Autorius Tema: 156 GTA Cabrio  (Skaityta 26676 kartus)

Neprisijungęs Infas

Ats: 156 GTA Cabrio
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2008-10-20 18:44 »
cia jus man uzduoti kuriat? ;D klinikiniu tyrimu rezultatai man uzdraude vartot alkoholi iki kovo menesio mazdaug. yra ir pliusiu, ir minusu ;D
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs Yara

Ats: 156 GTA Cabrio
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2008-10-20 19:52 »
cia jus man uzduoti kuriat? ;D klinikiniu tyrimu rezultatai man uzdraude vartot alkoholi iki kovo menesio mazdaug. yra ir pliusiu, ir minusu ;D

OHO  ??? "Tarpeda" isiuvo ? ar Kodas?  ;D
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Neprisijungęs Infas

Ats: 156 GTA Cabrio
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2008-10-20 20:53 »
cia jus man uzduoti kuriat? ;D klinikiniu tyrimu rezultatai man uzdraude vartot alkoholi iki kovo menesio mazdaug. yra ir pliusiu, ir minusu ;D

OHO  ??? "Tarpeda" isiuvo ? ar Kodas?  ;D

infekcine mononukleoze ;) bjaurus virusas sukelia sita liga, o ligos vienas is padariniu, tai pazeistos kepenys ;) taigi puse metu praeis kol jos atsistatys, o per ta puse metu jokio alkoholio ir patartina privengt riebaus maisto. niekas negalejo suprast kodel as susirgau, nes ja uzsikrecia tik silpno imuniteto zmones, o as pries ja nesirgau ne pershalimu rimtesniu 2 metus, po mononukleozes kokia liga dar nepasireiske.. ir smagesnis laikas buvo, kadangi jau niekas taip nesitikejo tikrosios diagnozes, tai pirminiais duomenimis pagal kraujo tyrimus primete man kraujo vezi arba AIDS ;D daktarai moka gerai nuteikti.
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: 156 GTA Cabrio
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2008-10-20 21:12 »
cia jus man uzduoti kuriat? ;D klinikiniu tyrimu rezultatai man uzdraude vartot alkoholi iki kovo menesio mazdaug. yra ir pliusiu, ir minusu ;D

OHO  ??? "Tarpeda" isiuvo ? ar Kodas?  ;D

infekcine mononukleoze ;) bjaurus virusas sukelia sita liga, o ligos vienas is padariniu, tai pazeistos kepenys ;) taigi puse metu praeis kol jos atsistatys, o per ta puse metu jokio alkoholio ir patartina privengt riebaus maisto. niekas negalejo suprast kodel as susirgau, nes ja uzsikrecia tik silpno imuniteto zmones, o as pries ja nesirgau ne pershalimu rimtesniu 2 metus, po mononukleozes kokia liga dar nepasireiske.. ir smagesnis laikas buvo, kadangi jau niekas taip nesitikejo tikrosios diagnozes, tai pirminiais duomenimis pagal kraujo tyrimus primete man kraujo vezi arba AIDS ;D daktarai moka gerai nuteikti.

 Zinau atveji,kai be jokiu tyrimu daktarelis sugebejo izvelgti dvi ypac sudetingas ligas per 5 min. apziuros. Buvo ne man,bet mamai. Nuejo pas kita ir tas sako: "pas koki daktara jus buvot,kad tiek priprasakojo?"...  ;D ;D

 Na bet cia jau OT dar vienas gavosi. ;D

 Reiks pasisaugot taves,kad kokio AIDS nepasigaut kai busi kur salia per koki alfadieni ar Alfatura. ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Infas

Ats: 156 GTA Cabrio
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2008-10-20 22:14 »
cia jus man uzduoti kuriat? ;D klinikiniu tyrimu rezultatai man uzdraude vartot alkoholi iki kovo menesio mazdaug. yra ir pliusiu, ir minusu ;D

OHO  ??? "Tarpeda" isiuvo ? ar Kodas?  ;D

infekcine mononukleoze ;) bjaurus virusas sukelia sita liga, o ligos vienas is padariniu, tai pazeistos kepenys ;) taigi puse metu praeis kol jos atsistatys, o per ta puse metu jokio alkoholio ir patartina privengt riebaus maisto. niekas negalejo suprast kodel as susirgau, nes ja uzsikrecia tik silpno imuniteto zmones, o as pries ja nesirgau ne pershalimu rimtesniu 2 metus, po mononukleozes kokia liga dar nepasireiske.. ir smagesnis laikas buvo, kadangi jau niekas taip nesitikejo tikrosios diagnozes, tai pirminiais duomenimis pagal kraujo tyrimus primete man kraujo vezi arba AIDS ;D daktarai moka gerai nuteikti.

 Zinau atveji,kai be jokiu tyrimu daktarelis sugebejo izvelgti dvi ypac sudetingas ligas per 5 min. apziuros. Buvo ne man,bet mamai. Nuejo pas kita ir tas sako: "pas koki daktara jus buvot,kad tiek priprasakojo?"...  ;D ;D

 Na bet cia jau OT dar vienas gavosi. ;D

 Reiks pasisaugot taves,kad kokio AIDS nepasigaut kai busi kur salia per koki alfadieni ar Alfatura. ;D ;D ;D ;D ;D ;D

teisingai, atsargiai, kad guzais nesusirgtum ;D ;D ;D ;D ;D
« Paskutinį kartą keitė: 2008-10-20 22:35 sukūrė INFAS »
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: 156 GTA Cabrio
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2008-10-20 23:48 »
rasyk teisybe,  nepykit vyrai nu nepakelsiu as tiek ir atsikabinsim, o daba  sergu negaliu,  nefunkcionuoja ir dar dankratas nepadeda :D
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs awriz

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1046
  • Karma: +3/-4
    • Žiūrėti profilį
Ats: 156 GTA Cabrio
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2008-10-23 21:47 »
rasyk teisybe,  nepykit vyrai nu nepakelsiu as tiek ir atsikabinsim, o daba  sergu negaliu,  nefunkcionuoja ir dar dankratas nepadeda :D
nu hebra nepykit, bet jau nusisneketi pradejote :D tema buvo apie cabrio o jus apie sportininku liga (adidas) prakalbot.
Kam lekti, jei gali palengva skristi

Neprisijungęs Ciudikas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1078
  • Karma: +4/-12
    • Žiūrėti profilį
Ats: 156 GTA Cabrio
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2008-10-24 12:32 »
rasyk teisybe,  nepykit vyrai nu nepakelsiu as tiek ir atsikabinsim, o daba  sergu negaliu,  nefunkcionuoja ir dar dankratas nepadeda :D
nu hebra nepykit, bet jau nusisneketi pradejote :D tema buvo apie cabrio o jus apie sportininku liga (adidas) prakalbot.

man atrodo viskas cia gerai  :-\
adidas... sportas... GTA....  ::)

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: 156 GTA Cabrio
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2008-10-24 14:52 »
kar bepridurt> Awri kaip ten su Gta tiuninimu ? darbai tesiami ar uzsaldyti, gal dar islengvinort labiau ?  ;D
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Ciudikas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1078
  • Karma: +4/-12
    • Žiūrėti profilį
Ats: 156 GTA Cabrio
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2008-10-25 12:12 »
kar bepridurt> Awri kaip ten su Gta tiuninimu ? darbai tesiami ar uzsaldyti, gal dar islengvinort labiau ?  ;D

viskas ten gerai su gta. projektas davestas iki galo ir uz dideles babkes perpirktas keliauja i vokiecius.
taip kad xebryte i eile. galim tiunint jusu auto. aisku nepigus malonumas jums bet turesit isskirtini automobili.