Autorius Tema: AR 166 rakciukas  (Skaityta 11225 kartus)

Neprisijungęs Whydoolia

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 30
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 rakciukas
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2013-07-25 13:13 »
tema primirus, bet gal padesit. Zodziu, situacija tokia: vienas raktas nuluzo (pati gelezte sveika, nuluzo toje vietoje, kur uzsilenkineja), is pradziu tai dideliu problemu nekele - turejau atsargini, kuri vyras pamete  :angry: Ir dabar yra tik nuluzes raktas. Visur jau isieskojau rakto korpuso, apskambinau visas Vilniaus, Kauno raktu gamyklas - niekas 166 AR korpuso neturi (pas mane tas senesnis, su dviem mygtukais, staciakampio formos), bandziau ieskoti e-bay, nieko neradau. Galiausiai pasidariau nauja rakta su raudonu korpusu (ant jo nera mygtuku), tai atrakinti/uzrakinti/uzvesti masina galiu - bet bagazine galiu atsidaryti tik is masinos vidaus, arba su rakteliu, taip pat, negaliu naudotis nuotoliniu atidarymu/uzdarymu.

Vis dar neprarandu vilties, kad kazkur korpusa gausiu - gal zinot, kur Vilniuje srotuose galeciau isigyti? Aisku, as noreciau TIK rakto, nes spyneliu man nereikia. Kol kas srotuose visi su spynelem prase ir kaina man nepriimtina kaip uz rakteli...
Buvo: Citroen AX :)
Audi A4 1.8
Alfa romeo 166 2.4 JTD

Dabar:
AR Giulietta QV

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 rakciukas
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2013-07-25 14:03 »
Sunkus atvejis kad gautum, kiek teke susidurti - srotai turi dazniausiai 1 rakteli, o masinoje buna 3 spynos, tai arba perki viena kazkuria ir gauni rakta arba perki visa komplekta. Manau uz bagazines ar duru spynele su raktu neprasys daug (~100lt).

Neprisijungęs Whydoolia

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 30
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 rakciukas
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2013-07-25 14:06 »
Gaila. As noreciau visko viename, kad butu, kaip buvo - vienas raktas viskam. Aisku, yra variantas is autobravos uzsisakineti... :)
Buvo: Citroen AX :)
Audi A4 1.8
Alfa romeo 166 2.4 JTD

Dabar:
AR Giulietta QV

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 rakciukas
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2013-07-25 14:08 »
Gaila. As noreciau visko viename, kad butu, kaip buvo - vienas raktas viskam. Aisku, yra variantas is autobravos uzsisakineti... :)

Tai nusiperki is sroto spynele su tau tinkamu raktu ir to nupirkto rakto korpusa persidedi sau, t.y. i ta rakta idedi savo suluzusio rakto vidurius.

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 rakciukas
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2013-07-25 14:27 »
Juk sakė, kad nori tik rakto, jai spynelių nereikia, bet deja vargu ar toks atvejis pasitaikys, perki spynelę ir gauni raktą dovanų
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs liuduks

Ats: AR 166 rakciukas
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2013-07-25 23:28 »
« Paskutinį kartą keitė: 2013-07-25 23:35 sukūrė liuduks »
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs Whydoolia

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 30
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 rakciukas
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2013-07-26 15:27 »
Liuduks,

Ne. As noriu originaliai kokio buvo (koks turetu buti).

Esu kelis kartus telefonu susitarusi, kad parduotu tie, kas ardo masina dalim (jie dazniausiai turi 2 raktus), bet, gaila, kad jie ne Vilniuje budavo, o kai reikdavo susitarti jau del siuntimo is mokejimo uz rakteliu - kazkaip zmoniu nuomone pasikeisdavo  :angry:

Galimybe ardomos masinos spynele su rakteliu pirkti yra, bet tada kainuoja apie 150 - 200 litu. O kam man ta spynele? As ja ismesti turesiu rakteli savo perdejus, tai kazkaip ir nesinori uz tokia suma raktelio korpuso nusipirkti.
Buvo: Citroen AX :)
Audi A4 1.8
Alfa romeo 166 2.4 JTD

Dabar:
AR Giulietta QV