Autorius Tema: sprintmania  (Skaityta 25457 kartus)

Mukas

  • Svečias
Re: sprintmania
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2004-06-02 09:01 »
Citata
Dozi jei tu vilnietis, kaip tu pas Indraja i Kauna privazinesi  :roll:


Yra zmoniu kurie kasdien i darba is Kauno i Vilniu vazineja. Busiu solidarus.....

Walksafari

  • Svečias
Re: sprintmania
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2004-06-02 10:13 »
na Philip moris lietuvos shefas ir iki klaipedos kas dien sugebedavo is vilniaus dasikasti

senukas

  • Svečias
Re: sprintmania
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2004-06-02 12:04 »
bepigu,kai uz tai firma moka. aisku, gal truputeli laiko turetu buti gaila.

Neprisijungęs Paulius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1412
  • Karma: +16/-4
    • Žiūrėti profilį
Re: sprintmania
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2004-06-29 22:39 »
Šitą sprintą - sudą mačiau šiandien laikrašty skelbime,paskambinau ir jau norėjau lėkt pirkt,pasakė kad važiuoja puikiai ir jau trys dienas rusai skambina ir ramybės neduoda tik jis nori Litvinams parduot už 500lt. man pasiūlė.Tik gerai kad paskambijau Audriui tai jis man padėtį nušvietė.Nors daryt iš jo draginį tai gal ir nebloga mintis,tik kiek šaibų jį prikelt reikės,Aš primečiau grubiais paskaičiavimais,kad jis formą mašinos įgautų reikėtų apie 2000lt. įdėt.
Buvo: AR164 3.0V6,AR 145 1.9TD/1.6 boxer,AR156 2.0T.S./1.9JTD(SW),AR GTV
Yra:AR 159 SW ti 2.0jtdm.

Kazonas

  • Svečias
Re: sprintmania
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2004-06-29 23:56 »
tai jau tik rusai tokiom masinom ir domisi:D nebent ten automatas, koza roza vse dela, kondicionierius ir dar neblogai navigacine sistema kad butu - Rusijoj pasiklyst nesunku :D  :lol:   :)

Neprisijungęs AlfIndraja

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2194
  • Karma: +11/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Asmeninis puslapis
Re: sprintmania
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2004-06-30 09:12 »
Citata
Šitą sprintą - sudą mačiau šiandien laikrašty skelbime,paskambinau ir jau norėjau lėkt pirkt,pasakė kad važiuoja puikiai ir jau trys dienas rusai skambina ir ramybės neduoda tik jis nori Litvinams parduot už 500lt. man pasiūlė.Tik gerai kad paskambijau Audriui tai jis man padėtį nušvietė.Nors daryt iš jo draginį tai gal ir nebloga mintis,tik kiek šaibų jį prikelt reikės,Aš primečiau grubiais paskaičiavimais,kad jis formą mašinos įgautų reikėtų apie 2000lt. įdėt.


Na kadangi tikekimes gausim instrukcijas ish Australu... ir jei ta sprinta pigiai paimsim....tai bus labai viskas gerai...
Beje ir nupirkus nauja tvarkinga mashina i ja reiktu sukisht ne viena gabaliuka $... Na o del klubo draginio auto - yra kitas skyrius... o su tuo sprintu - matysim, gal kox runkelis ish jo sunkvezhimi pasigamins, mum panosej...  :lol:
Viva la vita!

sade

  • Svečias
Re: sprintmania
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2004-06-30 10:06 »
Citata
Na kadangi tikekimes gausim instrukcijas ish Australu... ir jei ta sprinta pigiai paimsim....


Tai kaip suprantu jus norit gaminti ta australietishka sprint varijanta :shock:  :shock:  :shock:  Gal ir V8 varikli desite ar kitas variklis numatytas?

Neprisijungęs AlfIndraja

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2194
  • Karma: +11/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Asmeninis puslapis
Re: sprintmania
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2004-06-30 12:27 »
Noras yra nemazhas, gal ne visai identishka australams susikonstruoti, bet kazhka panashaus...o laikas parodys ar bus galimybe :)
Kas be ko, jis turetu buti su Alfos varikliu, o ne su GM :P
O kaip posakis byloja, \"jei yra noras - yra ir galimybe\" :wink:
Viva la vita!

Kazonas

  • Svečias
Re: sprintmania
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2004-06-30 12:31 »
hmmmm, ate ate alfaklubo biudzetui...:D

Neprisijungęs AlfIndraja

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2194
  • Karma: +11/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Asmeninis puslapis
Re: sprintmania
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2004-06-30 12:34 »
Ne apie Alfaklubo biudzheta kalba eina!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kas, kur, kada, kam sake ar nusprende, kad tas sprintas bus klubo!!!!!!!!
Chia mum jo reikia...
Viva la vita!