Autorius Tema: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!  (Skaityta 88487 kartus)

Neprisijungęs Arturas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 91
  • Karma: +4/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2008-02-25 07:55 »
Atsakymas i tavo esmini klausima, jei ne tiesioginis ipurskimas katalizatoriaus nebuvimas itakos neturi
Alfa romeo 164Q, Toyota celica st165, Alfa romeo 155 2.5td

Staska

  • Svečias
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2008-02-25 13:32 »
Ishrink visa isiurbimo kolektoriu (ten ish dvieju daliu) ir surink ant hermetiko.. man tai bent jau labai padejio...

PulMan

  • Svečias
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2008-04-12 22:24 »
Sveiki
Ce turbut iki skausmo jau ikyrejusi sita tema , bet istiesu nelabai zinau ka daryti.
Pas mane panasi problema , tik apsukos ant laisvu sokineja nuo 1500 iki 0 , ty gesta gan daznai.
Buvau atidaves ja tvarkyt giriui , Vilnieciai turetu zinoti sita meistra ,galu gale jis pasake kad nezino ka daryt ir nelabai turi ka patarti. Tai vat siuo metu kaip ir esu ispraustas i aklaviete , ishtiesu nezinau ka jis tikrino , ir ko dar galejo nepatikrint. Vazineti su tokia masina yra nervu gadinimas , o i autorpizme ar autobrava ja vesti taisyti nelabai norisi del kosminiu kainu. Tai va gerbiami forumieciai norejau jusu paklaust galbut dar yra koks meistras kuris taipogi uzhsiima alfa tvarkymu ir galetu galbut dar perziuret jusu vardintas problemas ir sprendimus?
Dar problemele kad tiksliai nepamenu  kas buvo keista , nes sarasas buvo gan didelis, aisku prireikus galiu nuvaziuot ir pasitikslint.
Is anksto dekui uz pagalba.





Neprisijungęs Jordan

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 102
  • Karma: +0/-0
  • Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2008-04-13 00:20 »
Na kaip temos pavadinime matai yra minimas toks Zazas. (kaune) jei jau klausi meistru, tai visi siam forume rekomenduos tau Ji.
Alfa Romeo 156 2.4 JTD   
PARDUOTA...

bubnelis

  • Svečias
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2008-04-14 12:45 »
Nu va, issprendziau pagaliau sia problema. Nuvaziavau pas toki diagnostika Stanislova V. Kreves prospekte Kaune, 867825959. Ji man rekomendavo keletas varikliu meistru Kaune. Tai atliko diagnostika. Jokiu bedu nerado. Mane kad bus issidevejusi droseline sklende isiurbimo kolektoriuje. Bande su ja zaisti, bet nepadejo. Buvo isardes laisvu sukiu reguliatoriu, tas ir nedave jokio pagerejimo. Ilgai ten jis zaide, kol po to jam itarima sukele tokia slanga prie kurios yra prijungtas ismetamuju duju voztuvelis. Kazkuriam forume apie ji buvo kalbeta. Forumo pavadinimas "Kodel pulsuoja apsukos" ar kazkas panasaus. Tai va ten yra toks voztuvelis, jis kazko pas mane  neprisispausdavo kada reikia tinkamai ir kompas atjunkdavo varikli, kai apsukos nukrisdavo iki 500, tai vel ijunkdavo. Ir butent ant laisvu taip ir vykdavo tas sokinejimas. Tai p. Stanislovas idejo laikinai tokia gumine galvute, kad tas voztuvelis normaliai uzsidarytu. Bet po keliu pasivazinejimu problema vel atsinaujino. Tai as kazkuri savaitgali issiardziau pats ta voztuveli, patempiau truputeli spyruokle, nes ilgainiui ji susesta. Ir dar su specialiu hermetiku padariau tokia kaip galvute ant to voztuveliu, kad geriau ir sandariau vyktu prisispaudimas. Dabar viskas ciki. Apsukos nesokineja. Siaip Autograly galima uzsisakyti ta voztuveli, tik pries tai uzstata reikia palikti. Jis kainuoja 23 Lt :) ir siuncia ji 2 sav.
Beja ZAZUI, prisikaites forumu, i ta voztuveli baksnojau 2 kartus is 5 apsilankymu. Bet jis tik mojo ranka, kad cia itakos neturi. Ir geriausi meistrai klysta...

Neprisijungęs Povilas156

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 454
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2008-04-14 13:19 »
Na idomiai cia! Gal galetum kokia nuotrauka imest kuri ten ta slanga?
Alfa 156 2.0ts 98m  (Ex)
Primera P12/Civic EP4

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2008-04-15 00:02 »
O to voztuvelio funkcija?  ::)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs quadrifoglio

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 874
  • Karma: +29/-2
  • HOJ 619
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2008-04-15 00:30 »
Nu va, issprendziau pagaliau sia problema. Nuvaziavau pas toki diagnostika Stanislova V. Kreves prospekte Kaune, 867825959. Ji man rekomendavo keletas varikliu meistru Kaune. Tai atliko diagnostika. Jokiu bedu nerado. Mane kad bus issidevejusi droseline sklende isiurbimo kolektoriuje. Bande su ja zaisti, bet nepadejo. Buvo isardes laisvu sukiu reguliatoriu, tas ir nedave jokio pagerejimo. Ilgai ten jis zaide, kol po to jam itarima sukele tokia slanga prie kurios yra prijungtas ismetamuju duju voztuvelis. Kazkuriam forume apie ji buvo kalbeta. Forumo pavadinimas "Kodel pulsuoja apsukos" ar kazkas panasaus. Tai va ten yra toks voztuvelis, jis kazko pas mane  neprisispausdavo kada reikia tinkamai ir kompas atjunkdavo varikli, kai apsukos nukrisdavo iki 500, tai vel ijunkdavo. Ir butent ant laisvu taip ir vykdavo tas sokinejimas. Tai p. Stanislovas idejo laikinai tokia gumine galvute, kad tas voztuvelis normaliai uzsidarytu. Bet po keliu pasivazinejimu problema vel atsinaujino. Tai as kazkuri savaitgali issiardziau pats ta voztuveli, patempiau truputeli spyruokle, nes ilgainiui ji susesta. Ir dar su specialiu hermetiku padariau tokia kaip galvute ant to voztuveliu, kad geriau ir sandariau vyktu prisispaudimas. Dabar viskas ciki. Apsukos nesokineja. Siaip Autograly galima uzsisakyti ta voztuveli, tik pries tai uzstata reikia palikti. Jis kainuoja 23 Lt :) ir siuncia ji 2 sav.
Beja ZAZUI, prisikaites forumu, i ta voztuveli baksnojau 2 kartus is 5 apsilankymu. Bet jis tik mojo ranka, kad cia itakos neturi. Ir geriausi meistrai klysta...

Jus juokingi chebra esat, kiek zmoniu tiek nuomoniu. Jei masinoje nedega lempute, tai yra kelios priezastys, lempute perdege, saugiklis perdege, elektros grandine nutruko.Telepatijos budu niekas nenustato gedimo. visi klysta nes yra zmones.
Alfa Romeo Giulietta '10 1,4 Turbo, 125kW

Neprisijungęs Povilas156

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 454
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2008-04-22 15:29 »
Sveiki,na panasu kad ir mano apsukos nesokines bent jau taip kaip budavo,riedant nuo 1500 iki 400 apsuku  :o
Sian biski pasikrapsciau,isardziau visas oro slangas,isvaliau is vidaus,isvaliau gazo sklende,MAF'o fiske, kontaktai buvo pazaliave jau,dar apipurskiau zvakiu laidus WD40 . Tai va,dabar apsukos tik biski pulsuoja iki 900 apsuku ir nusileidzia kazkaip uzsilaikant nuo 1500,paskui 1200 ir tik paskui nusileidzia iki normaliu 900,cia riedant,o stovint viskas ok kaip ir buvo. Na ziuresim toliau,kol kas tik pora km pravaziavau. Bent jau man taip geriau nei buvo,kai masina vos neuzgesdavo.
Alfa 156 2.0ts 98m  (Ex)
Primera P12/Civic EP4

DONLAS5

  • Svečias
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2008-04-23 21:09 »
as anksciau turejau beske man tas pats buvo tai problema buvo lamda zondas ogeriausia kompas nusinulina atjungus akuma keliom valandom man kodas neleisdvo uzsivest ismesdavo rakto koda pabegdavo imob. kodas tai atjungiau akuma ir problema dingo :alaus: