Alfaklubo Forumas

Konsultacijos => Alfa Romeo 33, 75, 145/146, 155, 164 => Alfa Romeo 145/146 => Temą pradėjo: valdis 2013-07-25 07:24

Antraštė: Airbag AR 146 BOXER 96m. 1,6l.
Parašė: valdis 2013-07-25 07:24
Sveiki . Kažkurioje vietoje nėra gero kontakto , tai "airbag" lemputė dega , tai nedega . Norėčiau pabandyti  praeiti visus šitos grandinės sujungimus nuo pat daviklių . Tik kur jie yra ? Ir kaip juos atpažinti ? Ar įmanoma prie jų prieiti , neišardžius mašinos ? Ant nosies TA , tai norėčiau apsitvarkyti . Iš anksto dėkoju .
Antraštė: Ats: Airbag AR 146 BOXER 96m. 1,6l.
Parašė: KLIFF 2013-07-25 08:05
Fyskes tikrinkis. Po sedynem, jei yra ir vaire.
Antraštė: Ats: Airbag AR 146 BOXER 96m. 1,6l.
Parašė: niaugi 2013-07-25 12:15
airbago laidai yra geltoni, taip sakant kad nesupainioti su niekuo kitu.
jei bėda bus vaire (nors gali būti ir kažkur po panele, nepamenu dabar iš kur jie ten ateina), tai nuėmi airbagą (trys varžtai vairo gale), ten tokia balta fyškute jis pajungtas, ir apvyniota tokia kaip medžio spirale, tai jaučiu ten kažkur bus kontaktas prastas. ten kadangi ir pypsiko tokiu pačiu principu laidelis eina, tai man anas buvo nutrūkęs, todėl susilitavau savo.
http://www.alfaklubas.lt/forumas/index.php?topic=67747.0
kad normaliai ištestuot kontaktus aišku ir vairą reikės nuimt. bus tokia balta baronkėlė per kurią ir pasiduoda signalas, ten gali būti kas įdomaus. tik paskiau daug žaidimo kad tiesiai uždėti vairą, man taip ir nepavyko idealiai :)
ir nepamirštam elektros manualo pastudijuot:
http://forum.alfa145.com/index.php?showtopic=1173
p.s. pasiskaičiau tavo ankstesnius gedimus, kad ten kosmosas kažkoks su ja, gal jin skendus buvo? norint ramiai gyventi ten jaučiu kad reik ten visą pravodkę pravest naujai, bent jau visus kontaktus pravalyt kaip minimum :smilie:
Antraštė: Ats: Airbag AR 146 BOXER 96m. 1,6l.
Parašė: valdis 2013-07-25 13:59
Kokioje baloje ji buvo (ar dar kur) , tik vienas dievas težino . Dvi dienas praleidau , kol pratikrinau ir nusivaliau visus saugiklius , jų kontaktavietes . O dabar , dar ir ABS su spidometru nusprogo . Iš proto galima išsikraustyti - jau ir smegenys įkaito iki raudonumo .