Autorius Tema: AR 156: oro srauto matuoklės problemos (MAF)  (Skaityta 4126 kartus)

Neprisijungęs beda

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: oro srauto matuoklės problemos (MAF)
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2014-05-01 13:40 »
deta bosh pagal koda atrinkta o sietukas tas svarus ziurejau

Neprisijungęs liuduks

Ats: AR 156: oro srauto matuoklės problemos (MAF)
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2014-05-01 15:33 »
Jei viskas gerai apie ką mes su BrumBrum rašėm, tada keliam rankas :(

Nors....
žinau tai skambės kvailai (čia jei katik nupirkta matuoklė tinkama gera ir vis vien neveik, jei per laiką pareina, grįžtam į pirmus 2 ir 3 postus)
pasižiūrėk kontaktus laide, mamytės. gali būt, kad jie užsilenkė, išsilenkė ir normaliai nekontaktuoja, pasiimam smulkų atsuktuvą, virbaliuką ar pan ir atlenkiame juos atgal (prijungus plokštelės spaustųsi pirmyn) tada su smulkiu ausų krapštuku ar pan suvilgdytu kontaktų ploviklių (tepalu) kiek įmanoma išvalom, vėl supurškiam ir žiūrim. ir įsitikink, kad pakankamai įkiši fyškes ir jos gerai užsifiksuoja.

Aš vis vien neįkertu, tai tau jin per laiką nudvesia greit ar iškart vos tik pajungus naują bloodina (paskutiniai postai tavo daugiau destrukcijos kelia nei padeda) ?
Nes jei taip nesuk mums smegenų ir skaityt 2,3 postą.
« Paskutinį kartą keitė: 2014-05-01 23:40 sukūrė liuduks »
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs beda

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: oro srauto matuoklės problemos (MAF)
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2014-05-02 14:16 »
pas mane taip ira nusupirkau masina ir ji buvo atjunkta. nuvariau pas laimi kad deveta idetu ne viena neveike (1 begiu trauke musi antra ir dinksta visai trauka, jai atjungi ja viskas gerai traukia), tada man jisai pasiule nauja nusipirkt ,ir sutikau ,kaip idejo niekas nepasikeites viskaip kaip sene pajunge dinksta trauka.

Neprisijungęs Giedrius.

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 190
  • Karma: +0/-0
  • AR 156 SW 1.9 JTD 16v
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: oro srauto matuoklės problemos (MAF)
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2014-05-28 23:36 »
gal siaip koks daviklis, o ne maf kaltas
« Paskutinį kartą keitė: 2014-05-28 23:53 sukūrė Giedrius. »