Autorius Tema: 147 modeliukas  (Skaityta 6581 kartus)

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 147 modeliukas
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2008-02-22 13:38 »
buvo taip... draugelis syki paskambino ir klausia: ka zinai apie alfa romeo 147 modeli? ar verta pirkti? na as tai kiek girdejau apie jas, kiek skaiciau tai zinau, kad yra neblogas automobiliukas ir siap pagalvojau kad mano 146 neblogai rieda, maloni vaziuoti ir eina biski, tai pasakiau pirk ir negalvok. o ten 2002 metu 1,6 tspark uz 4000 euro, masina tikrai ledine atrodo, ir lyg be defektu is prancuzu parvaziavus. tai db galvoju gerai padariau kad patariau jam taip ar ne? kad paskui nekeiktu jis manes  ::)
Už 4.000 EUR'ų geros 147 2002 m. nenupirksi. Pusėtinos irgi. Juokingai maža suma.
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910

Neprisijungęs STIOPKAS

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 147 modeliukas
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2008-02-23 14:42 »
dieve atsiprasau kad sukuriau sia tema. toks jausmas, kad cia pati kvailiausia tema per visa foruma. nepatinka- neskaityk. ir jai neturi ka pasakyti pagal tema, tai nerasyk visai

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: 147 modeliukas
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2008-02-27 10:37 »
is temos  pavadinimo,pagalvojau,kad bus apie zaislini automobiliuka  ;D
AR159 2.0 jtdm Ti

Darcikas

  • Svečias
Ats: 147 modeliukas
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2008-02-27 10:44 »
shudą malat visišką.

o tu tema pasiskaityk (blevyzgos apie bet ka) , gudragalviu pilna ziuriu.....

va tai tu pats,jei pretenduoji į tuos gudragalvius,paskaityk temos pavadinimą!"147 MODELIUKAS"! ar cia gal tik mano kompe taip raso,o pas visus kitus kitoks pavadinimas?atsidarom tema ir randam:" mano draugas bla bla bla,ir bla bla bla..... ar as gerai padariau?o gal as blogai padariau?"
ir ka cia reikia,atsakyti i ta kvaila klausima, ar autorius tik nori pademonstruot savo"minties"poleki?
matyt as ir esu luzeris del neismanymo,kaip sake zhalias...

kas antras cia kietas ziuriu.. kosk skirtumas, jeigu neturit ka tas tema parasyti arba jum juokinga ji atrodo visai nerasykit ir ziurekit kitu temu, negi dabar pradesi trinti ir visu temu neistrinsit, nusileiskit ant zemes, visko buvo ir visokiu dar bus tu temu... :alaus: