Autorius Tema: Alfa tiurlingas. Arba kaip daryti nereikėtų.  (Skaityta 603920 kartus)

Neprisijungęs Zenius

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 595
  • Karma: +0/-13
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa tiurlingas. Arba kaip daryti nereikėtų.
« Atsakymas #1790 Įrašytas: 2015-03-11 15:09 »
Man tai baisoki tie keturduriai kabrioletai,zinoma del skonio nesigincijama,bet tikrai ne man tokia.
; VAZ 2103,VAZ 8 ,Opel Senator, 2.5 .LANCIA PRISMA 1.9 D 65 AG ,Renault 11 d 1.6.  Vw Golf II 1.6 D .Chevrolet Camaro IROC-Z.  Vw Passat B5 1.6.OPEL VECTRA 4X4 16V A6 C4 Avant 2.5 TDI Quattro 1997. A8 3.7 V8 QUATTRO . Dar  C4 2.5 TDI  QUATTRO . Vw Tiguan D. A6 3.0 TDI Quattro.  Turiu; Crosswagon Q4

Neprisijungęs liuduks

Ats: Alfa tiurlingas. Arba kaip daryti nereikėtų.
« Atsakymas #1791 Įrašytas: 2015-03-11 15:22 »
Na 75 ir 155 tai tokie patys ekspponatai kaip ir ta 156 - samadelkos
Pas mus rajone draugelis irgi turėjo WAZ 2101 cabrio  :D

Gryžtant link 937 Spider.....

1. GT gale savo klasėj turi daugiausia vietos, logika sako 937 Spider butų buvęs praktiškai vienintelis savo klasėj turėjas realias 2+2 sedynes, ne tik vaikams, ar karo veteranams amputuotom kojom.
2. Bablo jau buvo sumerktos pačios Alfos, išsprestas kebulo stangrumas, suprojektuotas stogas, viskas ne tik suprojektuota ir testuota, bet ir realiai pagaminta itin mažoje partijoje.
3. Tai juk ne conceptas kaip pvz "Alfa Romeo Issima" su TwinBussoV6, ta prasme, BussoV12 kur už viską babliavo šveicarai, o Alfai užteko du V6 numest.
4. tai ne 2008 2009 kai buvo visur ragas su finansais, kai Mito ir 159 GTA versijos, dėl tų pačių finansų, buvo pamirštos. Priedo.

Tokia pati istorija nutiko ir Fiat Grande Punto cabrio, tipo kam čia reik, ir taip cabrio yra pas kitus gamintojus  :P


Italus suprast.... na pasakykim sudėtinga  :D
 
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs moonshine

Ats: Alfa tiurlingas. Arba kaip daryti nereikėtų.
« Atsakymas #1792 Įrašytas: 2015-03-11 16:45 »

Italus suprast.... na pasakykim sudėtinga  :D
Kodėl? Aš asmeniškai juos pilnai suprantu ir visai to daikto nei anuomet ant konvejerio anei šiandien turguj nepasigedau  :lol: :lol: :lol: Mano čysta asmenine nuomone - tai toks pat beprasmis kėbulas kaip ir 5vietis motociklas.  ;) :lol:
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa tiurlingas. Arba kaip daryti nereikėtų.
« Atsakymas #1793 Įrašytas: 2015-03-12 07:57 »
...Mano čysta asmenine nuomone - tai toks pat beprasmis kėbulas kaip ir 5vietis motociklas.  ;) :lol: ...

Arba kaip Multipla.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs liuduks

Ats: Alfa tiurlingas. Arba kaip daryti nereikėtų.
« Atsakymas #1794 Įrašytas: 2015-03-12 09:25 »
Aš suprantu, kad čia blevyzgų tema, tiurlingo skyrius,
bet kad taip jau gaunas, kad kalba užėjo apie gamyklinį, į produkciją taip ir nepaleistą, nors pilnai tam patuoštą, nuostabią ir nepakartojamą GT Spider Rosso

Tamstos, šitame forume taip pat apsilanko ir kitų mašinų savininkai, specialiai ar per google pakliuvę, ar kitą paieškos sistemą.    O jūs čia lyginat Multipla su GT Spider, kas iš Alfisti, pasakykim taip - stipriai nekorektiška, ir jau tikrai nepopuliarina Alfa Romeo markės.

Arba tiesiog išsiplaukit galvas  :D

Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa tiurlingas. Arba kaip daryti nereikėtų.
« Atsakymas #1795 Įrašytas: 2015-03-12 10:31 »
... O jūs čia lyginat Multipla su GT Spider, kas iš Alfisti, pasakykim taip - stipriai nekorektiška, ir jau tikrai nepopuliarina Alfa Romeo markės. ...

Arba tiesiog išsiplaukit galvas  :D



Išsiploviau. Dabar gali paduot į teismą už nekorektiškumą.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs moonshine

Ats: Alfa tiurlingas. Arba kaip daryti nereikėtų.
« Atsakymas #1796 Įrašytas: 2015-03-12 10:44 »
Aš suprantu, kad čia blevyzgų tema, tiurlingo skyrius,
bet kad taip jau gaunas, kad kalba užėjo apie gamyklinį, į produkciją taip ir nepaleistą, nors pilnai tam patuoštą, nuostabią ir nepakartojamą GT Spider Rosso

Tamstos, šitame forume taip pat apsilanko ir kitų mašinų savininkai, specialiai ar per google pakliuvę, ar kitą paieškos sistemą.    O jūs čia lyginat Multipla su GT Spider, kas iš Alfisti, pasakykim taip - stipriai nekorektiška, ir jau tikrai nepopuliarina Alfa Romeo markės.

Arba tiesiog išsiplaukit galvas  :D
Na, kolega čia biškį įnešė maišaties  :lol: Multiploj buvo puiki idėja, tik išpildymas baisus. O su GT kabriku išpildymas buvo norm, tik pati idėja nekokia :lol:
Beje, šito daikto negalima vadint Spider (prašom pasigooglint, ką vadina spaideriu). Jei netinka banalus "cabriolet", tektų iš Fiato pasiskolyt "Barchetta" arba susigalvot savo, pvz "Gondola" ar pan - labai jau tas 5vietis atviras kėbulas į laivelį panašus  :lol:
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa tiurlingas. Arba kaip daryti nereikėtų.
« Atsakymas #1797 Įrašytas: 2015-03-12 11:25 »
Is vis italai nekazka gali pasiulyti is 4-vieciu cario modeliu (punto lygtais kazkoks buvo kabrio), o amerikieciai, vokieciai ta pilnai siulo ir netgi zemiskus modelius uz zemiskas kainas. Nusipirkus cabrio norisi ne tik su pana ar zmona pasivazineti, norisi ir kad nors 4-iese tilptum, o ne vien butu "egoistinis" modelis, kuris "tik MAN" :) paturejau dvivieti cabrio - masina labai miela, nu bet niekada nebepirksiu vien dvivietes masinos, man tai buvo minusas numeris vienas. Nekarta prase vestuvininkus pavezti - sakau dviviete pas mane, tuom viskas baigdavosi, karta norejom su draugais palekti kur nors silta vasaros diena - is ka masina skirta dviems.

p.s. teko su spider'iu vaziuoti karta 4-iese ir karta 3-se, nu nekazka, mergaite ant keliu ir dar vairuoti reikia :D kitu atveju vienas giliai miegojo keleivio sedyneje, kitas rankas padejes ant priekinio stiklo vaziavo smagiai :D

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa tiurlingas. Arba kaip daryti nereikėtų.
« Atsakymas #1798 Įrašytas: 2015-03-12 12:09 »
Is vis italai nekazka gali pasiulyti is 4-vieciu cario modeliu (punto lygtais kazkoks buvo kabrio), o amerikieciai, vokieciai ta pilnai siulo ir netgi zemiskus modelius uz zemiskas kainas. Nusipirkus cabrio norisi ne tik su pana ar zmona pasivazineti, norisi ir kad nors 4-iese tilptum, o ne vien butu "egoistinis" modelis, kuris "tik MAN" :) paturejau dvivieti cabrio - masina labai miela, nu bet niekada nebepirksiu vien dvivietes masinos, man tai buvo minusas numeris vienas. Nekarta prase vestuvininkus pavezti - sakau dviviete pas mane, tuom viskas baigdavosi, karta norejom su draugais palekti kur nors silta vasaros diena - is ka masina skirta dviems.

p.s. teko su spider'iu vaziuoti karta 4-iese ir karta 3-se, nu nekazka, mergaite ant keliu ir dar vairuoti reikia :D kitu atveju vienas giliai miegojo keleivio sedyneje, kitas rankas padejes ant priekinio stiklo vaziavo smagiai :D

Italai, turi kolkas man tik vieną žinomą tikrą 2+2 cabrio, tai Maserati GranCabrio, bet jis "nežemiškas" labai. Visur kitus papildomso dvi vietos tik mistinės. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa tiurlingas. Arba kaip daryti nereikėtų.
« Atsakymas #1799 Įrašytas: 2015-03-12 12:27 »
Italai, turi kolkas man tik vieną žinomą tikrą 2+2 cabrio, tai Maserati GranCabrio, bet jis "nežemiškas" labai. Visur kitus papildomso dvi vietos tik mistinės. 8)

Blogos tavo zinios, musu gatvese yra italisku keturvieciu kabriku  ;)