Autorius Tema: 4 val. lenktynės "Automotoprojektų" taurei laimėti Kačerginės "Nemuno žiede"  (Skaityta 21639 kartus)

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Neverdausko -Gransko  dvikova : vienas buliu kautyniu stilium , per zole lenkimus daro , o kitas "apsisiksiu bet nepasiduosiu" ir rezultatas visiem jau zinomas !   :o
p.s cia tik mano nuomone

Manau betkokioje kovoje yra pagrindinis dalykas - nepasiduoti iki paskutinio kraujo laso, kaip sakant iki mirties arba avarijos siuo atveju  :)

Neprisijungęs autoprimo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 573
  • Karma: +11/-14
    • Žiūrėti profilį
iki "kraujo laso " gali kovoti " za rodinu" ili " za Moskvu"  :smilie: o cia tai..... kai investuoji i auto daug daug litu , tai tokiu atveju gal geriau nusileisti , jau nekalbant apie nuosavus kaulus ...
p.s o tu Justai isdavikas su NISSANELIAIS vazineji  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D banzai!!!!!!
www.autoprimo.lt >>> (ALFA ROMEO.FIAT.LANCIA)

Neprisijungęs moonshine

iki "kraujo laso " gali kovoti " za rodinu" ili " za Moskvu"  :smilie: o cia tai..... kai investuoji i auto daug daug litu , tai tokiu atveju gal geriau nusileisti , jau nekalbant apie nuosavus kaulus ...
Net neskaičiuojant pinigų, mintys apie nuosavus bei kolegų kaulus turėtų būti svarus principas tokiose vietose. Bet vat kartelė ne pas visus vienoda vieniems nieko tokio ir prie  150km/h "pasibaksnot", kiti (dažniausiai - kitos  ;D) sako kad visokiuose automotosportuose ne tik kad važiuoti yra savižudiškas debilizmas, o ir stebėti tai ne ką protingesnis užsiėmimas  ;D
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
iki "kraujo laso " gali kovoti " za rodinu" ili " za Moskvu"  :smilie: o cia tai..... kai investuoji i auto daug daug litu , tai tokiu atveju gal geriau nusileisti , jau nekalbant apie nuosavus kaulus ...
p.s o tu Justai isdavikas su NISSANELIAIS vazineji  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D banzai!!!!!!

Nissan ir Honda laikini auto, laukiu nesulaukiu savo BMW e38 ;D

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
iki "kraujo laso " gali kovoti " za rodinu" ili " za Moskvu"  :smilie: o cia tai..... kai investuoji i auto daug daug litu , tai tokiu atveju gal geriau nusileisti , jau nekalbant apie nuosavus kaulus ...
p.s o tu Justai isdavikas su NISSANELIAIS vazineji  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D banzai!!!!!!

Nissan ir Honda laikini auto, laukiu nesulaukiu savo BMW e38 ;D

Pasitvirtino mano spejimas del potencialaus BMW vairuotojo :D
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Pasitvirtino mano spejimas del potencialaus BMW vairuotojo :D

:D ;D
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Infas

Pasitvirtino mano spejimas del potencialaus BMW vairuotojo :D

:D ;D

as tai dar tikiuosi, kad Justas juokauja :) e60 patikeciau, bet e38 (po 166) yra tiesiog zingsnis atgal :)

o i tema, tai man jie kaip tam filmuke: "dva debila - eto sila".
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta