Autorius Tema: ALFA ROMEO 147 1.6 nekrauna akumuliatoriaus  (Skaityta 2584 kartus)

ericas

  • Svečias
ALFA ROMEO 147 1.6 nekrauna akumuliatoriaus
« Įrašytas: 2011-05-02 19:39 »
Sveiki, esmė ta, kad mano tėvukas paliko per naktį paliktus gabaritus Alfai (bent jis taip man sakė) nusėdo akūmas, bandėm užstumti, užsikūrė, tačiau nepriėmė gazo metė ABS EBD blokus ir rašė, kad nekrauna akūmo. Išėmus akumuliatorių ir pakrovus jį su pakrovėju, gazas atsirado, bet visvien meta, kad nekrauna akumuliatoriaus. Kame bėda? Nejaugi nusprogo generatorius? Gal yra dar kažkas? jei generatorius tai kaip iki jo prisikasti? Dar klausimas  kodėl kartais isijungia patys valytuvai (dažniausiai kai trinkteli per duobę)?

Dėkoju

riomas

  • Svečias
Ats: ALFA ROMEO 147 1.6 nekrauna akumuliatoriaus
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2011-05-02 20:13 »
Pamatuok srave uzvestam varikliui nuo akumo klemu 13-14 v. turėtu buti

Neprisijungęs lietuvis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: ALFA ROMEO 147 1.6 nekrauna akumuliatoriaus
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2013-03-13 13:46 »
Sveiki. Aš taip pat susidūriau su generatoriaus problema. Silpnai krauna apie 12V ir jei trumpesniais atstumais pavažinėji šaltais rytais neužsikuria. Akumui metai, be to buvau jį patikrinti tai geras. Todėl norėčiau išsiimti generatorių, patikrinimui, nes nebuvo variklio apsaugos tai matosi, kad žemių priėję. Tik va klausimas per kur jį paprasčiau išimti, per viršų ar traukt pusašį ar dar kažkokie variantai yra? Dėkui už atsakymus.

Neprisijungęs Redass

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: ALFA ROMEO 147 1.6 nekrauna akumuliatoriaus
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2015-04-06 16:52 »
Sveiki, gal yra kam tekę išiminėti alfos 147 generatorių ir galite pasidalinti patirtimi :) Nes man ir ta situacija, išmetė skydely kad neįkraudinėja akumuliatoriaus.

Neprisijungęs Tadas155

Ats: ALFA ROMEO 147 1.6 nekrauna akumuliatoriaus
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2015-04-06 17:27 »
is duobes geriausia, bent jau man  ;) jei ka, tai turiu generatoriu nuo 1.6 is 147  ;)
neturiu alfos.