Autorius Tema: pasaka apie mano MAF  (Skaityta 27559 kartus)

Tipoox

  • Svečias
Ats: pasaka apie mano MAF
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2007-09-17 11:49 »
O kas buna kai netinkama matuokle isidedi ? kokie pozymiai buna?
Nes ash isidejau Magnetti marelli oro matuokle nauja ir apsukos tai sokineja nuo 600 - 1500...
Plius sioks toks duminimas (juodas) atsirado, cia ant benzo. Ar tai gali buti nuo netinkamos oro srauto matuokles ?:)

Olegon

  • Svečias
Ats: pasaka apie mano MAF
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2007-10-15 13:15 »
Beje o i dyzeliuka (1.9) irgi tokia pati matuokle limpa ar nelabai? ??? :)
manau paprasciausias variantas butu tau pabandyt isidet is manes, zinoma, jeigu vilniuje. PM jeigu noresi pabandyt.

jei pagal PIERBURG 7.22684.07.0 tai galeciau pristatyti uz 190lt.
Jep, butent toks pierburg'as - 7.22684.07.0

Man irgi siaip manau reiketu pakeist... Nes panasus simptomai...

Neprisijungęs a.zart

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +1/-1
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: pasaka apie mano MAF
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2007-12-05 15:14 »
Na jus cia zamutili :) kuri laika jau vazineju "lyg tai" su "mirusia" matuokle (tiesa jokiu indikatoriu purkstuko pavidalu neismeta :) todel ar ji tikrai "gatava" 100% nesu isitikines),bandziau atjungti,vaziavimas identiskas kiek su matuokle tiek be jos (berods ;) ).Tai vat pradejau ieskoti tu pierburg,bosh t.t. ir va ka issiaiskinau:
Originali Bosh(pilna komplektacija) -320lt/330lt (na cia aisku ne autobravoje su ju 200% antkainiu)
Pierburg(tik tai ta pagrindine fiske kuri prisisuka 2 varztais ir tai kontaktu vieta neatitinka,kaip grease minejo reikia padirbeti su svitriniu poperiumi)- 312lt (cia be jokiu nuolaidu,na nebent kokius 5% sugebesyt iskaulinti :) )
Isvada: tai ar verta sutaupyti 8lt-18lt ir zaisti su tom nesamonem? Kazkas minejo pierburg alia universalios? Kaip tai gali buti,kai net originalios bosh matuokles derinamos kiekvienam alfa romeo modeliui atskirai.Siek tiek paslifavus,paklijavus ir t.t. galima daug ka pritaikyti alfai nuo kitu auto,ar as neteisus?Nebent kas turi daug laiko ir gali su panasiais bajeriais pazaisti vardan visu kitu alfistu,suteikdamas apsisprendimo ir pasirinkimo teise :) Del panasios bendro pobudzio info aciu eksperimentatoriams :)
Ex:
Alfa Romeo 156 98' 1.9 JTD 77KW
Lancia Lybra SW 01' 2.4 JTD 103KW
Now:
Alfa Romeo 156 SW 02' 110KW

Neprisijungęs grease

Ats: pasaka apie mano MAF
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2007-12-05 17:31 »
na matai, as pierburg'a gavau uz berods ~220 lt ar kazkas panasaus, nebeatsimenu dabar tiksliai.
anyways, pinigai man nebuvo svarbiausia priezastis bandyti pierburg'a. tai buvo daaug blogu dalyku isskaitytu apie bosch'a.

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: pasaka apie mano MAF
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2007-12-05 18:39 »
na matai, as pierburg'a gavau uz berods ~220 lt ar kazkas panasaus, nebeatsimenu dabar tiksliai.
anyways, pinigai man nebuvo svarbiausia priezastis bandyti pierburg'a. tai buvo daaug blogu dalyku isskaitytu apie bosch'a.

 Pierburg'a Tanagroj pirkai ar ne..? 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs grease

Ats: pasaka apie mano MAF
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2007-12-05 19:46 »
taip.

Neprisijungęs Spaikis_2.0

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 79
  • Karma: +0/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: pasaka apie mano MAF
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2007-12-07 21:48 »
Na jus cia zamutili :) kuri laika jau vazineju "lyg tai" su "mirusia" matuokle (tiesa jokiu indikatoriu purkstuko pavidalu neismeta :) todel ar ji tikrai "gatava" 100% nesu isitikines),bandziau atjungti,vaziavimas identiskas kiek su matuokle tiek be jos (berods ;) ).Tai vat pradejau ieskoti tu pierburg,bosh t.t. ir va ka issiaiskinau:
Originali Bosh(pilna komplektacija) -320lt/330lt (na cia aisku ne autobravoje su ju 200% antkainiu)
Pierburg(tik tai ta pagrindine fiske kuri prisisuka 2 varztais ir tai kontaktu vieta neatitinka,kaip grease minejo reikia padirbeti su svitriniu poperiumi)- 312lt (cia be jokiu nuolaidu,na nebent kokius 5% sugebesyt iskaulinti :) )
Isvada: tai ar verta sutaupyti 8lt-18lt ir zaisti su tom nesamonem? Kazkas minejo pierburg alia universalios? Kaip tai gali buti,kai net originalios bosh matuokles derinamos kiekvienam alfa romeo modeliui atskirai.Siek tiek paslifavus,paklijavus ir t.t. galima daug ka pritaikyti alfai nuo kitu auto,ar as neteisus?Nebent kas turi daug laiko ir gali su panasiais bajeriais pazaisti vardan visu kitu alfistu,suteikdamas apsisprendimo ir pasirinkimo teise :) Del panasios bendro pobudzio info aciu eksperimentatoriams :)

Labai atsiprasau bet gal galit pasakyti man kur tokios originaliu bosch matuokliu kainos?  8) is kart jamciau :D na nebent atpigo  ???

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: pasaka apie mano MAF
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2007-12-07 23:55 »
Na jus cia zamutili :) kuri laika jau vazineju "lyg tai" su "mirusia" matuokle (tiesa jokiu indikatoriu purkstuko pavidalu neismeta :) todel ar ji tikrai "gatava" 100% nesu isitikines),bandziau atjungti,vaziavimas identiskas kiek su matuokle tiek be jos (berods ;) ).Tai vat pradejau ieskoti tu pierburg,bosh t.t. ir va ka issiaiskinau:
Originali Bosh(pilna komplektacija) -320lt/330lt (na cia aisku ne autobravoje su ju 200% antkainiu)
Pierburg(tik tai ta pagrindine fiske kuri prisisuka 2 varztais ir tai kontaktu vieta neatitinka,kaip grease minejo reikia padirbeti su svitriniu poperiumi)- 312lt (cia be jokiu nuolaidu,na nebent kokius 5% sugebesyt iskaulinti :) )
Isvada: tai ar verta sutaupyti 8lt-18lt ir zaisti su tom nesamonem? Kazkas minejo pierburg alia universalios? Kaip tai gali buti,kai net originalios bosh matuokles derinamos kiekvienam alfa romeo modeliui atskirai.Siek tiek paslifavus,paklijavus ir t.t. galima daug ka pritaikyti alfai nuo kitu auto,ar as neteisus?Nebent kas turi daug laiko ir gali su panasiais bajeriais pazaisti vardan visu kitu alfistu,suteikdamas apsisprendimo ir pasirinkimo teise :) Del panasios bendro pobudzio info aciu eksperimentatoriams :)

Labai atsiprasau bet gal galit pasakyti man kur tokios originaliu bosch matuokliu kainos?  8) is kart jamciau :D na nebent atpigo  ???

Mano varikliui 1092lt, paskutini karta besidomint :) Bet jau daugiau nei puse metu pierburga naudoju ir vargo nematau, kuris kainavo su nuolaidomos 162~lt kiek pamenu :D
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Spaikis_2.0

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 79
  • Karma: +0/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: pasaka apie mano MAF
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2007-12-11 21:19 »
Na jus cia zamutili :) kuri laika jau vazineju "lyg tai" su "mirusia" matuokle (tiesa jokiu indikatoriu purkstuko pavidalu neismeta :) todel ar ji tikrai "gatava" 100% nesu isitikines),bandziau atjungti,vaziavimas identiskas kiek su matuokle tiek be jos (berods ;) ).Tai vat pradejau ieskoti tu pierburg,bosh t.t. ir va ka issiaiskinau:
Originali Bosh(pilna komplektacija) -320lt/330lt (na cia aisku ne autobravoje su ju 200% antkainiu)
Pierburg(tik tai ta pagrindine fiske kuri prisisuka 2 varztais ir tai kontaktu vieta neatitinka,kaip grease minejo reikia padirbeti su svitriniu poperiumi)- 312lt (cia be jokiu nuolaidu,na nebent kokius 5% sugebesyt iskaulinti :) )
Isvada: tai ar verta sutaupyti 8lt-18lt ir zaisti su tom nesamonem? Kazkas minejo pierburg alia universalios? Kaip tai gali buti,kai net originalios bosh matuokles derinamos kiekvienam alfa romeo modeliui atskirai.Siek tiek paslifavus,paklijavus ir t.t. galima daug ka pritaikyti alfai nuo kitu auto,ar as neteisus?Nebent kas turi daug laiko ir gali su panasiais bajeriais pazaisti vardan visu kitu alfistu,suteikdamas apsisprendimo ir pasirinkimo teise :) Del panasios bendro pobudzio info aciu eksperimentatoriams :)

Labai atsiprasau bet gal galit pasakyti man kur tokios originaliu bosch matuokliu kainos?  8) is kart jamciau :D na nebent atpigo  ???

Mano varikliui 1092lt, paskutini karta besidomint :) Bet jau daugiau nei puse metu pierburga naudoju ir vargo nematau, kuris kainavo su nuolaidomos 162~lt kiek pamenu :D

matai manajai ar pierburgas negamina atitikmens boschui, jau domejausi ir norejau irgi pierburga deti, bet....., o man bosch originalus apie 500-600lt  ::)

Neprisijungęs autoprimo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 573
  • Karma: +11/-14
    • Žiūrėti profilį
Ats: pasaka apie mano MAF
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2008-01-16 12:38 »
error
« Paskutinį kartą keitė: 2008-01-30 17:01 sukūrė - »
www.autoprimo.lt >>> (ALFA ROMEO.FIAT.LANCIA)