Autorius Tema: Jau ir Lietuvoje navigacijas vagia...  (Skaityta 10196 kartus)

Neprisijungęs Yara

Ats: Jau ir Lietuvoje navigacijas vagia...
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2009-06-20 14:11 »
turbut tavo bendradarbis vazineja su Bmw  ;D

BMW 728 ;) juodu ;D cia toks sutapimas kad atspejai, ar zinai kazka? ;D ;)

manau nesutapimas, pazistamam nueme is BMW 530 visa bamperi :) "xodovoj tovar" :) man is jettos bagazines pavoge neshvarius rubus , specovkes (2 striukes, kepures, pirshtines ......) o bakeli benzo ir pora irankiu nepaime :) , poto bomza maciau su tokia striuke, gal ir mano buvo, nu tegu neshioja i sveikata, ziema buvo....shalta :)
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Jau ir Lietuvoje navigacijas vagia...
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2009-06-20 17:58 »
turbut tavo bendradarbis vazineja su Bmw  ;D

Yara pasisakymo vertimas į lietuvių rašmenis )labai atsiprašau):
manau nesutapimas, paŽistamam nuĖmĖ iŠ BMW 530 visĄ bamperĮ "xodovoj tovar"  man iŠ jettos bagaŽinĖs pavogĖ neŠarius rŪbus , specovkes (2 striukes, kepures, pirŠtines ......) o bakelĮ benzo ir porĄ ĮrankiŲ nepaimĖ  , poto bomžĄ maČiau su tokia striuke, gal ir mano buvo, nu tegu neŠioja Į sveikatĄ, Žiema buvo....Šalta /atsiprašau Yara, bet nesusilaikiau kai pamačiau sh vietoj š, nesuprantu kodėl du kart spaust kad gautum š, jei pakanka vieną kart.  :D :du: Žiauriai ne į temą, bet.....


« Paskutinį kartą keitė: 2009-06-20 18:06 sukūrė Malūnsparnis »
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Jau ir Lietuvoje navigacijas vagia...
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2009-06-20 19:20 »
turbut tavo bendradarbis vazineja su Bmw  ;D

BMW 728 ;) juodu ;D cia toks sutapimas kad atspejai, ar zinai kazka? ;D ;)

manau nesutapimas, pazistamam nueme is BMW 530 visa bamperi :) "xodovoj tovar" :) man is jettos bagazines pavoge neshvarius rubus , specovkes (2 striukes, kepures, pirshtines ......) o bakeli benzo ir pora irankiu nepaime :) , poto bomza maciau su tokia striuke, gal ir mano buvo, nu tegu neshioja i sveikata, ziema buvo....shalta :)

ai kad pas bmw  nusiima bamperiai  be jokio vargo nuemus apdaila buferio, pas alfa tep nesigautu ,bendradarbiui mano nuo 730 neseniai nulupu irgi bamperi ir  plastmases nuo dureliu
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Jau ir Lietuvoje navigacijas vagia...
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2009-06-20 22:02 »
tie 530 M optikos bamperiai tai sutinku kad einamas dalykas, bet 7** tai nzn... na, siais laikais nenuostabu kad vagiami tokie dalykai...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Yara

Ats: Jau ir Lietuvoje navigacijas vagia...
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2009-06-21 11:19 »
turbut tavo bendradarbis vazineja su Bmw  ;D

Yara pasisakymo vertimas į lietuvių rašmenis )labai atsiprašau):
manau nesutapimas, paŽistamam nuĖmĖ iŠ BMW 530 visĄ bamperĮ "xodovoj tovar"  man iŠ jettos bagaŽinĖs pavogĖ neŠarius rŪbus , specovkes (2 striukes, kepures, pirŠtines ......) o bakelĮ benzo ir porĄ ĮrankiŲ nepaimĖ  , poto bomžĄ maČiau su tokia striuke, gal ir mano buvo, nu tegu neŠioja Į sveikatĄ, Žiema buvo....Šalta /atsiprašau Yara, bet nesusilaikiau kai pamačiau sh vietoj š, nesuprantu kodėl du kart spaust kad gautum š, jei pakanka vieną kart.  :D :du: Žiauriai ne į temą, bet.....





Atsiprašau, neesu Lietuvis, tingiu įjungti LT kalba ant klavos, ir nežinau kur reikia deti nosinęs, taškelius ir kitokias nesamones  :smilie: о jej rašysiu Lietuviškai tai bus labai daug klaidu, kaip ir šitam sakynį  ;D

sorry už klaidas !!! :smilie:
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Jau ir Lietuvoje navigacijas vagia...
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2009-06-23 21:48 »
turbut tavo bendradarbis vazineja su Bmw  ;D

Yara pasisakymo vertimas į lietuvių rašmenis )labai atsiprašau):
manau nesutapimas, paŽistamam nuĖmĖ iŠ BMW 530 visĄ bamperĮ "xodovoj tovar"  man iŠ jettos bagaŽinĖs pavogĖ neŠarius rŪbus , specovkes (2 striukes, kepures, pirŠtines ......) o bakelĮ benzo ir porĄ ĮrankiŲ nepaimĖ  , poto bomžĄ maČiau su tokia striuke, gal ir mano buvo, nu tegu neŠioja Į sveikatĄ, Žiema buvo....Šalta /atsiprašau Yara, bet nesusilaikiau kai pamačiau sh vietoj š, nesuprantu kodėl du kart spaust kad gautum š, jei pakanka vieną kart.  :D :du: Žiauriai ne į temą, bet.....




Atsiprašau, neesu Lietuvis, tingiu įjungti LT kalba ant klavos, ir nežinau kur reikia deti nosinęs, taškelius ir kitokias nesamones  :smilie: о jej rašysiu Lietuviškai tai bus labai daug klaidu, kaip ir šitam sakynį  ;D

sorry už klaidas !!! :smilie:

Nieko asmeniško  :D , čia aš ant bajerio padariau, jau labai "kietai" skaitėsi, tiesiog rašyk nors paprastai be nosinių ir jokių š č ė ir pan., jau bus liuks - "tipo" kaip visi. O daryti rašybos klaidas yra žmoniška.
« Paskutinį kartą keitė: 2009-06-23 21:54 sukūrė Malūnsparnis »
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa