Autorius Tema: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.  (Skaityta 143432 kartus)

Neprisijungęs tauras

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 241
  • Karma: +1/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #120 Įrašytas: 2010-11-23 20:12 »
Sveiki, nežinau ar man vienam ar daugiau susidūrė su tokia pačia problema, bet pas mane kai mašina sušyla, turiu omeny, kad pučia šiltą vėjuką, borto kompas nieko neberodo... Visas ekranas tiesiog raudonas pasidaro. Gal kas žino kame bėdos? Kaip pataisyt galima būtų, nes kitą nupirkt sunkiai randu, o ir kaina jo kosminė  :-X
as turiu ta ekrana
ar gt

Neprisijungęs Steponas

Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #121 Įrašytas: 2010-11-23 23:58 »
Sveiki, nežinau ar man vienam ar daugiau susidūrė su tokia pačia problema, bet pas mane kai mašina sušyla, turiu omeny, kad pučia šiltą vėjuką, borto kompas nieko neberodo... Visas ekranas tiesiog raudonas pasidaro. Gal kas žino kame bėdos? Kaip pataisyt galima būtų, nes kitą nupirkt sunkiai randu, o ir kaina jo kosminė  :-X
daugumos problema.. ir ne tik alfu.  ten su kontaktine juosta manau problemos, o ar taiso, tai neteko susidurt. pas mane ir ta beda.. kol saltas tol viskas ok :)
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #122 Įrašytas: 2010-11-24 02:31 »
Sveiki, nežinau ar man vienam ar daugiau susidūrė su tokia pačia problema, bet pas mane kai mašina sušyla, turiu omeny, kad pučia šiltą vėjuką, borto kompas nieko neberodo... Visas ekranas tiesiog raudonas pasidaro. Gal kas žino kame bėdos? Kaip pataisyt galima būtų, nes kitą nupirkt sunkiai randu, o ir kaina jo kosminė  :-X
daugumos problema.. ir ne tik alfu.  ten su kontaktine juosta manau problemos, o ar taiso, tai neteko susidurt. pas mane ir ta beda.. kol saltas tol viskas ok :)

Taiso tikrai, tai paciai 164 buvo padare siauliuose visa ekrana pries 4 metus, iki sios dienos rodo gerai. Tiesiog daugelis tingi apsiimti, nes ir rizikinga padaryti isvis nebeveikianti ir pan. pvz bmw, audi spidometre kur rodo rida ir pan tuos ekraniukus tvarko uz 300lt. Panevezyje yra vienas zmogus kuris tikrai tvarko tai ir man 164 alfai turejo sutvarkyti - nuveziau tris ekranus, wurth ta specialu skysta laidininka ar kaip ten ir nepadare - kodel nezinau, pasake kad nenori rizikuoti, tas kur siauliuose tai turejo pazistami kontaktus, bet nebereikejo man ju nes gavau idealu ekrana, tik laikrodis nerode nei vieno simbolio, daugiau buvo viskas ok 100%  ;)

Neprisijungęs Dooncas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 41
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #123 Įrašytas: 2010-11-24 09:44 »
Mano alfai irgi tapati beda su ekranu. kazkur teko skaityti, kad taip yra visoms 156 iki 2004 metu. Reikia keisti ekraniuka is naujesnes.
AR 156 SW 2,4JTD 2002/10

Neprisijungęs Steponas

Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #124 Įrašytas: 2010-11-24 20:02 »
tai kad jis lyg mazesnis? (nesu tikras 100%)
« Paskutinį kartą keitė: 2010-11-24 20:07 sukūrė Steponas »
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs gruzas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #125 Įrašytas: 2010-11-29 13:47 »
Skiriasi tik oro putimo/kondicionieriaus valdymo apsvietimo lemputes. Jos parduodamos su apvalkalais. ;)

Centrine konsole isardes bent 20 kartu esu. 8)

Kur tu jas perki tas ventiliatoriaus/kondiskes reguliavimo apsvietimo lemputes? Nei zerutis, nei autopaslauga, nei lemona, nei autogralis neturi. Perlituociau pacia lempute, bet kad pameciau viena cokoliuka... :/

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #126 Įrašytas: 2010-11-29 13:55 »
Kur tu jas perki tas ventiliatoriaus/kondiskes reguliavimo apsvietimo lemputes? Nei zerutis, nei autopaslauga, nei lemona, nei autogralis neturi. Perlituociau pacia lempute, bet kad pameciau viena cokoliuka... :/

 Eolte. Nieko lituoti nereiks. Jie tikrai turi tureti, nes tokios lempos eina i daugelio automobiliu skydelius. ;)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs gruzas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #127 Įrašytas: 2010-11-29 17:03 »
Kur tu jas perki tas ventiliatoriaus/kondiskes reguliavimo apsvietimo lemputes? Nei zerutis, nei autopaslauga, nei lemona, nei autogralis neturi. Perlituociau pacia lempute, bet kad pameciau viena cokoliuka... :/

 Eolte. Nieko lituoti nereiks. Jie tikrai turi tureti, nes tokios lempos eina i daugelio automobiliu skydelius. ;)

Dekui, iki Eolto nedavaziavau. Adampolis patare paieskot "Jovaite", ten ir radau

olduplin

  • Svečias
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #128 Įrašytas: 2011-04-26 20:01 »
Sveiki, neseniai nusipirkau Alfa, yra keleta problemeliu. Viena is ju, neveikia spidometras, kilometrazas irgi nesisuka. Gal kas arde, keite ar turejo panasia beda? Skydelyje dega ABS lempute (ABS irgi neveikia) ir raudonas sauktukas.

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #129 Įrašytas: 2011-04-26 23:11 »
Sveiki, neseniai nusipirkau Alfa, yra keleta problemeliu. Viena is ju, neveikia spidometras, kilometrazas irgi nesisuka. Gal kas arde, keite ar turejo panasia beda? Skydelyje dega ABS lempute (ABS irgi neveikia) ir raudonas sauktukas.

 Pirmiausiai persiskaityk sia tema, tada susirask per paieska temas apie ABS problemas ir tavo beda issispres. Ispresk beda su ABS ir viskas veiks. ABS problema bus surista su stabdziu davikliais. Visa kita info rasi forume. Nepatingek paieskot, nes tikrai yra. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic