Autorius Tema: Sediniu atitikmenys  (Skaityta 6852 kartus)

Neprisijungęs quadrifoglio

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 874
  • Karma: +29/-2
  • HOJ 619
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sediniu atitikmenys
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2010-03-24 08:18 »
Kas galetu pakomentuoti - Alfa Romeo GTV ir 145 sedines vienodos ar skirtingos, ta prasme begiu mechanizmas, radau pora sediniu 145 neodiniu, bet labai geros bukles uz padoria kaina, kaip perdaryti is GTV i 75 zinau, o kaip yra del 145 kas zino?

Tu ir keistas. skas paparasta su tom sėdynėm. Pamatuoji 75 tvirtinimo taškus ir pamatuoji 145. Sulygini, bus du variantai. Jei tinka valio, jei ne perdarai kaip GTV.
Problema išpresta
Alfa Romeo Giulietta '10 1,4 Turbo, 125kW

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sediniu atitikmenys
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2010-04-12 21:19 »
Taigi nupirkau sedines is 145, nusukiau nuo ju begius ir nuo senuju 75 sediniu, issimatavau atstumus ant senuju sediniu pasidariau skyles ant nauju sediniu, prisukiau ir idealu, neprireike nei sediniu ardyti nei virinti, betkada galima nuimti begius jei kazka vel keisti reiketu. Tiesa sedima siek tiek auksciau nei ant senuju sediniu, bet del to man tikrai nera blogiau, labai patogu, matomumas daug geresnis  :)

Neprisijungęs quadrifoglio

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 874
  • Karma: +29/-2
  • HOJ 619
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sediniu atitikmenys
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2010-04-13 08:57 »
Taigi nupirkau sedines is 145, nusukiau nuo ju begius ir nuo senuju 75 sediniu, issimatavau atstumus ant senuju sediniu pasidariau skyles ant nauju sediniu, prisukiau ir idealu, neprireike nei sediniu ardyti nei virinti, betkada galima nuimti begius jei kazka vel keisti reiketu. Tiesa sedima siek tiek auksciau nei ant senuju sediniu, bet del to man tikrai nera blogiau, labai patogu, matomumas daug geresnis  :)

Čia vienintelis dalykas kuris man nepatiko po sėdynių perdėjimo, aukšta sėdesena. ;)
Alfa Romeo Giulietta '10 1,4 Turbo, 125kW