Autorius Tema: Navigacijos klausimai:  (Skaityta 25033 kartus)

ghost

  • Svečias
Ats: Navigacijos klausimai:
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2009-05-22 15:05 »
Labas

Na is tikro nerealiai !
Faktas kad veikia , reikia to cd ( nors ir gaila kad nera Lt ) , bet reikia jei suorganizuotum  - atsilyginciau !

blackieforever

  • Svečias
Ats: Navigacijos klausimai:
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2009-06-10 21:50 »
Sveiki!

Ir aš turiu 147 Alfonsą! :) Reikėtų ir man šio CD, nes norėtųsi visas galimybes išnaudoti, o ne pirkti kokį tom tomą ir pan. Pasidalinkite, jeigu kas turite veikiantį!

Mano kontaktai, jeigu atsirastų gerų žmonių ir alfonsų mylėtojų  ;) :
E-mail'as: blackieforever@gmail.com

Iš anksto dėkingas! :)

Neprisijungęs tauras

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 241
  • Karma: +1/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Navigacijos klausimai:
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2010-09-18 11:50 »
norejau paklaust ar kas zino,ar tas navigacinis televizorius skaito muzikinius kompaktus ar tik navigacini?ar dar turi but cd changeris?
ar gt

Neprisijungęs Raimman

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 190
  • Karma: +1/-0
  • AR145-:)AR156-:)AR147- only ALFA style ROSSO
    • Žiūrėti profilį
Ats: Navigacijos klausimai:
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2010-10-05 18:45 »
norejau paklaust ar kas zino,ar tas navigacinis televizorius skaito muzikinius kompaktus ar tik navigacini?ar dar turi but cd changeris?

Skaito zmogau tas navigacinis televizorius :) ir kompaktus ir ryja telefono korteles ir susiveda duomenys ir t.t.

Neprisijungęs tauras

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 241
  • Karma: +1/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Navigacijos klausimai:
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2010-10-12 19:04 »
jau zinau kad skaito,lazeri rekejo pravalyt,bet  neveikia tripas ir  muzikos equalaizerio neina pareguliot,nesuprantu kodel ir pats magas gryba pjauna.tai dingsta garsas,nesuprantu kodel
ar gt

Neprisijungęs Karl

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 27
  • Karma: +0/-0
  • FTF022 VNO
    • Žiūrėti profilį
Ats: Navigacijos klausimai:
« Atsakymas #55 Įrašytas: 2011-12-21 22:35 »
Turiu panašią problemą kaip čia (tiesa senokai) minimos. Ar yra artimų kraštų, ar net LT kompaktai Blaupunkt gamyklinei Navi? Su mašina buvo tik vokiškas CD.
iš anksto dėkui

Neprisijungęs redstorm

Ats: Navigacijos klausimai:
« Atsakymas #56 Įrašytas: 2012-03-13 09:43 »
Noriu pasidalinti su jumis galbūt svarbia informacija. Ir tuo pačiu paprašyti tų, kas turi alfa romeo 147 su originalia navigacija, kad pratestuotų mano užgaudytą informaciją. Taigi situacija tokia: atradau, kad labai panaši sistema stovejo Fiat Ulisse ir Lancia Phetra, tačiau oficialiai deklaruojama, kad šiai sistemai tinka peugeot RT3  žemėlapiai. Iš išvaizdos tai labai panaši navigacija į alfa romeo 147, tad galbūt reiktų išbandyti RT3 kompaktą. Tokiu atveju savo alfa romeo turėtume visą europą įskaitant ir Baltijos šalis. Tada originali navigacija būtų bent kiek verta dėmesio. O gal jau kas nors bandėte?

Neprisijungęs 2rr

Ats: Navigacijos klausimai:
« Atsakymas #57 Įrašytas: 2012-03-13 10:31 »
Noriu pasidalinti su jumis galbūt svarbia informacija. Ir tuo pačiu paprašyti tų, kas turi alfa romeo 147 su originalia navigacija, kad pratestuotų mano užgaudytą informaciją. Taigi situacija tokia: atradau, kad labai panaši sistema stovejo Fiat Ulisse ir Lancia Phetra, tačiau oficialiai deklaruojama, kad šiai sistemai tinka peugeot RT3  žemėlapiai. Iš išvaizdos tai labai panaši navigacija į alfa romeo 147, tad galbūt reiktų išbandyti RT3 kompaktą. Tokiu atveju savo alfa romeo turėtume visą europą įskaitant ir Baltijos šalis. Tada originali navigacija būtų bent kiek verta dėmesio. O gal jau kas nors bandėte?
Fiat'o navigacija netinka.
Kiek teko aiškintis, tai navigacijai reikia kito soft'o. Buvau sulaukęs pasiūlymo pabandyti perinstaliuoti,  bet nedavė garantijos, kad veiks naujas softas ir neaišku ar galės atstatyti į senajį. Tad nerizikavau.
Buvo:
AR 164 V6 Turbo, AR 146, AR GTV, AR 156 SW, AR 147, AR 159 SW, AR Giulietta
Yra: AR 159 SW TI

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Navigacijos klausimai:
« Atsakymas #58 Įrašytas: 2013-01-21 15:52 »
Jedrit madrit, kiek partijotu bugailiskiu prudu. Niekaip negalima itikint, kad alfa navigacija LIetuvoje polnaja Lazha. Visi kazka bando, kazko tikisi, vietoj to, kad nusipirkt elementaru Lark firebird uz 150lt. ir turet visa pasauli su naujaausiais zemelapiais. Sorry, jei ka izeidziau.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs MIG

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 285
  • Karma: +0/-3
    • Žiūrėti profilį
Dabar 166 3.0 super
Buvo Honda Legend SH AWD
Buvo GTV V6 TB
Buvo 147 selespeed