Autorius Tema: Vairuotojo sveikatos pažyma  (Skaityta 31510 kartus)

Neprisijungęs techno

Ats: Vairuotojo sveikatos pažyma
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2009-03-06 21:33 »
Kai ejau ta med. komisija teises laikydamas, tikrai nereikejo pas visokius LOR ir pan. Buvo psichiatras aplankytas, akytes patikrintos ir viskas :)
Cia buvo 2001 metais, gal viskas keitesi veliau ne karta :)

Waterman - pazyma dariausi per pietus ;)
o darbo tikrai netruksta, kartais dirbu ir po 12 val. i diena, ir namo neshuos..
AR 166 3.0 V6 162 kW ROSSO

AR 147 1.9 JTDm 88 kW NERO

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vairuotojo sveikatos pažyma
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2009-03-06 21:40 »
o darbo tikrai netruksta, kartais dirbu ir po 12 val. i diena, ir namo neshuos..

na del to tai uzuojauta...
del medicininnes, tai as ja jau antra karta "ejau"... per pazintis... nes jei eiciau pats, tai teisiu man niekas neduotu, netgi atimtu, man su spalvytem ne stebuklai ;D geda pripazinti, bet kai kuriu neskiriu :) sviesofora ir kitu zenklu spalvas zinau kaip "Teve musu", bet va su kai kuriais atspalviais visiskai prastai ;) o del viso kito nera ko skustis :) net kariuomenej einant medicininne pasake "net nebandyk issisukinet - sveikas kaip jautis - tarnausi" ;D
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vairuotojo sveikatos pažyma
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2009-03-07 17:59 »


na del to tai uzuojauta...
del medicininnes, tai as ja jau antra karta "ejau"... per pazintis... nes jei eiciau pats, tai teisiu man niekas neduotu, netgi atimtu, man su spalvytem ne stebuklai ;D geda pripazinti, bet kai kuriu neskiriu :) sviesofora ir kitu zenklu spalvas zinau kaip "Teve musu", bet va su kai kuriais atspalviais visiskai prastai ;) o del viso kito nera ko skustis :) net kariuomenej einant medicininne pasake "net nebandyk issisukinet - sveikas kaip jautis - tarnausi" ;D
[/quote]
Ale toks pat kaip aš  :D nors ir pasilygink kas kiek nespalvingesnis, nors jokių problemų su spalvom neturiu kol į tą knygą nepažiūriu, o ten jau keliose vietose ir prašaunu. Reikia susiruošti ir man tą pažymą pasigaminti, nes vair.pažymėjimą reiktų pasikeisti.
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Darcikas

  • Svečias
Ats: Vairuotojo sveikatos pažyma
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2009-03-07 18:23 »
o medicinke reikalinga tik kada teises keitiesi ir panasiai? ar dar kaip  nauja darba koki pradedi  dirbti ir ten reikia vairuot?  pas mane jau baigesi  medicinke gal keli metai jau :))) kazkaip nesuku galvos :)

Neprisijungęs 2rr

Ats: Vairuotojo sveikatos pažyma
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2009-03-07 19:37 »
o medicinke reikalinga tik kada teises keitiesi ir panasiai? ar dar kaip  nauja darba koki pradedi  dirbti ir ten reikia vairuot?  pas mane jau baigesi  medicinke gal keli metai jau :))) kazkaip nesuku galvos :)
Jei vairuotoju dirbi, tai darbdavys gali paprasyti.
O kai keiciausi teises, tai Regitroj sake, kad ivykus eismo ivykiui, paskiau gali paprasyti ar policija, ar draudimas, nebepamenu... Kiek teisybes - nezinau, kazkaip tokiu nutikimu neteko girdeti
Buvo:
AR 164 V6 Turbo, AR 146, AR GTV, AR 156 SW, AR 147, AR 159 SW, AR Giulietta
Yra: AR 159 SW TI

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vairuotojo sveikatos pažyma
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2009-03-07 20:03 »
jei dirbi vairuotoju, tai tau nereikia tos pazymos, kuria reikia pereidineti kai laikai/keiti vair. paz. as pries dvi sav ejau med. tai is manes tik krauja eme, spaudima matavo ir sirdies kardiograma dare. daugiau nieko. su regejimu kazkaip praslydau ;D nors ir pats zinau kad zabalas kaip kurmis, bet kazkodel netikrino manes ;) o jau kai eini del teisiu, tai tada jau reikia praeiti visa ta marazma su daktarais.
Geriausias variantas mano nuomone yra - sumokejai pazystamam daktarui ir ramu, nei eiliu, nei galvos skausmo ;) aisku, gal kazkam patinka tarp naftalininiu seneliu ir "Dzintars" kvepalais "kvepainciu" mociuciu trintis ;) ;D
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vairuotojo sveikatos pažyma
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2009-03-07 20:04 »
Ale toks pat kaip aš  :D nors ir pasilygink kas kiek nespalvingesnis, nors jokių problemų su spalvom neturiu kol į tą knygą nepažiūriu, o ten jau keliose vietose ir prašaunu. Reikia susiruošti ir man tą pažymą pasigaminti, nes vair.pažymėjimą reiktų pasikeisti.

pasirodo ne as vienas cia toks "bespalvis" ;D :alaus:
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Darcikas

  • Svečias
Ats: Vairuotojo sveikatos pažyma
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2009-03-07 20:05 »
jei dirbi vairuotoju, tai tau nereikia tos pazymos, kuria reikia pereidineti kai laikai/keiti vair. paz. as pries dvi sav ejau med. tai is manes tik krauja eme, spaudima matavo ir sirdies kardiograma dare. daugiau nieko. su regejimu kazkaip praslydau ;D nors ir pats zinau kad zabalas kaip kurmis, bet kazkodel netikrino manes ;) o jau kai eini del teisiu, tai tada jau reikia praeiti visa ta marazma su daktarais.
Geriausias variantas mano nuomone yra - sumokejai pazystamam daktarui ir ramu, nei eiliu, nei galvos skausmo ;) aisku, gal kazkam patinka tarp naftalininiu seneliu ir "Dzintars" kvepalais "kvepainciu" mociuciu trintis ;) ;D
na bet zinai, cia jeigu prades visi eiti per pazintis,  man asmeniskai bus baisu vaziuoti i gatve, vistiek turi buti kontrole... nes kaip visokie epilepsikai nusiperka pazymas, paskui ir tave uzmusti gali.... kaip ir buna technikines pravaro uz pinigus, o paskui ziurek ratai issiskecia...ar dar avarija kokia nutinka...
« Paskutinį kartą keitė: 2009-03-08 11:01 sukūrė Darcikas »

Neprisijungęs justs

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 331
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vairuotojo sveikatos pažyma
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2009-03-08 17:46 »
Jei vairuotoju dirbi reikalinga med. pazyma. Jei darbdavys nepraso, pats kaltas. Atejus tikrinti darbo inspekcijai, ar darbu saugai  darbdavys privalo pateikti vairuotoju pazymu kopijas. Vadybininkams ir pan. vairuojantiems imones transporto priemones, vairuotojo med. pazyma nebutina. ( ta prasme pateikti darbdaviui).
Buvo:
Vaz 2106
VW Golf Gti
Alfa Romeo 164 TS
Alfa Romeo 164 3L V6 24v
Alfa Romeo 166 3L V6 24v

Neprisijungęs Yara

Ats: Vairuotojo sveikatos pažyma
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2009-03-08 18:05 »
gal ne i tema, tingiu googlint, tai cia paklausiu, kokius reikia dokumentus kad pakeist seno tipo teises i naujo? dziakuj is anksto  :smilie:
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !