Autorius Tema: 164 AR 2.0 T.S sankabos cilindriuko(vid.) ir vairo stiprintuvo siurblio keitimas  (Skaityta 5283 kartus)

keksas77

  • Svečias
Sveiki,
isigijau papygiai Alfa, galvojau viskas bus gerai, arba ne taip blogai kaip yra dabar  :D kai važiavo buvau labai patenkintas, bet kai pradėjo lyst gedimai ir sužinojau daliu bei remonto kaina, tai norisi i metalo lauža priduot, bet nenoriu taip paprastai atsikratyt šiuo auto, gal galit pakomentuot kas buvo susidures su sankabos cilindriuko vidinio ir vairo stiprintuvo siurblio keitimo įpatybem  ^-^ ?
sunkiai pradejo junginetis pirmas ir galinis begis, sankabos pedalas lengvai juda, tik pacioj pabaigoj jauciasi kazkoks pasipriesinimas (tai man ale nustate kad pades cilindriuko keitimas)
o del siurblio vairo stiprintuvo tai rytais kai prasidejo salciai siek tiek uždavo, bet po keliu minuciu nustodavo, bet staiga viena ryta atsirado kitoks garsas ir jis nenustojo skambet  :D be apsuku pakelimo neina pasukt vairo, tai taip suprantu kad tai bus siurblio gedimas

Neprisijungęs TAXI

  • Moderatorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1154
  • Vehicle: 1987 Alfa-Romeo 33
  • Karma: +27/-0
  • Alfa Alfa Alfa
    • Žiūrėti profilį
del sankabos cilindriuko, tai pasinaudok paieska, nes kazkur buvau rases apie tai (berots 155 alfu skilty), o kas liecia stiprintuva, tai paziurek, ar skyscio uztenka ir ar gerai itemptas dirzelis, o gal but skysti reiketu pasikeist.

P.S. Jei cia tik tokios problemos, tai tikrai per stipriai pasakyta, kad i metalo lauza priduot... ;D
Alfaholic

keksas77

  • Svečias
skyscio buvo tik puse bakelio kai tas garsas nenustojo klykt, tik tada pradejau iekot to bakelio, :Dskyscio dapyliau bet deja nepadejo, o dirzeliai tai rodos itempti sukasi viskas ten :D nors tiesa sakanat dirzeliai atrodo nekaip, suskilineja tokie, jiem gal daug metu :)
aciu, bandysiu ieskot del cilindriuko

Neprisijungęs justs

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 331
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Primink man senam kvailam.. Vidinis cilindriukas cia kuris? Kur ant dezes ar kur po pedalais stovi?
Abu esu keites. Jei , pagrindinis, tas kur po pedalais, tai keisk visa, ne kalna kainuoja ( pries kokius 3 metus keiciaus, apie 120Lt berods uz nauja mokejau). Na ir pakeist ji neperlengviausiai. Jei kitas, kur ant dezes, tai jei piniga taupai, gali tik manzetukus pasikeist, kazkada 1,5Lt vienas kainavo ( 28,3 mm skersmuo..atrodo). Pades, bet neilgam. O visa cilindriuka pirkau, tai devetas apie 50lt buvo. Bet cia pries kokius 5 metus.. Gal daugiau..
O pakeist labai paprsta.. 3 varztai ir turi rankoj.. tik slangutes dar atsisuk.. ;)
Buvo:
Vaz 2106
VW Golf Gti
Alfa Romeo 164 TS
Alfa Romeo 164 3L V6 24v
Alfa Romeo 166 3L V6 24v

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
nu  ispradziu  mioeko ten kosminio nera, saknkabos cilindriukas vidinis tai supratau,kad prie pedalo  ale norsgalejai parasyt  kuriu metu tavo alfa nes  pvz pas senesnius ts variklius skiresi isdetymas dirzu ir sunkokai galima pasakyt kaip kas keicesi nes tiek  paneles salono taip pat skiresi
AR159 2.0 jtdm Ti

keksas77

  • Svečias
pakeiciau tas dalis, labai padejo geras zmogus TAXAS, sutaupiau begale pinigu, kuriu ir taip nera :D cilindriukas tai labai sunkiai pasidave, pakeitem mandzetus kurie kainavo 13lt, ir dar labai kankinomes su nuorinimu, gera valanda pompavom :D bet db super, begiai jungiasi kaip naujoj  :masina:
alfuske mano 97metu
o stiprintuvas atsigavo kai pakeiciau naudota siurbli, siek tiek garsas yra kai uzsivedi ryte, bet dingsta po keliu sekundziu...

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
tai taviskei stovi 64103 variklis , ten paprastas siurblys boch, as saviskei audines c 4 ikises tik reikejo tvirtinimus pakeist ir skyva, svarbu parametrai atitinka :)  berods galines stabdziu kaladeles taip pat nuo audi 100 tinka
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Alfai 155 ir 164 labai nemazai kas tinka nuo audi/vw, tai butu granatu gumos, salenblokai kaikurie, supartu remontines gumeles, kaladeles stabdziu, lygtais benziniu varikliu voztuvu gumeles ir dar tai ko as net nezinau  :)