Autorius Tema: Tiksėjimas panelėje vairuotojo puseje?  (Skaityta 6446 kartus)

Neprisijungęs Daineckaz

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 229
  • Karma: +0/-0
  • DOO943 Argento bellezza
    • Žiūrėti profilį
Ats: Tiksėjimas panelėje vairuotojo puseje?
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2009-12-06 19:44 »
Buvo ir pas mane tas tiksėjimas. Problemą išsprendžiau išardęs, išvalęs ir sutepęs valytuvų mechanizmą, nes relė tiksi kai valytuvai užstringa toje padėtyje. Šitą dalyką lengva patikrint išgirdus tiksėjimą sukant valytuvų valymo greičio rankenėlę (tą antgalį). Jei tiksėjimo dažnis keičiasi - reiškia tikrai valytuvų relė. Patartina pasiskaityti temą "Valytuvai".

SAviREma

  • Svečias
Ats: Tiksėjimas panelėje vairuotojo puseje?
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2009-12-21 20:22 »
Sveiki, taip tai susija su valytuvais pas mane tas pats, kartais girdisi jeigu buna ijudgta kuri nors padetis ant valituvu valdymo rankeneles, bet nebuna ijungti valytuvai :smilie:

slepsnys

  • Svečias
Ats: Tiksėjimas panelėje vairuotojo puseje?
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2009-12-23 16:43 »
Tai vat, pamirsau parasyti kaip man ten baigesi su ta rele, po keleto valytuvu pajunginejimo eme ir pradingo tas ciksejimas, tikiuosi daugiau nebeatsiras ;D, aciu uz atsakymus :smilie:

Neprisijungęs mindes323

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 145
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Tiksėjimas panelėje vairuotojo puseje?
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2009-12-25 14:33 »
Tai vat, pamirsau parasyti kaip man ten baigesi su ta rele, po keleto valytuvu pajunginejimo eme ir pradingo tas ciksejimas, tikiuosi daugiau nebeatsiras ;D, aciu uz atsakymus :smilie:

Taip ir galvojau, pasistenk pasitikrinti pries vedant varikli ar valytuvai yra isjungti ir/arba neprisale prie stiklo.
Nes namau tau taip ir nutiko.
Alfa Romeo 156 2.0 T.S