Autorius Tema: AR 159 1,9 JTDm: traukos problema:  (Skaityta 5085 kartus)

Neprisijungęs Chip

Ats: AR 159 1,9 JTDm: traukos problema:
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2016-03-13 09:02 »
Pasikeisk MAP sensoriu bus tau svente. Kaina apie 40eu. Jei netoli klp galim idet kita naudota paziuret ar tikrai jis
AR166 AR159

Neprisijungęs MISA0901

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 608
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 1,9 JTDm: traukos problema:
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2016-03-13 15:08 »
galim :)

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 1,9 JTDm: traukos problema:
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2016-03-16 08:37 »
Pas mane panasiai buvo del intercoolerio slangos kuri buvo issitampius ir prisipusdavo kaip koks kiaules skrandis  :D :D :D

Pakeiciau ir nauja + susukau su stiprinta juosta, kad laikytu. Nes po chipavimu daznai slangos senos nulaksto. Nors neesu tikras ar tikrai tame gali buti beda. Bet ja nesunku paziureti, tik palist reik po masina.  :star:

Neprisijungęs MyPride159

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 27
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 1,9 JTDm: traukos problema:
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2016-03-21 08:45 »
Reikia važiuot garažan :) Esu užsakęs matuoklių, jutiklių ir t.t. valiklio. pradžiai prasieisiu, ir matysiu kokie rezultatai...

Prisiminiau dar vieną reikalą, kurį jau buvau pamiršęs, nes per 2 metus spėjau priprast prie tokio garso :D Nuspaudi gaziuką (nebūtinai smarkiai, užtenka 1/4, galima ir daugia) staigiai atleidi, tai garsas tikrai panasus į bovą, tik dar turi tokį priegarsį, kaip smarkiai sudilusio sauso guoliuko traškėjimą. keisčiausia, kad garsą išgirsi ne visada, dažniausiai, kai variklis turi apkrovą pvz kylant į kalniuką. kas labiausiai erzina, tai nuvažiuoji pas meistrus ir niekaip negaliu to garso išspausti, kad paklausytų :D tai riebiai nusikeikiau ir pamiršau...
gal kam yra panašiai buvę? artėja laikas keisti diržus, tai sakiau iškarto pasikeisiu generatoriaus sankabėlę, nes turiu įtarimo ant jos. Pats garsas su manim gyvena nuo auto pirkimo, jau 75 000 km ir jis nei sustiprėjo, nei sumažėjo.