Autorius Tema: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)  (Skaityta 1728199 kartus)

Neprisijungęs moonshine

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #2710 Įrašytas: 2011-09-01 08:47 »
blevyzgos ane? tai desiu viena ;D kodel niekas neperk mano masinos? tavrkinga, priziureta, visis stabdziai nauji sudeti, variklis dirba gerai, trauka gera ir panasiai :) vaziuokle tvarkinga, dirzais sukeisti, nei cypia, nei klaksi.. ir noriu tik tukstanciu daugiau nei "nuo tralo", kur reik daug idejimu... tai va tokia va blevyzga-pamastymas :)
Temą užvesk, padeda  ;D Buvo tokia tema kažkada - kodėl niekam nereikia GTV trilitrinių Lusso, tai paskui išėjo visos ore. Gal suveiktų ir ant tavosios  ;D
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #2711 Įrašytas: 2011-09-01 12:40 »
blevyzgos ane? tai desiu viena ;D kodel niekas neperk mano masinos? tavrkinga, priziureta, visis stabdziai nauji sudeti, variklis dirba gerai, trauka gera ir panasiai :) vaziuokle tvarkinga, dirzais sukeisti, nei cypia, nei klaksi.. ir noriu tik tukstanciu daugiau nei "nuo tralo", kur reik daug idejimu... tai va tokia va blevyzga-pamastymas :)

Todel kad kokia jinai ledine bebutu, tai yra ALFA ROMEO, forume simta kartu rasiau koks poziuris i sias masinas, geriau vos gyvas vokietis nei ledinis italas dar pigiau nei vokietis :)
prie to pacio - kodel niekam nereikia 147 JTD, stabdziai priekyje nauji, filtrai tepalai visi tik ka pakeisti (net vairo stiprintuvo), zvakes pakaitinimo, variklis svarus, reali rida ~178k km, metai '04, dirzas pagrindinis pakeistas su itempejais (generatoriaus nekeistas deja), su kasko ir t.t. Galima tikrinti betkokiame servise :)
Prie to pacio vienas paskutiniu istoriju is mano aplinkos - pazistama nusipirko skoda octavia, nu visa gatavai davaryta kiauromis sedynemis, pakaba barskancia, kebulu tragisku, sankaba dreba nu ir t.t. jau sukiso pinigu belekiek, bet jinai dziaugiasi nusipirku labai patikima masina :D pirko, net nekviete manes jos apziureti, gi ten skoda, jos negenda ir damustu ju nera, metai gi 2000 ir praejus nedaug - 180k km  :D kada taip liaudis kalbes apie Alfa - tada jos parsiduos labai greitai  ;)
p.s. tiek kiek ta skoda jau atsistojus tavo 156 butu tikrai nupirke, nors remontuoju as savo kainomis, tai pagalvok kiek kas ten suluze  ;) kaip kazkas jau sake - viskas slypi musyse  :D geriau sugriuves vokietis nei ledinis italas  ;)

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #2712 Įrašytas: 2011-09-01 14:35 »
blevyzgos ane? tai desiu viena ;D kodel niekas neperk mano masinos? tavrkinga, priziureta, visis stabdziai nauji sudeti, variklis dirba gerai, trauka gera ir panasiai :) vaziuokle tvarkinga, dirzais sukeisti, nei cypia, nei klaksi.. ir noriu tik tukstanciu daugiau nei "nuo tralo", kur reik daug idejimu... tai va tokia va blevyzga-pamastymas :)


...prie to pacio - kodel niekam nereikia 147 JTD, stabdziai priekyje nauji, filtrai tepalai visi tik ka pakeisti (net vairo stiprintuvo), zvakes pakaitinimo, variklis svarus, reali rida ~178k km, metai '04, dirzas pagrindinis pakeistas su itempejais (generatoriaus nekeistas deja), su kasko ir t.t. Galima tikrinti betkokiame servise :)

Prie to pacio...
Kam pirkt 89 kW jei uz tokia pacia kaina 103 kW galima nusipirkt? :) Ir tu man gali kiek nori irodinet kokia ji pas tave ledine ir t.t.
Prie to pacio...
Uz tavo kaina tiesiai is vokiecio galima paimti "tokia pacia ledine" kaip ir pas tave ;)
Kaip ir kazkas sake, viskas slypi musyse ;) :alaus:
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs stasius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1889
  • Karma: +17/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #2713 Įrašytas: 2011-09-01 14:40 »
Prie to pacio...
Kam pirkt 89 kW jei uz tokia pacia kaina 103 kW galima nusipirkt? :) Ir tu man gali kiek nori irodinet kokia ji pas tave ledine ir t.t.
Prie to pacio...
Uz tavo kaina tiesiai is vokiecio galima paimti "tokia pacia ledine" kaip ir pas tave ;)
Kaip ir kazkas sake, viskas slypi musyse ;) :alaus:

karoli, parodyk man 103 kw už tokią pačią kainą ir su tiek atliktų darbų

ps pats del visa ko norejau paziuret vanagiux alfute, bet nepavyko is karto susitart pasiziuret, o paskui netycia nupirkau ekonomiska kibiriuka miestui ir dabar ramu. uzteks man dabar vienos alfos. nes visgi kad ir kaip bebutu alfa yra alfa.. su ja visada kas nors.. ko nors lauki ;D o be to jau 2 vnt 147 turejau. kiek galima  :smilie:
buvo:
ar 156 2.4 jtd'99, ar 145 1.9 jtd'99, ar 147 1.6 ts'01, lancia lybra 2.4 jtd'01, ar 147 1.9'03, ar 147 1.9'04, ar 156 sw 1.9'01, ar 156 sw 2.4'03, fiat punto 1.3 mjet'05, fiat grande punto 1.2'06, AR 156 SW 1.8 TS '03, fiat bravo 1.4 tjet'08.
yra:
CRV 2.2'09

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #2714 Įrašytas: 2011-09-01 15:06 »
Prie to pacio...
Kam pirkt 89 kW jei uz tokia pacia kaina 103 kW galima nusipirkt? :) Ir tu man gali kiek nori irodinet kokia ji pas tave ledine ir t.t.
Prie to pacio...
Uz tavo kaina tiesiai is vokiecio galima paimti "tokia pacia ledine" kaip ir pas tave ;)
Kaip ir kazkas sake, viskas slypi musyse ;) :alaus:

karoli, parodyk man 103 kw už tokią pačią kainą ir su tiek atliktų darbų

Stasy, o tu 100% garantuotas, kad viskas taip ir yra kaip parasyta? as tikrai nesakau, kad taip yra ir juo labiau nesakau, kad taip nera. Tiesiog sakau, kad sakyti galima daug ka, o ralybeje yra kitaip. Pagal kiekvieno zmogaus poreikius masina buna sutvarkyta tik gamykloje ;)
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #2715 Įrašytas: 2011-09-01 15:12 »
karoli, parodyk man 103 kw už tokią pačią kainą ir su tiek atliktų darbų

ps pats del visa ko norejau paziuret vanagiux alfute, bet nepavyko is karto susitart pasiziuret, o paskui netycia nupirkau ekonomiska kibiriuka miestui ir dabar ramu. uzteks man dabar vienos alfos. nes visgi kad ir kaip bebutu alfa yra alfa.. su ja visada kas nors.. ko nors lauki ;D o be to jau 2 vnt 147 turejau. kiek galima  :smilie:
Nu kaip cia pasakius, dvi alfas turet, dar nereiskia sucharikus ciulpt ;D Ka tik variau savo AR164 per tech apziura. Is pirmo karto nepravariau, cia jau neimkim demesin, kad papuoliau ant vietinio siaubuno - kontrolieriaus. Prikibo del paplysusiu amortizatoriaus ir vairo stiprintuvo gumu. Ir rankinis vienos puses blogai stabde. Rankini ismiklinau pats, net suporto ardyt nereikejo, o guma tekainavo 14lt. Kitos pasirodo ner nekiauros, tiesiog buvau keites darbini cilindriuka, tai tiesiog aplaisciau ir guma, o anam pasirode kad kiaura. Nuvaliau ir viskas. TA turiu 2 metams. Nesiskundziu ir AR166, kuria turiu jau beveik 4 metus. Abi masinos valkiojasi po Lietuva ir artimaji uzsieni. AR166 aplamai nera dienos kad nevaziuotu. AR164 daugiau kankina jauni vairuotojai (sunus), bet ir as megstu su ja pavaziuot, tik zmona labiau megsta AR166 :mzp:.
Sakyciau - Alfa Romeo FOREVER! :alaus:
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs stasius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1889
  • Karma: +17/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #2716 Įrašytas: 2011-09-01 15:13 »
as niekuo negarantuotas, todel ir buvo smalsu pasiziuret.
bet tu vis tiek man neparodysi 103 kw uz tokia kaina del kurios bent butu verta vaziuot ziuret ;)
todel siek tiek nera teisinga cia pulti ir irodinet, kad tokiu yra.

ps buvau kaune neseniai paziuret 103 kw uz panasia kaina.. nu atsiprasau, bet tikrai ne. gal ir ne lavonas, bet tiek smulkmenu ir rimtesniu dalyku yra per daug. nebent turi laisvu apie 3000 lt, tada gal. bet ir tai nera garantiju, kad tuo ir baigtusi.
 
buvo:
ar 156 2.4 jtd'99, ar 145 1.9 jtd'99, ar 147 1.6 ts'01, lancia lybra 2.4 jtd'01, ar 147 1.9'03, ar 147 1.9'04, ar 156 sw 1.9'01, ar 156 sw 2.4'03, fiat punto 1.3 mjet'05, fiat grande punto 1.2'06, AR 156 SW 1.8 TS '03, fiat bravo 1.4 tjet'08.
yra:
CRV 2.2'09

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #2717 Įrašytas: 2011-09-01 16:44 »
Stasy, o tu 100% garantuotas, kad viskas taip ir yra kaip parasyta? as tikrai nesakau, kad taip yra ir juo labiau nesakau, kad taip nera. Tiesiog sakau, kad sakyti galima daug ka, o ralybeje yra kitaip. Pagal kiekvieno zmogaus poreikius masina buna sutvarkyta tik gamykloje ;)


As nerasineju nesamoniu, jei butu rimtu defektu - buciau parases ar nufotografaves, o kaip ir sakiau manes absoliuciai neimponuoja tie kW, ar 77 ar 89 ar 103 bus i tai absoliuciai neziuriu, kaip ir pirkdamas kitas masinas, man tai paciam nerupejo, zejau bukle, o kW jau liko uznugaryje.
Tai uz tokia kaina kaip mano galima nupirkti paieskojus 147 JTD ir 156 TS vaziuojancias nedauztas :) Jei jau kimbant prie paciu baisiausiu smulkmenu tai mano 147 galima isiziureti ant keleivio dureliu smulku ibrezima (manau poliravimas pagelbetu) ir galinis valstybinis nr. yra biski aplankstytas, nes buvo prisuktas su pertrumpais varzteliais, ir vaziuojant varenoje pamete, pasiseke kad radom po valandos, pastebeje, kad nera, deja, jau buvo gaves svetimu padangu jis, tai privariau su kniedemis dabar tiek priekini tiek galini ;) esant rimtam klientui galiu pakeisti ir generatoriaus dirzeli su itempejais :smilie: Ant kompo pasijungiau tai pats maciau, kad tiek pukstukai, tiek matuokle ir visas common rail'as dirba gerai, jokiu gedimu kuriuos reiketu tvarkyti ir nustebimo kad rida reali 177k km tuo metu buvo.
Stepai - taviskes bent atlekia liaudis apziureti? Domisi bent kiek? Nes as saviskei skambuciu sulaukiu labai retai, visi rimtai sneka tik niekas neperskambina.  :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011-09-01 18:52 sukūrė T_K »

Neprisijungęs Infas

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #2718 Įrašytas: 2011-09-01 23:35 »
Aš passatą bandau prastumt, o skambučių nesulaukiu ;D ko noret dėl alfos? ;D
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #2719 Įrašytas: 2011-09-02 07:50 »
Aš passatą bandau prastumt, o skambučių nesulaukiu ;D ko noret dėl alfos? ;D
As valdiska citroen C5 trilitrini. Jau 3 men. ir nei vieno skambucio, nors tarp trilitriniu pigiausias.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda