Alfaklubo Forumas
Konsultacijos => Alfa Romeo 159, Brera/939 Spider, Giulietta, MiTo => Alfa Romeo Brera/939 Spider => Temą pradėjo: alvius 2017-09-10 16:38
-
Sveiki, gal kas zinot kaip turi susideti atsarginis ratas pas Brera. Toks jausmas, kad truksta putos gabalu. O dar paciam dugne radau 4 palaidus putos gabalus. Niekaip nesuprantu, kur jie turi buti sudeti. Jei kas imestumet kokia foto buciau dekingas ;)
-
Kažkaip gal taip
-
Aciu. Cia 159. Eper raso, kad visos putos (isskyrus irankiu puta) yra vienodos tiek 159, tiek Brerai. Bet pasirodo meluoja, nes:
1. Apatine puta fiziskai netelpa i Breros zapaskes duobe.
2. Breros irankiu puta yra didesnio diametro, todel apvadas aplink irankiu puta netinka.
Ne pirmas kartas kai Eper yra netikslus :)
-
Gal pagal metus skirėsi, dar gali būt, kad pas tave dėl Q4 kitokia bagažinė, kurioj išvis nebuvo zapaskės, o buvęs savininkas įmetė, ką rado, ar dar kokia nors nesąmonė.
-
Tiesa. Foto nuo 159. Atsakymą palieku palyginimui (ir dėl to,kad nežinau kaip ištrinti).
Šiuo atveju pas tave viskas yra.
Atsakant į klausimą - kaladėlės dedasi maždaug taip:
-
Dekui uz kaladeliu foto! Bet pas mane R17 zapaske vistiek nepasiekia kaladeliu. Laikinai zapaskes trinimosi i metala problema issprendziau isklijuodamas 3mm storio poliuretanine plevele (?) metalo pakilimus ties 12 ir 6 valanda.
Kiek ziurėjau Eper (70006 skyrius) tiek Q4, tiek FWD kėbulai vienodi.
-
O gal pas tave ratas turėjo būt r18?