Autorius Tema: TV laida "Autopilotas" ieško Alfa Romeo  (Skaityta 4680 kartus)

Neprisijungęs tarro

  • Klubo narys
  • Lankytojas
  • *****
  • Įrašai: 335
  • Karma: +12/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: TV laida "Autopilotas" ieško Alfa Romeo
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2014-11-24 13:49 »
Sveiki, Alfai Romeos,

esu Vytenis iš televizijos laidos "Autopilotas". Jeigu kada nors matėte šią laidą, tai mane galėjote pastebėti apžvelgiantį įvairius naudotus automobilius. Tarp jų buvo ir Alfa Romeo (147, 156, 159). Tačiau norime papasakoti apie daugiau modelių. Todėl tikriausiai geriausia vieta kreiptis dėl to, esate Jūs.
...

kol ne pardaviau, galiu leist 155Q4 nufilmuot :D nors ir ne tame ji stovy (spalvos), kd telike nu labaj jau gerai atrodyt..
via brevis, ars longa...

Neprisijungęs tiesiogAS

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 702
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: TV laida "Autopilotas" ieško Alfa Romeo
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2014-11-24 21:13 »
Citata
nu chebra, pateikite juos idealius, o ne tokiu, kad lemputes dega, kaista, nesiveda, kapotas nesilaiko, tepalu padreke apacioje, plysusi sedyne ir t.t. - cia apskritai apie pastaruosius reportazus ;)

Na as jiems siuliau juoda spideri, bet jie norejo raudono - gavo tai, ko norejo :) Cia gi laida ne apie vienetinius klasikinius auto, kurie stovi garaze 360d per metus, o "naudoto automobilio rubrika". Mano galva tegu geriau bent tokias alfas rodo, nei apie bulkas arba opel zafiras kalba. O tai ka jie randa ir parodo cia jau ju reikalas. Kita laida, kur su GT2000 GTV6 ir Brera buvo manau irgi galejo ne maziau rasti, bet niekas tiesiog neieskojo.
Ir buvo, ir yra, ir, turbut, bus :)