Autorius Tema: Noriu pirkti Alfa Romeo GT:  (Skaityta 208399 kartus)

Neprisijungęs Masas

Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GT:
« Atsakymas #410 Įrašytas: 2016-10-24 07:43 »
TwinTurbo,
GT 1.8 TS mūsų rinkoje rasti praktiškai be šansų, ką jau kalbėti apie kažkokią atranką. Lieka variantas veržtis iš EU, bet čia jau daugiau loterijos ir daugiau reikalų. Ir, tikėtina, brangiau.
Panašiai ir su 3.2, tik plius, kaip kažkas čia jau minėjo, kasdieniniam važinėjimui turbūt ne pats geriausias pasirinkimas.
Dėl dyzelio, argumentą šiam pasirinkimui matau vieną - patikimumas (lyginant su kitais varikliais). Ekonomika panaši visų variantų (neskaitant 3.2), o mano atveju, bet kuriuo pasirinkimu eksploatacija bus brangesnė nei turiu dabar (1.6TS+SND = ~4e/100km). Ir dar vienas silpnesnis argumentas: dėl pasirinkimo galimybių mūsų rinkoje. Visi kiti argumentai yra prieš dyzelį.

KLIFF,
Turėjai pastebėti - aš šiuo metu ir važinėju su AR 147 1.6TS (žr. aprašą/ plius anoje temoje dalinai patarimus dėl variklio problemyčių). Ir puikiai žinau, jog GT ir 147 yra kaip brolis ir sesė ar net dar daugiau. Būtent dėl šios priežasties ir noriu GT, nes viskas tenkina vienas-keturi-septintoj: vairavimo malonumas, dizainas (interjeras, eksterjeras), ekonomija. Kitais metais stuktels 5m kaip ją vairuoju, o ji vis dar mane džiugina. Žodžiu, patikrintas reikalas.
Visa tai aš tikiuosi rasti GT, tik priedo: vos-vos didesnę bagažinę, vos-vos vyriškesnį eksterjerą ir gal net vos-vos žvitresnį variklį.
Dėl dyzelio, per daug nesiplečiant, kol kas turiu pojūti panašiai, kaip rašo TwinTurbo - tai sudedamoji, kuri išderina visą automobilio harmoniją :) Galbūt reiktų išmėginti, kad tą patvirtinti ar paneigti.

vonvon, mano istorija:

5 metus pravažinėjau su 147 1.6 TS. Buvau labai patenkintas. Buvau visiškai nusistatęs prieš dyzelius. Pagrinde dėl to, kad prieš tai turėtas dyzelis buvo turėtas 2l neturbininis 70 AG turintis šlamštas.
Savo tvirtą nuostatą prieš dyzelius pakeičiau maždaug per valandą. Tiek laiko praleisto už vairo užteko visiškai pakeisti išankstinį nusistatymą prieš dyzelius. 147 1.9 103kW. Dar po mėnesio aš tą patį automobilį nusipirkau ir su juo važinėju jau gerus 5 metus. Ir ne, 1.6 TS nė kiek nepasiilgstu. Kuro sąnaudos dvigubai mažesnės, galios dvigubai daugiau ir ta galia yra tame sūkių diapazone, kuriame praleidi 90% važiavimo laiko, o ne sužeminus  dviem bėgiais.
AR CCC 147 1.9 103kW Nr.12

Neprisijungęs Juodas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 204
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GT:
« Atsakymas #411 Įrašytas: 2016-11-01 18:40 »
Masas,
10 (5+5) metų 147-tą vairuoji - gerai supratau? STIPRU!
"ta galia yra tame sūkių diapazone, kuriame praleidi 90% važiavimo laiko" - sutinku, šitas irgi argumentas, kai daugiausia laiko praleidi važinėdamas mieste (mano atvejis). Kita vertus, dažnai važiuoju trumpus atstumus, o tai jau dyzeliui neprivalumas.
Knieti paklausti: aš su savo TS'u per 4 žiemas taip ir nepatyriau kas yra žiemos problemos. Kaip sakant, bet kokiu oru sėdi - važiuoji. Tau persėdus prie dyzelio, šiuo klausimu kas nors pasikeitė?
Alfa Romeo 147   1.6 TS 88 kw 2001          ... 2012-2019
Alfa Romeo GT   1.9 JTD 110 kw 2004        ... 2017-
Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTD 147 kw 2008   ... 2020-

Neprisijungęs Infas

Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GT:
« Atsakymas #412 Įrašytas: 2016-11-01 21:49 »
Daugiau nei 4 metus turiu GT JTD. Žiemą jokių problemų. net prie -25. Bėdos yra kai: blogas akumas, blogos pakaitinimo žvakės. Apie blogas žvakes automobilis pats praneša, na o akumo silpnėjimą galima ir pačiam pastebėti. Jei GT imti ne JTDM, tai tik V6.
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GT:
« Atsakymas #413 Įrašytas: 2016-11-01 21:55 »
Masas,

"ta galia yra tame sūkių diapazone, kuriame praleidi 90% važiavimo laiko"
Cia jau ne tiek dyzelio deka, kiek turbo. Turbo benzinas ta daro ir siame, ir kitame diapozone, bet, zinoma, to gero turbo nebuvo iki 159. JTD sioj vietoj turi stipru koziri pries TS, kalbant apie 147/GT/156, bet dyzelis, pats savaime, cia nei prie ko :)
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Masas

Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GT:
« Atsakymas #414 Įrašytas: 2016-11-02 08:39 »
Masas,
10 (5+5) metų 147-tą vairuoji - gerai supratau? STIPRU!
"ta galia yra tame sūkių diapazone, kuriame praleidi 90% važiavimo laiko" - sutinku, šitas irgi argumentas, kai daugiausia laiko praleidi važinėdamas mieste (mano atvejis). Kita vertus, dažnai važiuoju trumpus atstumus, o tai jau dyzeliui neprivalumas.
Knieti paklausti: aš su savo TS'u per 4 žiemas taip ir nepatyriau kas yra žiemos problemos. Kaip sakant, bet kokiu oru sėdi - važiuoji. Tau persėdus prie dyzelio, šiuo klausimu kas nors pasikeitė?

Niekas nepasikeitė išskyrus tai, kad atsirado odinės sedynės (šildomos), tai būna gan šalta, kol jos nesušyla. Su buvusia 1.6 TS iki šiol mama važinėja. Gyvenime yra buvusi situacija, kai nei mama, nei tėvas (irgi benzas) ryta prie -33 neužsikūrė, o aš su dyzeliu užsikūriau. Šiaip per tuos 5 metus esu tik vieną kartą neužsikūręs - sugedo kuro siurblys (pradėjo per gumas leisti ir nesusidarė slėgis). Tuo metu buvo didelis minusas, po kelių dienų atšilo ir užsikūrė. Autofficina sutvarkė, žiūrėsim, kaip šią žiema bus. Akumuliatoriaus nesu keitęs. Jokių priedų nesu niekur pylęs. Tepalų nesu "da"pilinėjęs. Kas susiję su varikliu/turbina nieko nesu tvarkęs apart minėto kuro siurblio, tepalų ir diržų. Odometras rodo 350 000, iš jų 150 000 mano.
AR CCC 147 1.9 103kW Nr.12

Neprisijungęs FaceOFF

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 529
  • Karma: +3/-0
  • "Anonima Lombarda Fabbrica Automobili"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GT:
« Atsakymas #415 Įrašytas: 2016-12-06 10:10 »
156ex GTVex CLKex exS6  ex166x 2 TT on board :D

Neprisijungęs Juodas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 204
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GT:
« Atsakymas #416 Įrašytas: 2016-12-06 10:46 »
Esu apžiūrėjęs išoriškai: yra parūdijimų ties priekinėm arkom, vienoje pusėje brauktas ir daužtas slenkstis (ir apskritai abu slenksčiai iš apačios palankstyti), po varikliu tarsi mačiau nukritusius kelis lašus tepalo. Išmetimo sistemos galinė dalis - neoriginali. Variklio apsauga iš apačios - lygi plokštė, atrodo kaip rankdarbis. Nesu tikras, bet berods vienas posparnis suveržtas kitokiais (šviežiasniais) varžtais.
Pardavėjas nelabai ką gali papasakoti apie techninę jos būklę.
« Paskutinį kartą keitė: 2016-12-06 10:49 sukūrė vonvon »
Alfa Romeo 147   1.6 TS 88 kw 2001          ... 2012-2019
Alfa Romeo GT   1.9 JTD 110 kw 2004        ... 2017-
Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTD 147 kw 2008   ... 2020-

Neprisijungęs zornikas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GT:
« Atsakymas #417 Įrašytas: 2016-12-18 12:50 »
Sveiki, gal kas esat apžiūrėja šita alfa arba galit pakomentuot http://m.autogidas.lt/alfa-romeo-gt-jtd-16v-progression-coupe-2004-0128690797.html? nesinori trenktis per visa Lietuva ir tuščiomis grįžti :D

Neprisijungęs Juodas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 204
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GT:
« Atsakymas #418 Įrašytas: 2016-12-18 22:37 »
Labas. Esu apžiūrėjęs. Dabar jau visko ir nepamenu, bet puikiai atrodo tik nuotraukose. Priekinis kapotas visas išmušinėtas akmenukais (?), pilna visokių palankstymų, yra parūdijimų, salone trūksta visokių plastmasiukų (keleivio pusėje, vietoj sėdynės šildymo mygtuko, buvo įdėta kažkokia imitacija), vairuotojo pusės langų ir veidrodžių valdymo blokas lyg tai išmaltas ar tai neveikia ir t.t. Variklio darbas netolygus, kaip minimum įtartinas, išmetamosios dujos veržiasi ir per variklio skyrių, priekinė važiuoklė braška. Berods ant ašių uždėtos skirtingos padangos.
Žodžiu, įspūdis toks, jog auto paruoštas grynai pardavimui - papudruotas ir tiek. Aš asmeniškai šia apžiūra nusivyliau, kelionė nepasiteisino.
Alfa Romeo 147   1.6 TS 88 kw 2001          ... 2012-2019
Alfa Romeo GT   1.9 JTD 110 kw 2004        ... 2017-
Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTD 147 kw 2008   ... 2020-

Neprisijungęs zornikas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GT:
« Atsakymas #419 Įrašytas: 2016-12-18 23:02 »
Labas. Esu apžiūrėjęs. Dabar jau visko ir nepamenu, bet puikiai atrodo tik nuotraukose. Priekinis kapotas visas išmušinėtas akmenukais (?), pilna visokių palankstymų, yra parūdijimų, salone trūksta visokių plastmasiukų (keleivio pusėje, vietoj sėdynės šildymo mygtuko, buvo įdėta kažkokia imitacija), vairuotojo pusės langų ir veidrodžių valdymo blokas lyg tai išmaltas ar tai neveikia ir t.t. Variklio darbas netolygus, kaip minimum įtartinas, išmetamosios dujos veržiasi ir per variklio skyrių, priekinė važiuoklė braška. Berods ant ašių uždėtos skirtingos padangos.
Žodžiu, įspūdis toks, jog auto paruoštas grynai pardavimui - papudruotas ir tiek. Aš asmeniškai šia apžiūra nusivyliau, kelionė nepasiteisino.

Šiandien apžiūrėjo draugas. Žodžiu neveikia magas. Duslintuvas po varikliu kiauras dumija siaubingai per visus galus, turbina perputinėja ar kas jai, neaišku, švilpia žiauriai garsiai, kapotas nesueina su grotelem. Paspaudziau gaza iki dungo gazo pedalas uzsikirto tik su koja atkelt galima, ir dar nesamoniu smulkių buvo. Nuleidzia kaina iki 2.7k euro. Veltui visa Lietuva pervažiavo. Tai tiek.