Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - storkas

Puslapiai: [1] 2 3 4
1
 :o aciu uz info,bet as jau ten nelysiu,jau geriau pora simtu sumokesiu,negu keliu metu savo nervu sudeginsiu  ??? .As kai bandziau,tai nuemiau ta plasmase po kapotu,nuardziau valytuvus ir visa mechanizma,ta reliu dezute ir stop.Pamaciau kad cia tik pradziu pradzia ardyme,tai viska ramiai sudejau ir supratau,kad pirma idejo ta radiatoriu,o paskui visa kita masinoje surinko.
Vienu zodziu meisrtai gaus darbo.

2
Turiu toki klausima,per kuri gala issiima peciuko radiatorius,tas kuris prie salono filtro stovi.Cia pastebejau,kad jis leidzia antifriza ir norejau pakeisti,bet nepavyko  :(

Su Naujaisiais visus

3
Alfa Romeo 166 / Ats: Nebeveikia Klimato kontrole.Pagalbos !!!
« Įrašytas: 2011-12-30 10:35 »
ALmanas teisingai sako,pas mane taip pat buvo ši problema.Bėda buvo saugiklių bloke,ten po kapotu prie pr.stiklo per centrą,nuimsi plastmasines apsaugas ir rasi.Pas mane ten buvo korozijos nemažai ir kažkuris saugiklis sudegęs.

4
Perku / Ats: Reikia detalės AR 166:
« Įrašytas: 2011-11-28 22:09 »
Reikalinga AR-166  1999m. 2,4 jtd  :
1. Alfa Romeo ženkliuko 75mm.  2 vnt.
2. Pečiūko radiatoriaus ( to kuris stovis iškart už salono filtro ).
3. Plūdės,kuri randasi stabdžių skysčio bakelyje .
4. Dugno - karterio  apsaugos.
5. Nenutrinto vairo ( tik ne medinio ).


5
Perku / Ats: Reikia detalės AR 166:
« Įrašytas: 2011-08-25 09:43 »
Na dėkui už patarimą,o dėl šviesu esi visiškai teisus (šviečia jos nekaip,bet aš įsidėjau xenonus,tai rezultatas yra :) )

6
Perku / Ats: Reikia detalės AR 166:
« Įrašytas: 2011-08-24 11:24 »
Ieškau kas turi pr.žibintus.Bet nepirkti,o mainyti.Pas mane žibintai skirtingi,vienas normalus,o kitas vos tonuotas ir tai mane nervina,tai kas turi abu vienodus,o aš duočiau savo.Na ir primokėčiau kažkiek  ;).

Labai labai abejoju ar atsiras toks bent vienas geriau tuos pacius susitvarkyk.

Siūlai ir antra žibinta užtonuoti,ar nuvalyti kažkaip tonavimą ?

7
Perku / Ats: Reikia detalės AR 166:
« Įrašytas: 2011-08-23 20:20 »
Ieškau kas turi pr.žibintus.Bet nepirkti,o mainyti.Pas mane žibintai skirtingi,vienas normalus,o kitas vos tonuotas ir tai mane nervina,tai kas turi abu vienodus,o aš duočiau savo.Na ir primokėčiau kažkiek  ;).

8
O antifrizo bakelyje turi? pasitikrink...
Speju kad peciuko radiatorius kiauras..

Na čia įdomiai pasakei,aš su tais pečiukais niekada nebuvau susiduręs ir neisivaizduoju tos sistemos,tai jei teisingai supratau tas pečiuko radiatorius aušinamas tuo pačiu antifrizu kuri eina ir į aušinimo sistema visa.Na jeigu taip,tai tada viskas ir aišku,nes kvapas butu labai panašus į antifrizo,o ir jis dingsta pas mane karts nuo karto.
Dėkui didelis už atarimą ir mintys.
p.s.pas mane nebūna,kad kažkokio skyščio nėra,nes kapota atidarinėju gan dažnai,vien dėl to kad ramiai galėčiau važiuoti  ;) 

9
Perku / Ats: Reikia detalės AR 166:
« Įrašytas: 2011-05-16 19:13 »
galima apsieit ir be jo. man panasiai buvo tik kad to davikliio laaidas su fiske kur iseina is sedynes buvo nutruke. nuvaziavau i ATOMI(chiptuning.lt) tai jie padare uzdara grandine,paemi vielos ar laido gabaliuka galus ikisi i fiskes galus kuri yra 2 kontaktu,izoliuoji ir vuole kompas mato kad sedi zmogus ir airbagas veikia :) tiesa dar jie pajunge prie kompo istrint klaidas, ir tas kainavo, o dabar pats pasidaryciau uz 0 lt :D

 :D rytoj lekiu bandyt,dėkui už info

10
Alfa Romeo 166 / Ats: Vibracija, truksta galios.
« Įrašytas: 2011-05-16 17:01 »
Pas zaza (Kaunas) ,tai sakė  420,-,aš gavau už 350,- pinigų (pirkau iš draugo,o jis tiekia į servisus ir parduotuves detales visas,tai kaip ir iš pirmų rankų).
O dėl netolygaus variklio darbo,tai patikrink ar visos oro žarnos sveikos ir negaudo per suplišymą oro,gal chamutas pratrynė guma kokia.Arba antras variantas tai purštukas bus .

Puslapiai: [1] 2 3 4