Autorius Tema: Koks AR greitis  (Skaityta 88975 kartus)

Neprisijungęs Assassin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 538
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Koks AR greitis
« Atsakymas #190 Įrašytas: 2014-03-03 15:36 »
220km/h. Sausas kelias, diena, magistralė. 156JTDm 129kW sedanas. Gana nesunkiai paėmė. Bet labai jau nejauku tokiu greičiu važiuot. :)
Buvo -Alfa Romeo 156 2.4JTD chip 120kW.Black.
Alfa Romeo 156 1.9JTD Black.
Alfa Romeo 156 2.4JTDM `04 Black. </3
Alfa Romeo Crosswagon Q4
Yra- Ir vėl Alfa Romeo Crosswagon Q4 <3
Alfa Romeo 159 Q4 2.4 JTDm TI.

Neprisijungęs Steponas

Ats: Koks AR greitis
« Atsakymas #191 Įrašytas: 2014-03-04 17:46 »
220km/h. Sausas kelias, diena, magistralė. 156JTDm 129kW sedanas. Gana nesunkiai paėmė. Bet labai jau nejauku tokiu greičiu važiuot. :)
vaziavau 210 su tokiu pat modeliu savo. Vienintelis nejaukumas buvo, kad draugai nestovetu kur :D
« Paskutinį kartą keitė: 2014-03-04 18:01 sukūrė PiPPas »
without heart we would be mere machines

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: Koks AR greitis
« Atsakymas #192 Įrašytas: 2014-06-19 01:03 »
Gal ne į temą, bet pasisakysiu savo nuomonę apie tą naują ''terminą" - kelių gaidelis. Kai nerizikuoji nieku kitu, tik savo gyvybe ir saugumu ir paspaudi pagalvojęs pora ėjimų į priekį, tada tu joks gaidelis (kelių), bet kai matau, o manau, daugelis ir Jūsų mato tuos wagenus ir aubiškes, (apie bmw begalvius su "troikėm", "pitakais" "iksais" ir kitais "xuiksais" net nekalbu - vairavimo kultūrą, manieros - tragedija) po juostas be posūkių smirinėjančias, tai tikrai nervas ima. Norisi paimt ir sustojus prie sankryžos į langelį pasibelst, bet kita vertus - "nekišk į šūdą rankų, nes smirdėsi".
Čia daugiau apie Kauno kelių vaizdelius pasakojau, bet ta tendencija visoj Lietuvoj panaši. Tad šiek tiek graudu žiūrėt, ypač pavažinėjus vakarų šalyse, kai matai, kad vairuotojas, net kai jo pirmumas paima ir užleidžia, o čia viskas priešinga...
Visada skeptiškai žiūrėjau į vadinamus vaizdo registratorius, bet matau, kad su laiku ir man teks tokį įsigyti. Užkišimas ir pastabdymas prieš nosį sukeliant avarinę situaciją, kai pats dar kaltas liksi, o kaip įrodyt?
Gero ir saugaus kelio, kolegos.  ;)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Koks AR greitis
« Atsakymas #193 Įrašytas: 2014-06-19 06:56 »
Su gtv buvau apsuku ribotuva pasiekes sestu begiu autobane vokietijoje, labia jau porsche uzpakalis patiko tad nutariau kazkuri laika i ji paziureti ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2014-06-19 10:33 sukūrė PiPPas »
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Infas

Ats: Koks AR greitis
« Atsakymas #194 Įrašytas: 2014-06-19 08:53 »
Gal ne į temą, bet pasisakysiu savo nuomonę apie tą naują ''terminą" - kelių gaidelis. Kai nerizikuoji nieku kitu, tik savo gyvybe ir saugumu ir paspaudi pagalvojęs pora ėjimų į priekį, tada tu joks gaidelis (kelių), bet kai matau, o manau, daugelis ir Jūsų mato tuos wagenus ir aubiškes, (apie bmw begalvius su "troikėm", "pitakais" "iksais" ir kitais "xuiksais" net nekalbu - vairavimo kultūrą, manieros - tragedija) po juostas be posūkių smirinėjančias, tai tikrai nervas ima. Norisi paimt ir sustojus prie sankryžos į langelį pasibelst, bet kita vertus - "nekišk į šūdą rankų, nes smirdėsi".
Čia daugiau apie Kauno kelių vaizdelius pasakojau, bet ta tendencija visoj Lietuvoj panaši. Tad šiek tiek graudu žiūrėt, ypač pavažinėjus vakarų šalyse, kai matai, kad vairuotojas, net kai jo pirmumas paima ir užleidžia, o čia viskas priešinga...
Visada skeptiškai žiūrėjau į vadinamus vaizdo registratorius, bet matau, kad su laiku ir man teks tokį įsigyti. Užkišimas ir pastabdymas prieš nosį sukeliant avarinę situaciją, kai pats dar kaltas liksi, o kaip įrodyt?
Gero ir saugaus kelio, kolegos.  ;)
Spausti "nuspėjant porą ėjimų į priekį" man atrodo tikro kelių gaidelio sąvokos apibūdinimas.
Šį pavasarį nupisau šerną. Papasakok kokiu būdu porą ėjimų į priekį pagalvotum, kad jo nenutrenktum? Tai galioja ir visokiems briedžiams, stirnoms ir pan. Niekada neesi apsaugotas, kad naktį iš krūmų tiesiai ant kelio išlįs žvėris. Dieną tas pats galioja visokiems vaikams, šunims ir t.t.
Noriu pasakyt, kad netikėtumo faktorius už miesto yra milžiniškas. Gali spausti, bet turi turėti omeny, kas gali nutikti. Na, o draskytis mieste, tai jau tyliu... pilnas delfis tokių "paspaudžiančių"
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: Koks AR greitis
« Atsakymas #195 Įrašytas: 2014-06-19 14:33 »

Spausti "nuspėjant porą ėjimų į priekį" man atrodo tikro kelių gaidelio sąvokos apibūdinimas.
Šį pavasarį nupisau šerną. Papasakok kokiu būdu porą ėjimų į priekį pagalvotum, kad jo nenutrenktum? Tai galioja ir visokiems briedžiams, stirnoms ir pan. Niekada neesi apsaugotas, kad naktį iš krūmų tiesiai ant kelio išlįs žvėris. Dieną tas pats galioja visokiems vaikams, šunims ir t.t.
Noriu pasakyt, kad netikėtumo faktorius už miesto yra milžiniškas. Gali spausti, bet turi turėti omeny, kas gali nutikti. Na, o draskytis mieste, tai jau tyliu... pilnas delfis tokių "paspaudžiančių"
Galvok ką tu nori, man tai visiškai dzin  ;) O kad šūstras esi tik prieš kompo ekraną, tai ir man tas aišku jau seniai. Būtina pris**** prie mano post'o ir nukreipt viską asmeniškai? Savo nuomonę ir kvailą suvokimą pasilaikyk sau, ok?
Sakai, kad nutrenkei šerną, tai pats pripažįsti, kad pats esi kelių kūtvela pasipūtęs? Nes juk pagal tave, tai jau atitinki šį terminą. Tuo pasakysiu kodėl.
1. Reikėjo saugesnį greitį pasirinkt, įvertint visas aplinkybes (vietovė, matomumas, greitis ir t.t).
2. Nestebėjai ženklų įspėjančių apie laukinius žveris (taip, jų būna ne visur, ir tai ne 100proc. ne rodiklis)

O tas apibūdinimas "nuspėt į priekį pora ėjimų" tai yra aplinka, kelias, tvora skirianti eismo juostas nuo šalikelės (dėl tavo išvardintų subjektų pasirodymo ant kelio).

P.s. Neturi ką rašyt, nerašyk nieko. Forumas tik dėl 'teksto užpildymo' nemanau, kad reikalingas.

Neprisijungęs Infas

Ats: Koks AR greitis
« Atsakymas #196 Įrašytas: 2014-06-19 14:43 »
Galvok ką tu nori, man tai visiškai dzin  ;) O kad šūstras esi tik prieš kompo ekraną, tai ir man tas aišku jau seniai. Būtina pris**** prie mano post'o ir nukreipt viską asmeniškai? Savo nuomonę ir kvailą suvokimą pasilaikyk sau, ok?
Sakai, kad nutrenkei šerną, tai pats pripažįsti, kad pats esi kelių kūtvela pasipūtęs? Nes juk pagal tave, tai jau atitinki šį terminą. Tuo pasakysiu kodėl.
1. Reikėjo saugesnį greitį pasirinkt, įvertint visas aplinkybes (vietovė, matomumas, greitis ir t.t).
2. Nestebėjai ženklų įspėjančių apie laukinius žveris (taip, jų būna ne visur, ir tai ne 100proc. ne rodiklis)

O tas apibūdinimas "nuspėt į priekį pora ėjimų" tai yra aplinka, kelias, tvora skirianti eismo juostas nuo šalikelės (dėl tavo išvardintų subjektų pasirodymo ant kelio).

P.s. Neturi ką rašyt, nerašyk nieko. Forumas tik dėl 'teksto užpildymo' nemanau, kad reikalingas.
Važiavau 80, ženklo nebuvo. Porą ėjimų į priekį reikia galvoti, tiesiog tai reikia daryt visada už vairo ir tai nėra priežastis viršyti leistiną greitį. Ir šiaip, žmogau, į tave asmeniškai nieko nenukreipiau, aš tavo vardo net nežinau, kokie asmeniškumai? Čia tau matyt anger management classes reikia palankyt. Peace.
« Paskutinį kartą keitė: 2014-06-19 17:27 sukūrė PiPPas »
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Koks AR greitis
« Atsakymas #197 Įrašytas: 2014-06-19 14:46 »
Ir šiaip, žmogau, į tave asmeniškai nieko nenukreipiau, aš tavo vardo net nežinau

Made my day, Juliau ;D ;D ;D ;D ;D
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: Koks AR greitis
« Atsakymas #198 Įrašytas: 2014-06-19 15:31 »
TwinTurbo, net iš mano pusės, jauno ir nesusitupėjusio (kurio 1.9 JTD ryja 11 mišriai... :du:), tavo žodžiuose labai daug netiesos. Daugelis vairuotojų žiūri (net patys to nežinodami) kelis žingsnius į priekį, tačiau visada yra rizikos faktorius. Gali atsitikti tai, ko tu niekada nenumatysi. Jei jo nebūtų - avarijas darytų nebent tik savo malonumui.

Pats identiškai masčiau, kol dar žalias lapas buvau. Bet su laiku pats supranti, kad esi visiškai neteisus.

Vienas senas šoferis tokį klausimą uždavė, kai ta pati tema išsirutuliojo: „gerai, už save tu atsakai, bet ar gali atsakyti už visus kitus, kurie yra aplink tave“?
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: Koks AR greitis
« Atsakymas #199 Įrašytas: 2014-06-19 16:19 »
Aš nesuprantu, žmonės, ar jūs skaitot kas parašyta ar nelabai... Kai nedarai pavojaus niekam kitam tik pačiam SAU aš ir turiu omenyje, kad jei ir paspaudi tai tik kur nors gerai žinomam kelyje, be kitų eismo dalyvių tiek iš galo, tiek iš priekio (kiek tik įmanoma tai numatyt) ir įvertinus visas kitas sąlygas, kurias aš jau buvau išvardinęs. O viską sudėjus, nei šernai nebaisūs, nei žmonės ar kitos kliūtys kelyje. Kai važiuoji neviršydamas leistino greičio ir esi budrus. O apie tą ''ribų peržengimą" tai gal tada ir kiti čia esantys žmonės, kurie jau važiavo daugiau nei 130km/h jau visi yra kelių gaidžiai?  ;D Nematau nieko blogo spustelt, kai matomumas geras, kelias yra žinomas, ne gyvenvietė ir oro salygos tai leidžia. Kai sudėsi ant visko po +, tai tik tada ir ne kitaip. O kai yra norima pasivaizduot prieš draugus(es) sedinčius toj pačioj mašinoj, kad ir "aš" galiu būt Schumacheris su savo ''bolidu'', bet kur ir bet kada, taip ir įvyksta nelaimės, kurios dažnai būna labai skaudžios ir matom tą visuomenės informavimo priemonėse. Nieko apie save ir nepaminėjau, (reikia atidžiai skaityt  ;)), kad aš spaudžiu bet kur ir bet kada, pasakiau bendrai, kaip žmonės galėtų elgtis.
O jei šita tema išsirutuliojo tik į "kelių gaidelių" post'us, nes atrodo, kad kas ka parašo, toks ir tampa, tai kam tada ji skirta?
Anyway, kaip kas pažiūrės į viską, bereikalingą diskusiją baigiau.
P.s. tik kuo mažiau lakstančių bet kur ir bet kada, tuo mum visiem saugiau. Reikia jaust ribas. Būtent tie, kurie to nejaučia ir jaučiasi pasaulio valdovais, kai jūra iki kelių dažniausiai ir nukenčia, arba dėl jų nukenčia kiti, nieko dėti žmonės.
Važiuokim pagal kelių eismo taisyklės ir su galva, gerbkim save ir kitus. Ir kitas bene svarbiauias dalykas, tai reikia būt budriam už vairo, nes kiek pačiam yra buvę situacijų, kai koks ''erelis'' ar gerbiama dama, kuri nemato nieko aplink tik priekinio lango (o tokių pilnos gatvės) neria, praneria, užkiša, tada tik gera reakcija gelbsti. Kas iš to, kad nekaltas būsi, manau niekam nėra malonu gaišt savo laiką ir ar lopyt mylimą mašiną servise.