo masina pradeda ciuozti, zodziu issijungia abs. gal kam buvo taip?:)
O ABS lempute dega? nes pas mane taip pat neveike,nors per pedala jausdavosi musimas,bet ratus uzblokuodavo ir jokios lemputes nedege ir kompas jokiu klaidu nemete.Ilgai ieskojau bedos,kol uzsukau pas Zaza ir jis rado beda,ir ja pasalino,aciu jam.Matosi,kad zmogus ismano ka daro.O buvo paprasciausiai sumaisyti vamzdeliai is pagrindinio cilindriuko i ABS bloka.Jei pas tave dega ABS lempute,tai kompas turi rodyti klaida ir bus aisku ka tvarkyti.
lempute nedega,nujauciu ,kad ji isvis neveikia,db viena diena uzsikuriau abs pradejoi veikt istisai tik paspaudi pedala ir abs isijungia, bet po keliu stipresniu paspaudimu vel is vis dingo. gal cia gali buti del priekiniu kaladeliu ir disku nes jie jau baigias?

Neprisijungęs Džeris166

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 497
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: ABS
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2012-02-16 13:53 »
labai abejociau, stovint vietoje abs neveikia, tik kai automobilis rieda ( abs kompas skaiciuoja rato apsisukimus )
Buvo: BMW 520i (e34) 1992m. ( Brokatrot Metallic )

Yra: Alfa Romeo 166 2.4 JTD 2000m. ( Grigio Chiaro Vr. )

Neprisijungęs Tomukas

Ats: ABS
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2012-02-16 14:01 »
labai abejociau, stovint vietoje abs neveikia, tik kai automobilis rieda ( abs kompas skaiciuoja rato apsisukimus )
as turiu omeny veikia istisai tik paspaudus pedala ir vaziuojant o ne stovint

Neprisijungęs Džeris166

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 497
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: ABS
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2012-02-16 14:03 »
nu nzn idomiai man ir buvo kaladeles mirusios bet abs nemusdavo pedalo tik cypdavo kai stabdai, o pastaruoju metu niekas nelindo prie stabdziu sistemos gal pazeide davikli kazkuri arba laida ?
Buvo: BMW 520i (e34) 1992m. ( Brokatrot Metallic )

Yra: Alfa Romeo 166 2.4 JTD 2000m. ( Grigio Chiaro Vr. )

Neprisijungęs Tomukas

Ats: ABS
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2012-02-16 18:57 »
nu nzn idomiai man ir buvo kaladeles mirusios bet abs nemusdavo pedalo tik cypdavo kai stabdai, o pastaruoju metu niekas nelindo prie stabdziu sistemos gal pazeide davikli kazkuri arba laida ?
lyst nieks nelindo, bet gal per sniega kaip nors sugebejau pazeist, bet kazi kode jis kartai bludij, kai masina pastov koke valanda ,tada per pirma stabdziu paspaudima jis praded veikt,poto isvis nebeveik :)

Neprisijungęs Tadas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 50
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: ABS
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2012-02-17 01:01 »
Man tai buvo supranti kai buvo nuimtas kelmas ir kai surinkinejo tai ne taip laidus ten sustate i vietas (abs, asr) tai ir po keletos dienu nusizulino laidas i zodziu taip pat buvo pradeje svaigti, tai pirma patikrinau po kapotu kur daviklis stovi abieju pusiu pasiziurejau ar ateina srove ir pns, o veliau  pasikeles pamaciau kad laidas ne taip uzdetas ir prasitryne, tai nezinau pasitikrink viska ar nepazeista ir pasiziurek tas fiskes po kapotu kur yra,, dar saugiklius permesk. sekmes ;) :)

Neprisijungęs Tomukas

Ats: ABS
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2012-02-17 21:40 »
Man tai buvo supranti kai buvo nuimtas kelmas ir kai surinkinejo tai ne taip laidus ten sustate i vietas (abs, asr) tai ir po keletos dienu nusizulino laidas i zodziu taip pat buvo pradeje svaigti, tai pirma patikrinau po kapotu kur daviklis stovi abieju pusiu pasiziurejau ar ateina srove ir pns, o veliau  pasikeles pamaciau kad laidas ne taip uzdetas ir prasitryne, tai nezinau pasitikrink viska ar nepazeista ir pasiziurek tas fiskes po kapotu kur yra,, dar saugiklius permesk. sekmes ;) :)
kur tos fyskes po kapotu stov?

Neprisijungęs Tadas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 50
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: ABS
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2012-02-18 03:13 »
Ka as zinau seip pas mane GT tai prie pat pertvaros kur eina i salona ir kur amortikas pns, na nemoku paaiskint bet zodziu tikrai matomoje vietoje........ Turetum matyti..