Autorius Tema: Kuro bako alsuoklis  (Skaityta 16307 kartus)

Nikis

  • Svečias
Ats: Kuro bako alsuoklis
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2010-09-28 16:25 »
.
« Paskutinį kartą keitė: 2010-09-28 21:03 sukūrė Nikis »

Neprisijungęs zirzalas

Ats: Kuro bako alsuoklis
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2010-09-28 19:22 »
Nu kas del pistoleto gerumo, jo pakreipimo pilant ir t.t.., tai man galit nepasakot. Statoile pradirbau ilga laika, tai kaip reikia laikyt pistoleta ir pilt, zinau kaip teve musu. Moteriskem konsultaciju daug pravedes. Mane domina alsuoklis ir kaip ji dasiekt.

Neprisijungęs zirzalas

Ats: Kuro bako alsuoklis
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2010-09-29 11:33 »
Tai taip ir nepatars niekas? :o

Neprisijungęs Steponas

Ats: Kuro bako alsuoklis
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2010-09-29 19:37 »
ner cia ko pust akiu ;D

va tau kuro bakas. pimu numeriu pazymetas alsuoklis
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs Steponas

Ats: Kuro bako alsuoklis
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2010-09-29 19:39 »
tik cia 156.. 166 analogiskai
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs zirzalas

Ats: Kuro bako alsuoklis
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2010-09-30 10:22 »
Niekas nepucia  ;D Dekui tau :alaus:

Neprisijungęs rramas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kuro bako alsuoklis
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2011-02-04 15:35 »
Sveiki. Atgaivinu sena tema, bo ir pas mane panasios bedos. Nebepavyksta normaliai kuro isipilt- vis atmetineja koloneles pistoleta. Variantas del siaurokos Alfu kuro uzpilimo angos netinka, nes anksciau tokiu problemu nekildavo, o piluosi dazniausiai toje pacioja koloneleje... Aisku itariu uzsikisusi kuro bako alsuokli... Tad klausimas- ar man reiktu per bagazine brautis prie kuro siurblio, nes, kaip supratau is auksciau pateikto paveikslelio, salia jo jungiasi alsuoklio zarna prie bako? Ar esti koks paprastesnis priejimo budas? Aplamai kur veda kitas alsuoklio zarnos galas... Beje kalbama apie AR 166 2.4jtd 110kw modeli... Ir beje ar uzsikises kuro bako alsuoklis gali tureti itakos sunkiam salto variklio uzsikurimui? Bo tenka starteriu pasukt apie 10s kol uzgriebia... Abieju problemu atsiradimo laikas sutampa- todel ir kilo itarimas, jog prasta vedimasi itakoja alsuoklio problemos... Is anksto dekoju uz pagalba Tamstoms...
Alfa Romeo 166 2.4jtd 110kw

Neprisijungęs zirzalas

Ats: Kuro bako alsuoklis
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2011-02-05 19:54 »
Del kuro ipilimo tai as tau galiu kita dalyka patart. Palendi po masina, prie bako atsisuki kuro pilimo zarna ta ir ten toj zarnoje pamatysi voztuveli plasmasini. Isimi ji velniop ir tau problema pilimo dinks. Ten labai paprasta viskas. ;)

Neprisijungęs rramas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kuro bako alsuoklis
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2011-02-07 15:05 »
Hmmm... Skurdokai kazkodel su patarimais...  ::) Savarankiskai modernizuoti kuro uzpilimo zarna, isimant voztuvus, neitin noretusi... Buvau nusigaves iki kuro siurblio, bet ten radau tik kuro padavimo bei sugrizimo zarneles- nieko susijusio su bako ventiliacija neradau... Tad nebezinau kame dar beieskot... :o
Alfa Romeo 166 2.4jtd 110kw

Neprisijungęs rramas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kuro bako alsuoklis
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2011-02-19 15:17 »
Sveiki... Uzsiknisau jau piltis kura- apie 15min tenka vargti kol privarvinu pilna baka... :o O patarimu kame ieskot to alsuoklio taip ir nesulaukiu... Auuu! Forumieciai! Na gi pagelbekit kas nors! Butu siltesni orai- gal ir pats po truputi beardydamas surasciau, bet prie tokiu speigu gali greit nagines nustipt...  ::)
Alfa Romeo 166 2.4jtd 110kw