Autorius Tema: liukas  (Skaityta 6148 kartus)

naujazs

  • Svečias
liukas
« Įrašytas: 2008-06-11 19:35 »
sveiki.
pas mane elektrinis liukas ar 156 ir sunkiai darinedvosi nes ilgai buvo nejudintas.reikedavo ji su ranka pastumti padeti jam uzsidaryti ir bezaisdamas perstipriai pakeliau ir kazka nulauziau tai dbr bega i salona vanduo nes vienas sonas pasvires i vidu.ar liukas keiciasi? jej taip gal zinote kur galima butu nebrangiai gauti? didelis dekui

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: liukas
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2008-06-11 21:45 »
sveiki.
pas mane elektrinis liukas ar 156 ir sunkiai darinedvosi nes ilgai buvo nejudintas.reikedavo ji su ranka pastumti padeti jam uzsidaryti ir bezaisdamas perstipriai pakeliau ir kazka nulauziau tai dbr bega i salona vanduo nes vienas sonas pasvires i vidu.ar liukas keiciasi? jej taip gal zinote kur galima butu nebrangiai gauti? didelis dekui

Na turetu keistis, bet ar rasi tai va klausimas, ieskokis donoro, greiciausiai tinka ir nuo anglo ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs SPAIKIS

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1185
  • Karma: +26/-16
  • dovete essere maniac pilotare questo automobile...
    • Žiūrėti profilį
Ats: liukas
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2008-06-12 10:04 »
o kaip keistis, tai bent jau tinkle mano 145 baisiai storas manualas prirasytas :) manau tokia pat litanija ir 156 rasi ;)

p.s. kai netingejau, pasiskaitinejas buvau rades info ir apie avarini rankini liuko uzdaryma
buvo: AR155 1.7TS, AR145QV, AR146 1.6TS
esama: pilkas dyzelis

naujazs

  • Svečias
Ats: liukas
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2008-06-12 21:13 »
o kaip keistis, tai bent jau tinkle mano 145 baisiai storas manualas prirasytas :) manau tokia pat litanija ir 156 rasi ;)

p.s. kai netingejau, pasiskaitinejas buvau rades info ir apie avarini rankini liuko uzdaryma

dekui uz patarimus...blin mane vis tokios neeilines bedos istinka ;D

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: liukas
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2009-04-17 17:17 »
prikeliu tema. turiu toki reikala su savo alfos liuku.
situacija tokia: Liukas pilnai uzdarytas, bet jis kliba aukstyn zemyn. kai su ranka kazkada as jy pajudinau, pastebejau, kad yra kazkoks laisvumas, kilnojasi aukstyn zemyn ir SVILPIA!!!  :angry: :angry: :angry: :angry: ir garsiai padla svilpia!!! gal kas nors turit kokiu protingu minciu? as galvoju, kad turetu but kazkokios ivores issimale ir kliba, arba liuko begiam jau ragai nuo vazinejimo pirmyn atgal, aukstyn zemyn.
« Paskutinį kartą keitė: 2009-04-17 17:19 sukūrė waterman »
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Prisijungęs Assassin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 537
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: liukas
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2009-04-17 19:44 »
prikeliu tema. turiu toki reikala su savo alfos liuku.
situacija tokia: Liukas pilnai uzdarytas, bet jis kliba aukstyn zemyn. kai su ranka kazkada as jy pajudinau, pastebejau, kad yra kazkoks laisvumas, kilnojasi aukstyn zemyn ir SVILPIA!!!  :angry: :angry: :angry: :angry: ir garsiai padla svilpia!!! gal kas nors turit kokiu protingu minciu? as galvoju, kad turetu but kazkokios ivores issimale ir kliba, arba liuko begiam jau ragai nuo vazinejimo pirmyn atgal, aukstyn zemyn.


Manau, kad nieko cia neprigalvosi- imk lauk ir ziurek, bent jau as kolegos vietoj taip daryciau. Gal tiesiog nepilnai priverzta kazkas. Neturetu cia kazkas rimto but  :smilie:
Buvo -Alfa Romeo 156 2.4JTD chip 120kW.Black.
Alfa Romeo 156 1.9JTD Black.
Alfa Romeo 156 2.4JTDM `04 Black. </3
Alfa Romeo Crosswagon Q4
Yra- Ir vėl Alfa Romeo Crosswagon Q4 <3
Alfa Romeo 159 Q4 2.4 JTDm TI.

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: liukas
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2009-04-17 20:03 »
nieko lb rimto ten nera, tik tiek kad jau plovykloj kai masina maudosi, biski leidzia liukas, keli lasai. ir tas svilpimas erzina ziauriai, net muzika permusa. kad lupt reikes, tai cia faktas, bet noriu suzinoti ka jam daryt, kad nereiketu experimentuoti.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs tauras

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 241
  • Karma: +1/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: liukas
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2009-04-17 20:09 »
turiu liuko daliu,siap liukas retas dalykas alfoj :smilie:
« Paskutinį kartą keitė: 2009-04-17 20:10 sukūrė tauras »
ar gt

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: liukas
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2009-04-17 20:21 »
turiu liuko daliu,siap liukas retas dalykas alfoj :smilie:

kad tu turi, tai cia faktas ;) net skelbtis nereikia ;D uztektu tik smaila imest ir suprastu beveik visi ;) o kad liukas retenybe alfoj, tai sutinku, nes meete kiek buvo 156 (berods 8 buvo), tai tik pas mane viena buvo su liuku :star: ;) tik kad jis apsisaukelis biski ;)
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs BugsBunny

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 20
  • Karma: +0/-0
  • BEZ:434
    • Žiūrėti profilį
Ats: liukas
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2009-04-20 19:33 »
Ir pas mane yra retenybe - liukas. Vos kai nusipirkau pastebejau ta erzinanti svilpima ar leido nezinau, bet ir nelaukiau kad suzinociau... pas mane problema buvo tame, kad liuko priekiniai kampai (i variklio puse) kairys ir desinys, kazkaip neprisispausdavo prie korpuso todel ir atsirasdavo svilpimas... Kaip isgydziau problema :) nors tai ir nebuvo pats profesonaliausias budas taciau tuos probleminius liuko kampus istepiau stiklo klijais (jie kaip guma) pilnai uzdariau liuka tarp liuko ir korpuso idejas maiseli (tam, kad prie korpuso neprilipti) ir viskas. Paulaukiau kol sustings, kliju pertekliu pasalinau su peiliuku ir padariau siokia tokia forma. Dabar neturiu jokiu problemu su liuko svilpimu ar leidimu.  ;)  :masina:
Alfa Romeo 156 1.8 T.Spark