Alfaklubo Forumas
Konsultacijos => Alfa Romeo 147, 156, 166, GT, GTV/916 Spider => Alfa Romeo 166 => Temą pradėjo: Makacinas 2012-04-06 07:45
-
sveiki. nustojo silti abejos sedynes. gal zinot koki buna ju gedimai? saugikliai geri.
aciu.
-
Pats jungiklis bėda yra. Pabandyk užtrumpinti su kokią viela fiškutę, jeigu šils tai jungiklis. Jeigu abi sėdynės nustojo vienu metu šilt tai gali rėlė būt kuri man atrodo bagažinėj yra.
-
aciu lb uz info. psitikrinsiu.
-
sakykit ar gali buti taip kad perdeges sedyneje kaitinimo elementas?
-
sakykit ar gali buti taip kad perdeges sedyneje kaitinimo elementas?
gali. tik greiciau jis nusilanksto, nei perdega, bet buna ir taip ir taip ;)
-
nezinot tvarkomas dalykas ar kita sosta deti?
-
Siaip greiciausiai bus tenai nudege sedynes viduje, turiu jau antra alfa ir abiem ta pati beda su sildomom sedynem buvo, perdege arba sutrupeje (nusilankste kaip sake Steponas) tenai. Srote galima nusipirkt tuos tenus isemus is bet kokios sildomos sedynes, kiek pastebejau is kitos masinos jie net kokybiskesni buna ir pasikeist. Keitimas pats nera labai sudetingas galima net neisiminet sedynes, tik tiek kad isemus patogiau bus. Jei keisi tik dali to teno tai butinai atkirpk tokio pacio ilgio. Dar gali buti kad bus perdeges pats daviklis sedyneje arba pagrindinis laidas nutrukes toje vietoje kur lankstosi sedynes, bet cia irgi reikia ardyt sedynes nes kitaip nepamatysi.
-
aciu lb uz info. gal dar kas galetu to teno foto ymesti kad zinociau ko toje sedyneje ieskoti. ir dar klausymelis, kur yra valytuvu rele? negi pacioje rankeneleje? nes autodatoje neradau, saugikly rodo o reles ne.
-
ei jus man pasakykit ar ir alfos taip sunkiai is sedynes ta grielka issiima, nes issiemiau is audi a6 tai sedines surinkti atgal jau neymanoma :(?
-
gal kas turit juoda sydoma odine sedyne vairuotojo uz protynga kaina?
-
Zodziu, nustojo vienu metu sildyt abi sedynes.
Saugikliai geri. Nemanau, kad laidai ar kaitinimo elementai abu kartu sugedo.
Kazkas kalbejo apie rele. Tik kazin kur jinai yra?
O gal dar kokia kita problema gali buti?
-
jei gerai atsimenu tai sedyniu saugikliai ir reles yra bagazineje pasiziurek ten.
-
jei gerai atsimenu tai sedyniu saugikliai ir reles yra bagazineje pasiziurek ten.
O tu issisprendei savo problema?
Sukeiciau reles bagazineje, tai keleivio puses sedyne pradejo sildyt, o vairuotojo ne.
-
jo issprendziau. issiemiau sedyne, truputy praardziau isitraukiau grielka, joje radau nudegusi kaitinimo elemento sujungima.perlitavau ir veikia.
veliau galesiu tos grilkos foto ymest. ten dar temperaturinis daviklis yra kuris irgi gali but pastriges
-
Butu gerai, kad truputi konkreciau apie tuos darbus papasakotum. ;)
-
O gal chebra žino ar būna 156 su šildomom sėdynėm?
-
tikrai buna
-
O gal chebra žino ar būna 156 su šildomom sėdynėm?
Būna. Pas mane abiejose Alfose buvo, tik nei šitoj nei anoj neveikia... :) Kol buvo šilta nereikėjo, o dabar kai atšalo nebėra kaip kuistis po masina, nes jau nagučiai kartais šala lauke.
-
pasirodo ne kazka as cia prifotkines:
(http://i076.radikal.ru/1211/3e/9c69cbf11abe.jpg)
(http://s017.radikal.ru/i407/1211/5e/403f4ee0b7ef.jpg)
pirmoje foto silumnis daviklis.
antroje matosi ta grielka. per vidury ten kur matosi pilka medziaga uzklijuota ant baltos tai tose vietose yra kait. elemento sujungimai. ten toks storas labai mynkstas laidas ir bent jau odineje sedyneje ties ta vieta odoje yra ikistas dratas.kuro deka manau ir nudege man tas laidas,surinkinedamas sedyne as ji pasalinau, ir del tvirtumo uzklyjavau papyldomai medziagos kaip matyti foto.
del ardymo tai nebijokit ten tikrai parastai viskas padryta nieko nesugadinsit. tik originaliai apmusalai sukabinti metalinemis kabemis, tai as jas nukirpau ir surinkau su plastmasiniais uztraukejais taip patogiau ir geriau uzsitempiia.
atsijunkit klema nes gali buti kad atjungus airbego laida usidegs lepute.
daug nenurenkit sedynes tik tiek kad usikistu ranka kad galetut istraukti ir ykisti grielka.
galima testeriu patikrinti ar perdegus sedyne ten kairej pusej matosi, jungti reikia ant geltono ir juodo laido:
(http://i072.radikal.ru/1211/bb/f62a68a54fc5.jpg)
dar neiseme sedynes isitraukit jungikly ir patikrinkit varza lygtai varza 0,02 , jei nieko nerodys tada jau imkit sedyne
-
Dekui tau. Reikes daryti operacija.
-
Zodziu buvo releje probema. Pora savaiciu pavazinejau ir dabar jau jungiklio problema.
Kas turit parduot jungikli ir rele?
-
jos nieko neypatyngos tik kad italiskos :D, neturetu but brangios ir naujos
-
kur ten bagazinej randasi ju saugikliai? kuriu ieskot?
-
desinej pusej, atsidaro toks dangtelis ir pamatysi
-
radau ten lyg 6 saugiklius, visi sveiki. Aisku kurie ten is ju sedyniu nzn :)
-
manau kad beda ne ten. bus pacioje sedyneje nuluzes( nudeges) pats kaitinimo elementas(dratas). nu bent man taip buvo. remontuojasi nesunkiai. viskas aprasyta.
-
Tik,sunku surast tas senas temas,atimenu,kad kazkur rasiai apie galines pakabos tvarkyma su fotkem,reikia ir nerandu
.
-
viena puslapy atgal atsiverskit ir rasit :D
-
Telefonas nerodo kuris puslapis :-D