Autorius Tema: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis  (Skaityta 40090 kartus)

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #70 Įrašytas: 2009-07-24 23:21 »
na o su mano metine rida, ji ir po penkių metų bus dar nauja,nenudrožta ir labai gera.... :D
Ko ir palinkėsim! 
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #71 Įrašytas: 2009-07-24 23:26 »
na o su mano metine rida, ji ir po penkių metų bus dar nauja,nenudrožta ir labai gera.... :D

Ko ir palinkėsim! 

Dėkoju.
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #72 Įrašytas: 2009-07-25 00:49 »
Turejau tokia. Sakau si kaip blondine,vienas dalykas isvaizda,kitas dalykas techninis stovis ir kaip ji pagaminta,kaip ji tarnauja.
Bei pats pagrindas,nusiperki ja mokedamas virs simta tukstanciu litu. Sugalvojus po pusmecio ja parduoti jos nieks nenori net su penkiasdesimt tukstanciu "nuolaida".
Man taip dar nebuvo su kitu markiu masinomis. Mercedes verte nukrenta isvaziavus is salono panaisiai po pusmecio gerai paskaiciavus apie 10%. AR 159 verte nukrito berods 40-45%.
Ponai isvadas darykite patys.
Ir čia yra dalis nemaža teisybės, pilnai sutinku, nes pačiam pateko aptūrėt ankstenės laidos alfutę - o ten ir broko daugiau buvo, nors tai pasitaiko dažnai. Man kolkas sekasi, galima sakyti, tik minimumas nesklandumų, daugiau džiaugiuosi ja negu keikiu.....bet kaip bus, bus matyt, negali žinot, na o su mano metine rida, ji ir po penkių metų bus dar nauja,nenudrožta ir labai gera.... :D

Kazkam pasiseks kas pirks ja, nes 159 keisite i 169 :D
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #73 Įrašytas: 2009-07-25 21:12 »
Turejau tokia. Sakau si kaip blondine,vienas dalykas isvaizda,kitas dalykas techninis stovis ir kaip ji pagaminta,kaip ji tarnauja.
Bei pats pagrindas,nusiperki ja mokedamas virs simta tukstanciu litu. Sugalvojus po pusmecio ja parduoti jos nieks nenori net su penkiasdesimt tukstanciu "nuolaida".
Man taip dar nebuvo su kitu markiu masinomis. Mercedes verte nukrenta isvaziavus is salono panaisiai po pusmecio gerai paskaiciavus apie 10%. AR 159 verte nukrito berods 40-45%.
Ponai isvadas darykite patys.
Ir čia yra dalis nemaža teisybės, pilnai sutinku, nes pačiam pateko aptūrėt ankstenės laidos alfutę - o ten ir broko daugiau buvo, nors tai pasitaiko dažnai. Man kolkas sekasi, galima sakyti, tik minimumas nesklandumų, daugiau džiaugiuosi ja negu keikiu.....bet kaip bus, bus matyt, negali žinot, na o su mano metine rida, ji ir po penkių metų bus dar nauja,nenudrožta ir labai gera.... :D

Kazkam pasiseks kas pirks ja, nes 159 keisite i 169 :D
Į ką keisiu, o laikas bėga greit labai, viską parodys gyvenimas, tai neprognozuoju..., tik turiu ateities miglotų fizijų.....o jos tuo kart nelabai rišasi su automobiliais, gali būti kad persėsiu į kokią jau naudotą AR ar kokią kitą drapaną  :o :'( :D Bet kuriuo atveju dabartinės neatsisakau, tik kad italų construktion nesikaprizintų labai.....
« Paskutinį kartą keitė: 2009-07-25 21:21 sukūrė Malūnsparnis »
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #74 Įrašytas: 2009-07-25 21:32 »
Kai kokiame straipsnyje raošma- "alfa kaprizinga", jau po truputį tai pradedu suprasti kas tai galėtų būti..., ne ne nieko blogo ir jokių gedimų nėra, tiesiog ji mano ir aš ja džiaugiuosi  > :D :D :D
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #75 Įrašytas: 2009-07-26 00:29 »
Kai kokiame straipsnyje raošma- "alfa kaprizinga", jau po truputį tai pradedu suprasti kas tai galėtų būti..., ne ne nieko blogo ir jokių gedimų nėra, tiesiog ji mano ir aš ja džiaugiuosi  > :D :D :D
Šiokie tokie kaprizai reikalingi, kitaip viskas klostysis labai vienodai, galiausiai nusibos ir taps neįdomu. Ir man tie kaprizai nublanksta prieš visą gaunamą džiaugsmą ir naudą. Pamenu stovedevau kadais, t.y. prieš porą mėnesių gan dažnai prie kebabinės, pažvelgdavau į savo automobilį ir karts nuo kartu pastebėdavau vieną alfos bruožą. Kartais ji užknisa, atrodo negraži ir nesamoninga. Bet pažvelgus kitą dieną, ji vėl atrodo nuostabi, be galo graži ir įdomi. Gal čia ir slypi Alfos patrauklumo paslatis, ją galima kasdien "įsimylėti" vis iš naujo. O jei ponas prie alfų jau prisirišote, manau, ne už kalnų ir tos dienos, kai norėsis ne tik naujausio ar gaminio, bet ir kažko daugiau istorinio. Ir dar kart :alaus: su didele pagarba!
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #76 Įrašytas: 2009-07-31 22:50 »
Kai kokiame straipsnyje raošma- "alfa kaprizinga", jau po truputį tai pradedu suprasti kas tai galėtų būti..., ne ne nieko blogo ir jokių gedimų nėra, tiesiog ji mano ir aš ja džiaugiuosi  > :D :D :D
Šiokie tokie kaprizai reikalingi, kitaip viskas klostysis labai vienodai, galiausiai nusibos ir taps neįdomu. Ir man tie kaprizai nublanksta prieš visą gaunamą džiaugsmą ir naudą. Pamenu stovedevau kadais, t.y. prieš porą mėnesių gan dažnai prie kebabinės, pažvelgdavau į savo automobilį ir karts nuo kartu pastebėdavau vieną alfos bruožą. Kartais ji užknisa, atrodo negraži ir nesamoninga. Bet pažvelgus kitą dieną, ji vėl atrodo nuostabi, be galo graži ir įdomi. Gal čia ir slypi Alfos patrauklumo paslatis, ją galima kasdien "įsimylėti" vis iš naujo. O jei ponas prie alfų jau prisirišote, manau, ne už kalnų ir tos dienos, kai norėsis ne tik naujausio ar gaminio, bet ir kažko daugiau istorinio. Ir dar kart :alaus: su didele pagarba!

 Aukso zodziai. :alaus: :star:
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #77 Įrašytas: 2009-08-02 18:50 »
Pilnai sutinku su KLIFF ir T_K išsakytomis nuomonėmis, bet kad aš ir esu patenkintas savo alfute, sakau tai po dviejų dienų 900 km kelionės - kelyje pasidemonstravo užtikrintai puikiai  :D :loud:
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #78 Įrašytas: 2009-08-02 22:25 »
Pilnai sutinku su KLIFF ir T_K išsakytomis nuomonėmis, bet kad aš ir esu patenkintas savo alfute, sakau tai po dviejų dienų 900 km kelionės - kelyje pasidemonstravo užtikrintai puikiai  :D :loud:
Sakyčiau būtų keista, jei būtų kitaip dviejų metų mašinai su 20000 km. rida ;D
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #79 Įrašytas: 2009-08-07 21:58 »
Pilnai sutinku su KLIFF ir T_K išsakytomis nuomonėmis, bet kad aš ir esu patenkintas savo alfute, sakau tai po dviejų dienų 900 km kelionės - kelyje pasidemonstravo užtikrintai puikiai  :D :loud:
Sakyčiau būtų keista, jei būtų kitaip dviejų metų mašinai su 20000 km. rida ;D
Kelionėje viskas puiku, net labai puiku- liuks, bet vos sugrįžau nach Vinius, kitą dieną ups -užgeso važiuojant po pagazavimo...blyn vos išvairavau...šiam efektui galioja garantinis aptarnavimas - bandysiu aiškintis kas yr, turiu mintį....Net nežinau, matysim, ar ne teks sukryžiuoti ietis su Autobrava?  ;D
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa