Autorius Tema: JTD ziema: problemos, pastebejimai  (Skaityta 137707 kartus)

Neprisijungęs ade

Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #260 Įrašytas: 2010-01-27 23:31 »

[/quote] ne tai kad kazkas neuzsidaro, o pats patirstejes tepalas zviegia stipriai varomas per mazustarpelius ;) susyla, suskisteja ir garsas apmazeja ;)
[/quote]

Tai koki ta skysti reikia pilt kad butu skystas prie zemu temp?
Keiciau jau tris kartus per pastaraji menesi: buvo shell (2 kartus), po to bp.
Buvo: Audi C4 2.6
         AR166 2.4JTD
Yra:   Chrysler 300C 3.0CRD

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #261 Įrašytas: 2010-01-28 21:16 »
nu ka as jum kolegos galiu pasakyt, paskaiciau vanagiuk'o ekmerimento bandymus taip pat visu numones, galvoju reik nueit pas save alfikei patikrint, pas mane tepalai su grieztu pavadinimu (tik nesijuokit) XADO 10-40w taigi atsmekit istraukiu matuokly toks, nu nesupratau is pradziu nuvalau patuokly kisu atgal, o istraukiu toky paty kaip ir nuvaliau, galvo nypuonel nu dar ir dar ieskau as to tepalo nors biski bet, nors tikrai zinau kad jo ten yra"kazkur" ;D ..., tada atsidarau bagazine kur yra puslitris dapilimuo o jis ne is vietos kisu pirsta o jis tikrai ne kaip sviezes o pastovejas medus!!! sianakt klp buvo (pagal mano termom.) -19! dieve kaip savim nusivyliau kad uzkibau ant tu visu graziu XADOOOO reklamu, taip sirdy suspaude  :'(, taigi parukiau ir nusprendziau ryt arba artimiausia laisva diena pirkt Castrol ir imsiu tikrai full sinthetic,uzteks cia alfike drozt!!! o del kuro galiu pasakyt savo bandymo rezultato variantus, trevenos salera tikrai ne kazka geresne nei lukoil to parafino tikrai ne dafiga prisikaupe, dar noreciau Ventus kura pabandyt nes is ten tenka uzsipilt kartais, o seip as istikimas lieku Neste!!! bent jau del kainos ir kokybes atzvingiu!!! tokia mano istorija su XADO, nuosirdziai darau jiem anti reklama! :begam:  :loud:  ;D

Na va jau turim isvadas ir del Xado, as juo domejausi, labai graziai visur prirasyta, aisku tik prirasyta...

Tai gi Orlen dyzelis kaip jau zadejau - vos vos patirstejas, bet jokiu negraziu dalyku nera nei ant dugno nei niekur kitur, kuras kaip jau sakau vos vos toks jauciasi tirstesnis bet manau neturetu uzsalti mirtinai  ;)

P.S. jei uzsala tepalas motore jokiais budais nekurti geriau, nes kol jis atsils jisai po varikli necirkuliuos, as asmeniskai su lietlempe gerai pakaitinciau karteri aisku jei jis neapibeges tepalais, kad neuzsidegtu, atsils bent truputi, o tada uzkurciau
« Paskutinį kartą keitė: 2010-01-28 23:00 sukūrė vanagiux »

Agent009

  • Svečias
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #262 Įrašytas: 2010-01-28 22:26 »
klausykit, siandien darbe pasigyriau kaip vakar man su tepalais buvo, nu tipo kad visiskai usalo, ir sakau kad keisiu y pilnai sintetika, tai jie mane kad uzpuole negali keist is pusiau sintetikos  y sintika tipo susimaisys su senos likuciu, nu tipo kiek neisvarves ir gausis kazkoks sudas nu zodziu motorui bus amen, ar cia yra kiek nors teisybes ar pilt be baimes ir neklausyt tu asiliuku, nes pirma kart girdziu tokius pasakojimus!? ir ka jus patartumet  geriau pilt ar Castro ar Mobil1!? ar isvis geriau is tu kury nors pusiau sintetika, noriu keist bet neapsisprendziu y ka! ::)  :smilie:

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #263 Įrašytas: 2010-01-28 22:48 »
klausykit, siandien darbe pasigyriau kaip vakar man su tepalais buvo, nu tipo kad visiskai usalo, ir sakau kad keisiu y pilnai sintetika, tai jie mane kad uzpuole negali keist is pusiau sintetikos  y sintika tipo susimaisys su senos likuciu, nu tipo kiek neisvarves ir gausis kazkoks sudas nu zodziu motorui bus amen, ar cia yra kiek nors teisybes ar pilt be baimes ir neklausyt tu asiliuku, nes pirma kart girdziu tokius pasakojimus!? ir ka jus patartumet  geriau pilt ar Castro ar Mobil1!? ar isvis geriau is tu kury nors pusiau sintetika, noriu keist bet neapsisprendziu y ka! ::)  :smilie:

Siaip jei negaila pinigu imk drasiai Castrol  ir nesuk galvos, o visos tos nesamones tipo susimaisys tikrai nesamone.

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #264 Įrašytas: 2010-01-28 23:03 »
Pusiau sintetika su sintetika maisosi be problemu, va jei su mineraline sumaisytum, tada gal kazkas ir butu, bet jei senus isleisi ir ten liks keleta simtu gramu to seno tepalo, jie tikrai nepakenks visiems 4+ ltr naujo tepalo, proporcijos juk jau visai kitos :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs mod

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 394
  • Karma: +0/-9
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #265 Įrašytas: 2010-01-29 04:12 »
asmeniskai pilu castrol - ( sedziu usa kainoos negasdina ), bet kol buvau lietuvoj pildavau elf sintetika. neteko nusivilt. visiem rekomenduoju,  bet reklamos nedarau :)
del orlean'o  kuro - man jis irgi vienas priimtiniausiu buvo , nzn ar sutapimas ar ne  bet uzsipylus ventuse (kaune , autostradoj, salia  auto sroto)  man uzsilenke kuro siurblys. zazas keite sake jautesi kazkokios hemijos kvapas is sistemos, nors as 100% garantuoju kad nesu  jokiu priedu pyles i kura. vnz nemalonus sutapimai
« Paskutinį kartą keitė: 2010-01-29 11:26 sukūrė mod »
buvo : AR 166 2,4JTD 2002
yra: bmw 328is 1997
 ----------------------------------------

Neprisijungęs a.zart

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +1/-1
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #266 Įrašytas: 2010-01-29 10:35 »
Na sekanciai ziemai tikrai pasirinksiu viena is dieju patikrintu variantu: Liqui Moly arba Castrol - sintetinius  :alaus:
Ex:
Alfa Romeo 156 98' 1.9 JTD 77KW
Lancia Lybra SW 01' 2.4 JTD 103KW
Now:
Alfa Romeo 156 SW 02' 110KW

Agent009

  • Svečias
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #267 Įrašytas: 2010-01-29 16:37 »
ok, varau pirktis tepalofkinu(sory uz zargona)! ;D ! nors keiciau pries 3000km, bet per daug myliu sita auto ir per daug esu sukises, kad del kazkokiu gaidziu uzsaliusiu Xado varikly esciau! vaziuoju nusibausiu, uz tai kad tapau reklamos auka, tikiuos nepasikartosiu  :smilie:! dekui uz patarimus!!! :alaus:

Neprisijungęs niaugi

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 708
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #268 Įrašytas: 2010-01-29 17:28 »
ok, varau pirktis tepalofkinu(sory uz zargona)! ;D ! nors keiciau pries 3000km, bet per daug myliu sita auto ir per daug esu sukises, kad del kazkokiu gaidziu uzsaliusiu Xado varikly esciau! vaziuoju nusibausiu, uz tai kad tapau reklamos auka, tikiuos nepasikartosiu  :smilie:! dekui uz patarimus!!! :alaus:

nu ir kokius išsirinkom?
LT '95 AR 146 1.7 16v boxer
LT '96 AR 146 1.6 8v boxer
LT '98 AR 156 2.5 v6 curva rosso
UK '09 MINI Cooper

Agent009

  • Svečias
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #269 Įrašytas: 2010-01-29 23:50 »
taiva pasiemiau Castrol edge diesel 5-40w 135lt, zodziu efekta galiu pasakyt iskart, kai pasikeiciau varikris siltas buvo, tai savaime aisku nieko nepasistebejo, bet pvz. kita ryta prie -9 uzsuko taip lengvai kad net kruptelejau, buvau priprates prie ilgo atsiprasant "drocinimo" kol uzsuka ir taip vangei palyginus su dabar! ir seip jokiu kluiksejimu varykly ar vostuvu barskejimu ar dar kokio venio kaip visad budavo prie mazdaug tokios temp. su xado, tryniaus aplink varikly kaip katinas aplink valerijono bliuda! ;D ir padariau siokia tokia isvada, kad tie uzsale xadiniai tepalai buvo labai daug prisideja prie mano neuzkurimo prie didesnio minuso! nes sakau variklis kaip paseles, tik pist ir yra! :D skirtumas kaip diena ir naktis! tai va tokia mano istorija su xado ir visom tom nano technologijom!  :lol:

p.s. taisykle, taupysi, mokesi dvigubai man jau kelinta kart pasitvirtino!  ??? gerai einu aplaistyt sita reikala, visiem turiningo savaitgalio!!!!  :du:  :alaus: