Autorius Tema: automat. stiklai  (Skaityta 9745 kartus)

dalyviz

  • Svečias
automat. stiklai
« Įrašytas: 2006-12-15 19:11 »
taj va..pradejo kazko labai letai atsidarinet lagai ypac keleivio. o jei atidarinejant  viena bandai ir kita atidaryt tuo pat metu abu isvis vos juda, atrodo kajp ant 1 varikliuko butu sujungti. ir ce lygiai tajppat ir ant neuzvestos ir ant uzvestos masinos. kame gali but beda? elektronikoj ar kokie tepalai ten susalo? bet lyg siltu laiku irgi nelabai jie ten norejo judet:blink: nuo kurios vietos reiketu pradet? ar abloskes dureliu lupt ir ziuret ten..ar gali but kad neuzmaitina varikliuku ar kazkas pn?

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
automat. stiklai
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2006-12-15 19:29 »
Tigi guma susalus ir uzspaudzia, jei varikliukai dar biski pavarge tai isvis, ziema isvis neatidarysi, man 164 lygiai tas pats

dalyviz

  • Svečias
automat. stiklai
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2006-12-15 19:32 »
nu tas tarkim..bet kodel atidarinejant abu vienu metu zymiai leciau nei po viena? kame ce gali buti beda?

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
automat. stiklai
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2006-12-15 19:37 »
Cia visose alfose taip ir 155 ir GTV ir 164 ;) daugiau energijos ima gi abu

dalyviz

  • Svečias
automat. stiklai
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2006-12-15 20:02 »
nu laba diena....basavykas groja sviesos dega sildymas veikia...viskam energijos pakanka o langam ne:D nu o bet kadangi sakai kad pas dauguma alfu tajp taj nesigilinsiu y sita reikala...:laugh:

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
automat. stiklai
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2006-12-15 20:07 »
Kiek alfu pas mane buvo pas visas tas pats, vasara dar bedu nebuna bet ziema sunkiau suka, na del gtv tai kai viena leidi langa greitai ledziai, o kai abu biski leciau,bet ir vasara ir ziema vienodai kol kas ;) oras kol kas gumu dar neitakoja :P

AR155

  • Svečias
automat. stiklai
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2006-12-15 20:44 »
siaip tai pas visas auto taip yra.tiek pas AR tiek pas Audi ar kita s***. kai nustos sukti tada pradek gilintis.

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
automat. stiklai
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2006-12-15 23:29 »
Jus man geriau pasakykite kodel Alfoje 164 galinio atidarymo vienas mygtukas langa tik atidaro o uzdarymas neveikia? Mygtuka buvau isades bet ten viskas tvarkinga.

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
automat. stiklai
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2006-12-16 02:04 »
dalyviz rašė:
Citata
taj va..pradejo kazko labai letai atsidarinet lagai ypac keleivio. o jei atidarinejant  viena bandai ir kita atidaryt tuo pat metu abu isvis vos juda, atrodo kajp ant 1 varikliuko butu sujungti. ir ce lygiai tajppat ir ant neuzvestos ir ant uzvestos masinos. kame gali but beda? elektronikoj ar kokie tepalai ten susalo? bet lyg siltu laiku irgi nelabai jie ten norejo judet:blink: nuo kurios vietos reiketu pradet? ar abloskes dureliu lupt ir ziuret ten..ar gali but kad neuzmaitina varikliuku ar kazkas pn?


Jei ka, turek omeny, kad turiu abu puikiai veikiancius pakeleju mechanizmus ;)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

audrisd

  • Svečias
automat. stiklai
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2006-12-16 18:16 »
vanagiux rašė:
Citata
Jus man geriau pasakykite kodel Alfoje 164 galinio atidarymo vienas mygtukas langa tik atidaro o uzdarymas neveikia? Mygtuka buvau isades bet ten viskas tvarkinga.

ce pacio migtuko kontaktai ir niekas daugiau isardyk dar syki:)  o kad langas keliasi letai tai tik gumos kaltos