Autorius Tema: Automagnetolos  (Skaityta 121108 kartus)

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos
« Atsakymas #150 Įrašytas: 2008-09-30 12:43 »
autopliuse autogide yra ju,  bei teko matyt nebrangiai pilnu komplektu kns masinu turgui
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs warlock

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 422
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos
« Atsakymas #151 Įrašytas: 2008-09-30 12:46 »
Ka turi omeny pilnos komplektacijos ir ka reiskia nebrangiai??
Alfa 155 1.8TS
Alfa 156 2.0TS Selespeed

Neprisijungęs techno

Ats: Automagnetolos
« Atsakymas #152 Įrašytas: 2008-10-07 20:03 »
Ir as paprasysiu Jusu patarimo :)
Reik gero CD magelio, kuris laikytu atminti /tai kaip ir tik i BLAUPUNKT taikytis? :)/
Mazai siuolaikiniu magu turi sia funkcija..
Mageliui skirciau 500-700 lt :)

Uzkliuvo vienas idomesnis egzempliorius BLAUPUNKT EUROPE NAVI 56, bet apie 5 serija ne kokie atsiliepimai. Teks i auksteniaja klase taikytis.
Noretusi ko nors rimtesnio, daug magu esu jau per gyvenima netekes, tai sitas su manimi visida keliaus ir masinoj paliekamas nebus.
« Paskutinį kartą keitė: 2008-10-07 20:22 sukūrė techno »
AR 166 3.0 V6 162 kW ROSSO

AR 147 1.9 JTDm 88 kW NERO

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Automagnetolos
« Atsakymas #153 Įrašytas: 2008-10-07 22:44 »
uzuojauta tau, turbut ties blaupunkt ir liksi apsistojes. kazkada dar aukstos klases clarion laikydavo atminti..kazkada...
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs warlock

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 422
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos
« Atsakymas #154 Įrašytas: 2008-10-08 09:09 »
uzuojauta tau, turbut ties blaupunkt ir liksi apsistojes. kazkada dar aukstos klases clarion laikydavo atminti..kazkada...
Tai kad atminties laikymas ne problema, tas pas senas sudinas SONY cdx mp 30 laiko atminti...
Na o uz tokia suma tikrai galima rasti nebloga 7 klases blaupunkta
Alfa 155 1.8TS
Alfa 156 2.0TS Selespeed

Neprisijungęs techno

Ats: Automagnetolos
« Atsakymas #155 Įrašytas: 2008-10-08 18:39 »
Tas ir yra, kad senesnis modelis, tai ir laiko atminti.

Mano manymu BP yra labiausiai subalansuotas lietuviui, kuris automobili laiko prie daugiabucio ir savo mageli nori nestis kartu, nes:
1. visi modeliai laiko atminti; ir
2. yra pirkti gatavu stalciu.
Aisku, galima bet kuriam mageliui prichimicint maza akumuliatoriuka, kuris laikytu atminti ir pasidaryti stalciu (aisku iskart visokiu problemu kyla - kaip prasivest linijinius isejimus, kad laidu nereiktu kaisiot ir pan.)
Blaupunktai atrodo pakankamai primityviai, todel daug zmoniu ju baidosi, bet paziurejus tech.charakteristikas ir paskaicius atsiliepimus, tai pats pigiausiais BP skambes geriau uz pati brangiausia grazu ekraniuka turinti ROADSTARa ar PANASONICa ;)
Mano nuomone - grozis paprastume ;)

Warlock - rasei apie Gelhard. Teko tokios gimines egzemplioriu man tureti pries gerus 7 metus, tikrai geras egzempliorius buvo. Tik nesupratau jame vieno dalyko - kodel displejuje kartais mirkesdavo simbolis "masinyte su ausinem" (cia kaip ir Gelhard prekes zenklas) ;)
AR 166 3.0 V6 162 kW ROSSO

AR 147 1.9 JTDm 88 kW NERO

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos
« Atsakymas #156 Įrašytas: 2008-10-08 18:47 »
pats turiu  blaupunkta tai nieko blogo labai negaliu paskyt  aprt viena dalyka, tokio  painaus meniu dar neteko  matyt, galejo ir  kazka  geriau sugalvot, bet mano manymu jis tuos pinigelius tikrai atgroja,o ir surinkimo kokybe tikrai gera, ne kaip pas draugeli  is jvc kinopkes griuna nuo minkymo :D
AR159 2.0 jtdm Ti

minde166

  • Svečias
Ats: Automagnetolos
« Atsakymas #157 Įrašytas: 2008-10-08 19:20 »
parduodu aparatura :
magas - KENWOOD KDC-W7031 (su grafika)
subai(2) - alpine (1 visai naujas)
stiprintuvas - blaupunkt 4x100
koloneles - pioneer (kiausai)
viskas isskirus stipra pirkta nauja .
 ;)

Neprisijungęs warlock

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 422
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos
« Atsakymas #158 Įrašytas: 2008-10-09 07:33 »
Tas ir yra, kad senesnis modelis, tai ir laiko atminti.

Mano manymu BP yra labiausiai subalansuotas lietuviui, kuris automobili laiko prie daugiabucio ir savo mageli nori nestis kartu, nes:
1. visi modeliai laiko atminti; ir
2. yra pirkti gatavu stalciu.
Aisku, galima bet kuriam mageliui prichimicint maza akumuliatoriuka, kuris laikytu atminti ir pasidaryti stalciu (aisku iskart visokiu problemu kyla - kaip prasivest linijinius isejimus, kad laidu nereiktu kaisiot ir pan.)
Blaupunktai atrodo pakankamai primityviai, todel daug zmoniu ju baidosi, bet paziurejus tech.charakteristikas ir paskaicius atsiliepimus, tai pats pigiausiais BP skambes geriau uz pati brangiausia grazu ekraniuka turinti ROADSTARa ar PANASONICa ;)
Mano nuomone - grozis paprastume ;)

Warlock - rasei apie Gelhard. Teko tokios gimines egzemplioriu man tureti pries gerus 7 metus, tikrai geras egzempliorius buvo. Tik nesupratau jame vieno dalyko - kodel displejuje kartais mirkesdavo simbolis "masinyte su ausinem" (cia kaip ir Gelhard prekes zenklas) ;)

Tai kad ir nesakau, kad blaupunkt blogai groja... Man kaip tik patinka jo skambesys.
O gelhardu deja, bet jau gan ilga laika negamina, matyt neatlaike pigiu delfinu ir t.t. konkurencijos, nes daugumai reikia tik decibelu, o i skambesio kokybe jiems nusispjaut
Alfa 155 1.8TS
Alfa 156 2.0TS Selespeed

matandra

  • Svečias
Ats: Automagnetolos
« Atsakymas #159 Įrašytas: 2008-10-15 14:02 »
na va, pakeiciau savo mageli i blaupunkta LosAngeles MP74, kolkas vienintelis jo trukumas, kad jis sidabrinis :D o groja tikrai graziai