Alfaklubo Forumas

Konsultacijos => Alfa Romeo 147, 156, 166, GT, GTV/916 Spider => Alfa Romeo 156 => Temą pradėjo: Gedasss 2010-09-02 19:08

Antraštė: problemos isimant generatoriu 156 2.0ts
Parašė: Gedasss 2010-09-02 19:08
sveiki,
kiek skaiciau, niekas konkreciai nera parases. Turiu problemu su generatorium ir reikia ji keisti. Nuemiau dusle nuo kelniu, isardziau nuemiau pusasi, bet nepralenda jis nei pro apacia nei pro rato puse. As vartau kaip noriu i viena i kita puse, bet istraukti negaliu, netelpa jis islysti :)
Ar reikia traukti visa asi lauk? Atsisukau guolykla, pabandziau pastumt asi lauk, bet lengvai ji nepasiduoda, nusprendziau neskubet. Kokios pasekmes? Saus tepalu is greiciu dezes?
Ar imanoma kazkaip vaziuokles remus ardyt?
Kaip ji isimti?? Parasykit konkreciau jei zinot, jei nezinot nerasykit ;)
Antraštė: Ats: problemos isimant generatoriu 156 2.0ts
Parašė: Tadas155 2010-09-02 19:52
Negaliu tiksliai pasakyti ar bus taip pat ir ant 156, bet ant 155 16v TS, tai reikia atleisti kronsteina, kuris prisuktas prie greiciu dezes/variklio. Tada su montiruote visa varikli pastumt i prieki biski, na tada vartant generatoriu ji ir isimsi.
Antraštė: Ats: problemos isimant generatoriu 156 2.0ts
Parašė: Vital 2010-09-03 13:17
arba per virsu,nuimti kolektoriu ipurskimo. Arba per apacia, nuimi varyklio pagalve galine,per vidury,gali pusasi atsileisti,as leidau ir biski balke :)
Antraštė: Ats: problemos isimant generatoriu 156 2.0ts
Parašė: Tadas155 2010-09-03 18:47
Per kolektoriu tai ten hemarojus..  :D pirma kart kai lupau genera, tai taip ir pradejau daryti. Nuardziau viska aplinkui, atsukau verzles koliko ir ka - kolikas iki galo nenusimauna nuo spilku, nes atsiremia i kuzova  :D ir siaip, po to labai smagu susukt verzles atgal - mazdaug pusdienis darbo, nes puse verzliu su pincetu sukt tenka. Zodziu, geriau per apacia  ;)
Antraštė: Ats: problemos isimant generatoriu 156 2.0ts
Parašė: Gedasss 2010-09-04 16:27
dekui uz patarimus  ;) , taip ir padariau, nusisukau kronsteina, su montiruote pastumiau varikli i prieki ir isemiau generatoriu labai paprastai. Nusipirkau srote kita generatoriu bosch firmos, o buvo marelli. Nusiveziau i daga(kaune, siaures pr), ten uz dyka patikrino krovima, pakonsultavo, saunuoliai tikrai. Generatoriaus tvirtinimai atitiko, viskas tvarkoj, tik neatitiko skyvo plotis, perdejau nuo seno, tik teko biski pasmirgeliuot marelli skyvo nugarele, kad tiktu bosch generatoriui, bet prisitaikiau kaip turi but.. Galu gale idejus pasirode, kad skyvas, atzvilgiu generatoriaus tvirtinumu, yra perdaug issikises(skirtumas apie puse cm) lyginant su kitais skyvais. Bijau kad nepjautu dirzo. Taigi gal pas kazka yra Magneti Marelli firmos generatorius (100A, 14V) 2.0l alfai, kaune. Prilekciau paimciau iskarto siandien, rytoj.