Autorius Tema: AR33  (Skaityta 11184 kartus)

Lynys

  • Svečias
AR33
« Įrašytas: 2004-11-03 18:31 »
Ai, nezinau kiek kam idomu, bet visai smagiai skaitinejau:
http://www.auto.km.ru/magazin/view.asp?id=CBBB4FBB374D48DDBCE055011C8B46F8

CloverLeaf

  • Svečias
Re: AR33
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2004-11-03 22:55 »
Citata
Ai, nezinau kiek kam idomu, bet visai smagiai skaitinejau:
http://www.auto.km.ru/magazin/view.asp?id=CBBB4FBB374D48DDBCE055011C8B46F8


 ПРАВДА  :!:  :) .

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: AR33
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2004-11-04 14:20 »
Aciu uzh idomu pasiskaityma :!: Kadangi turejau 33 Alfa /1988 metu/, tai buvo labai idomu. Daug reikejo i remontus idet, o dar tada /pirkom 1993m./ nei tu daliu labai nebuvo, kainos, tai nekalbu...Atsimenu tik kad uzh granata apie 1000 suplojom, tai mane diedas uzh ta  Alfa  vos nepriplojo...Shiaip man priklausytu shioks toks medalis, nes 7 metus, kol turejau ta 33, kankinausi pati ir vyra kankinau. nes ash vairavau, o jis remontavo, tai vyrai vyrus turi suprast, o man tai kas, man kad tik vazhiuot... :oops:

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: AR33
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2004-11-05 10:42 »
Turiu bishki laiko, tai galiu paskiest...JO, mano vyras gerai keikesi-ir Alfa, ir mane, bet visdelto po trupuciuka, po trupuciuka ir pats pagavo ta bacila-juk i Alfatura vaziavo-sedejo shalia, stebejo /pavairuot nedaviau-ish principo/.Juk po 33 ish pasiutimo buvo nupirkta VV Vento, bet zhmogus pamate, kad kai pro shali kokia Alfa pravaziuoja, tai man seilyte nutista ir asharyte nurieda, tai 4 metus pakankino ir nutare manes pasigaileti-pardavem ta Venta ir shiaip netaip /pamatem aikshtelej ta 156/ , tada vyras ir sako-nu bet grazhi, k...., o ash jau tyliu, tik tyliu. Sako, tai ko tyli? Ka jau chia sakyt, sakau, pats supranti... Nu tai perkam, sako. Sakau, parashau chia manes nep... avoti, ir taip shirdis krauju sruva... Tai va, ishliejau dushia, nekreipkit demesio. Gero visiems savaitgalio!!! :P  :P  :P

Neprisijungęs Mindaugas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 761
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: AR33
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2004-11-05 12:54 »
taigis, neblogas straipsnelis, labai man patiko ten pamineti mechaniko zodziai, kad tai yra paminklas zmogiskam kvailumui :)
o teisybes, kad pigiai nupirkes keliariopai daugiau turi sudet, tai yra 150proc. :) As tai keikiuosi be galo kai eilinine simtine sukisu tai savo besotei i gerkle (cia perkeltine prasme, tiesiogine tik pinigine lengveja :) ), iskeikiu ir ja ir save, bet kai paziuriu namie budamas pro langa i kiema, pasigroziu kebulo linijom, arba pagainioju ja varikliui dirbant ties raudona sukiu riba, ir atlegsta dusia... iki sekancio remonto  :twisted:
tai taip ir gyvenam, ko ne santuoka kaip su mylima bet inoringa ir to verta moterim, su kuria nezinai kas kada nutiks  :twisted:
Alfa 33 1.6L boxer

esmė yra visuose musyse

Neprisijungęs tarro

  • Klubo narys
  • Lankytojas
  • *****
  • Įrašai: 335
  • Karma: +12/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: AR33
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2005-03-05 12:05 »
viska ka skaiciau apie alfas ir apie 33 konkreciau susiveda i 1:
33 tarp alfu taip pat kaip ir alfa tarp kitu masinu brangu, savotiska, bet malonu..
vien sitie zodz:
Citata
Ķóęķī ńšąēó ńźąēąņü, ÷ņī żņīņ ąāņīģīįčėü ķå äė˙ āńåõ. Åńėč źīģó-ņī ķóęķī īįū÷ķīå ńšåäńņāī ļåšåäāčęåķč˙, ņī ņīćäą żņó ģīäåėü ķč ā źīåģ ńėó÷ąå ķåėüē˙ äąęå šąńńģąņščāąņü źąź ļīņåķöčąėüķóž ļīźóļźó. ... Ķąļščģåš, ņåģ, źņī ęåėąåņ čģåņü įūńņšóž, źīģōīšņķóž č ķå ėīģąžłóžń˙ čķīģąšźó, ėó÷ųå ļīčńźąņü ÷ņī-ķčįóäü äšóćīå. Źąź żņī ķč ļå÷ąėüķī, ķī ļšč ąźņčāķīé åēäå ēąņšąņū ķą šåģīķņ įóäóņ äīāīėüķī ļščėč÷ķūģč. Čņąź, ńåćīäķ˙ ... īäķą čē ńąģūõ ļšīņčāīšå÷čāūõ ģīäåėåé - Alfa Romeo 33.
daug ka pasako \"negero\"... :(
nors masina turiu pripazint maloni.. :D
via brevis, ars longa...

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Re: AR33
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2005-03-06 21:30 »
Prisipazinsiu vakar pirma kart 33 vaziavau  :oops:  ir tai Satukas saviske in Backonis veze tikrai smagu joi sedet vo tik parazitas neleido pralekt :evil:  ech bet nieka tep i kila noras savo 75 greiciau sustvarkyt:) Beja Taro  visai nieka i tavo 164 atrodo kep i tikra alfa raudona :D
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs saulius

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 149
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: AR33
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2005-03-07 09:48 »
Nemanau ,kad turet ir vazinet su AR yra brangu.Viskas priklauso nuo poziurio i automobili.Gali buti ir alfa pigi, jeigu nieko nedarai vaziuoji kol pradeda biret ir parduodi, kaip yra daroma sudaugeliu kitu auto.Bet alfa prasosi but ledine ir geresne nei kitos, todel tampa siek tiek brangesne.O visumoi tai dauguma alfu yra mylimos ir todel kogero geresneme tech stovije nei bet kuri kita.

Neprisijungęs tarro

  • Klubo narys
  • Lankytojas
  • *****
  • Įrašai: 335
  • Karma: +12/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: AR33
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2005-03-09 08:12 »
33cia, o konkreciai AR33 1.7 16V \'91metu turi (kaip ir visos kitos alfos) tik pora \"trukumu\":
1)tai nesuvokiama greiciu deze (konkreciau perjungimas is1i2)
2)JI NEMOKA LETAI VAZIUOT!!!! net su dujom rauna taip, kad stabdziu kaladkes reikes, jauciu, kas 3 men keist!
:)
via brevis, ars longa...

Neprisijungęs AlfIndraja

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2194
  • Karma: +11/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Asmeninis puslapis
Re: AR33
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2005-03-09 11:26 »
Na pas mane irgi 2-ras begis sunkiai randamas, bet kai pripranti - nebemaisho ;) Bjauriau kai pirma \"lauk\" ishmetineja...va tada tai siutas ima... atrodo sankryzhoj ar parkinge, tuoj vazhiuosi ish vietos...o chia shast... pasirodo, kad tushchiai gazuoji... \"i laisva vel ikrito\"... :(
Viva la vita!