Autorius Tema: Alfadieniai - Klaipėda  (Skaityta 456523 kartus)

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #130 Įrašytas: 2006-06-06 16:59 »
Na, broliai kurmiai. :) Aer yra KlaipėdOj gyvų alfistų? Oras lyg ir pasitaisė po paskutinio \"myto planavimo\". :)))

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #131 Įrašytas: 2006-06-06 17:11 »
Nu gyvi ir Alfature sudalyvavom ;) bent jau pirmoj daly :) Atsiprashau, kad priesh alfatura neishlindau, labai zhaibishkai nutariau dalyvaut.

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #132 Įrašytas: 2006-06-07 22:27 »
Ašai pagaliau atsikračiau komandiruočių naštos, tai atsirado noras kokį mytą paorganizuot pajūry. :)

gintarinis

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #133 Įrašytas: 2006-06-07 22:44 »
sveiki , galu gale islindote is pogrindzio , malonu matyt klaipedieciu alfistu cia ,

audrisd

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #134 Įrašytas: 2006-06-19 21:13 »
darom susitika klaipedoj

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #135 Įrašytas: 2006-06-20 16:27 »
Nu darom. :) Ir? Daug yra norinčių atvaryt, ale organizuot, tai tik vienas kitas. :))) Šiaip galima būtų susibėgt šį šeštadienį. Dėl vietos galima paderint, nes oras lyg ir geras, tai atvarai pradžiai su pora bonkų olaus į kokią nors ramesnę aikštelę, pašneki apie sunkų Klaipėdos alfistų gyvenimą, apie gerų meistrų trūkumą, na ir apie rimtesnį mytą.
Taigi, aš už susibėgimą šį savaitgalį. Kas dar turi kokią nors nuomonę šiuo klausimu?

audrisd

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #136 Įrašytas: 2006-06-21 04:05 »
jo as irgi sutinku si sestadieni

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #137 Įrašytas: 2006-06-21 10:22 »
Heh, aš irgi sutinku, bet kur? Kelintą valandą? Klaipėdiečių problema ta, kad visi entuziastingai sutinka, kad reikia susitikt, ale nė vienas nenori prisiimt tos atsakomybės organizuoti. :)))
Taigi, dienotvarkėje du klausimai:
1. Kur? Bare nelabai yra noro, nors galima... Buvom kažkada \"Muitinėj\". Alus nebrangus, užkanda nebloga. Kokie dar pasiūlymai?
2. Kada? Iš ryto varau į Kauną detalių savo kibirui, būsiu Klaipėdoj tik po pietų. Kokie pasiūlymai dėl laiko?

P.S. Gintarini, gyvas?

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #138 Įrašytas: 2006-06-21 12:04 »
Sveiki, Folgore, Gintarini ir visi kiti Klaipedos alfistai! Laikykit mane dalyvaujancia, i mano sveikata prasom alucio ikalt, o as uz jus namie, nes pas mane kaip tik sestadieni siokia-tokia seimos svente. Butinai susitikit, as su jumis! :)

audrisd

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #139 Įrašytas: 2006-06-21 22:34 »
gal kitam sawaitgaliui nukeliam as irgi turiu islekti