Autorius Tema: AR 166 2,0 99m skydeli raudona lemputė lyg ir purkštukas, bei kitos problemos  (Skaityta 7427 kartus)

debesuo

  • Svečias
Pagal tai, kas man buvo:
1. Dėl ventiliatoriaus sukimosi vos užkūrus ir purkštuko simbolio- termostato temperatūros davikliukas  (iš šroto 10 lt) stovi ant termostato. Numauni fiškę atsuki 17 raktu, kitą įsuki ir įmauni fiškę.
Gal tau ir ne taip kaip man, bet simptomai panašūs. Gedimo nenustatė jokia diagnostika. trijose vietose variau, kiekvienoj po 50 lt mokėjau ir jokios naudos dar klausiau ar tik ne ta detalė, tai visi sakė kad neee, ta tai tikrai negali būt. Bet buvo.
2. Dėl dyzelio garso. Reikia keisti variatorių. Patariu neremontuoti ir nerestauruoti esamo, o keisti nauju. Sumokėjau daugiau kaip pusę naujo kainos už restauravimą ir tetarnavo mėnesį. Ir vėl kaip dyzelis ėmė blerbt.

debesuo

  • Svečias
Nekuriant naujos temos. Norėčiau paklaust gal kas bandė pasikeist laisvų sūkių reguliatorių savom rankom? Skaičiau, kad po keitimo reikia klaidas kompui ištrint. O kaip jei keisčiau išėmęs akumuliatorių? Gal suveiktų?

Neprisijungęs Aparpals

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 18
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Man ta panaši bėda. Nusipirkau pavažinėjau va kelias savaites, nuploviau motorą ir užsidegė ta keista lempėčka purkštukas kaip ir kažkoks. Bet va atsidariau kapotą o ventiliatoriai nesisuka (sugedę gal?) Tai vat nežinau kame problema. O šiaip variklis kaip dirbo normalei taip dirbo. Po plovimo buvo pradėjus purtytis man jinai pulsuot motoras labai, po to praėjo ir vėl gerai tik lemputė ta kaip liko degt taip ir dega.

Neprisijungęs bigis

man asmeniskai purkstukas sviecia nes atjungiau mafa,de, dureliu tai galbut centrinio varikliukas na o del ratu tai reikia vaziuokle tvarkyt

Neprisijungęs jegeris1

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 28
  • Karma: +0/-0
  • AR 166 2.4 jtd 2000 100kw kolkas murziuke :)
    • Žiūrėti profilį
pabandyk isiimt oro srauto davikly jis stivi prie oro filtro ir prapusk kompresorium ten jis buna uzsineses dulkem ar seip kuo man padejo jis ten 2varstais atcisuka stovi gal per 2 3 semus nuo fitro ant slangos  tai va tau gal ir pagelbes gal del pirmos problemos o su antra paziurek prie stiklo kur po kapotu tie saugiklei ar sveiki nes as kaskury buvau istraukes tai susijungi abu vintiletorai gal ten beda bus
AR 166 2.4 JTD 100KW 2000m

Neprisijungęs Darka8

1. del centrinio uzrakto gedimo raudonas purkstukas tikrai nedeks.
2. Radijatoriaus ventiletorius turi dvi paleidimo reles. Tai yra du skirtingi sukimosi greiciai. Jei bent viena rele neveiks skydelyje deks raudonas purkstukas (cia kalbu apie 2.0 TS).
3. Su oro srauto matuokliu elkites atsargiai. Su kompresoriu pusdami galite ji ir visai sugadinti.
Alfa Romeo 2.0 TS