Autorius Tema: Reakcija į Alfa Romeo  (Skaityta 39236 kartus)

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Reakcija į Alfa Romeo
« Įrašytas: 2009-05-09 14:07 »
  Šio reikalo aš nesureikšminu, bet reakcija yra, bendram fone, reikia pripažinti. Dažniausiai taip pasireiškia praeinančiųjų įdėmiu žvilgsniu ar akivaizdžiu  "pravėpusios lūpos efektu", bet tai tik koks estatas iki 30 metų ir ne tik amžiaus retkarčiais parodo. Kartais būna labai įdomi aplinkinių reakcija.
  Kartą kai savo uošvienę nuvežiau į polikliniką (spaudimo tikrinimas ir pan. -garbaus amžiaus moteriškė yra), kieme poliklinikos matosi vairuotojas ir gal koks ūkvedys trinasi apie senutį passatą, prieina prie manęs ir sako: čia Alfa Romeo?, nesunku nuspėti žinoma, 2007 metų?, jau susidomėjau, -labai gerai pataikė, įdėmiai apžiūri, seilę nuvarvina, matosi, akutės blizga, sako labai gražus automobilis, stoviu su cigarete rankoje - mintyse: vot diedai, nepėsti, susigaudo. Nes buvo atvejis kai mane išvadino Škoda - ir gi buvau nustebęs tik tuo kart visišku nesupratimu.
  O balndžio 30 d., nuvogęs vieną darbo dieną, važiuoju į PNV, laikas -apie po vidurdienio. Sustoju BIG'e Ukmergės g., apsiprekinu pagal poreikius, sėdu į savo allfukę (taip taip, ji man moteriškos giminės) suku į Ukmergės g., kuri susilieja su greitkeliu......riedu 70 jau ir ženklas 800m iki greitkelio, vienodai dar riedu, bet iš dešinės kolona greitėjančių auto 5-6 vnt. nesulaukę ženklo pradeda spurtuoti, tame tarpe ir BMW 530d nurūksta į priekį. Na ir kas, po ženklo (drausmingas aš) jamu kreiserinĮ greitį ir truputuką plius, ir po vieną kitą lenkiu tuos iš kolonos. Atkreipiu į dėmsį į BMW, kuris varuoja tolygiai ramiai, bet nuo manęs neatsilieka, net priartėja iš galo kurį laiką, manau gal koks  bandiūga, bet ne -kita mintis- gal pakalbėti nori, juk per geras BMW, kokių metų-dviejų senumo modelis. Riedam vienodai drausmingai toliau ir po kokių 40-50km pagreitėjimo metu lenkiant kitus (140-150km/h), prisiveja mane ir rodo žeklą sustoti, suprantu, kad nori pakalbėti žmogus, kiek nustebęs buvau, per tą laiką padirbėjo telefonu, į mane kreipiasi vardu, sužinojo info, bet labai malonus dėmesys: sustojom, o pilietis (solidus vyriškis) sako: labai gražus automobilis, važiuoju ir žiūriu "apakęs" (čia tas kur BMW 530d iš naujų modelių naudoja), kadangi į komandiruotes važiuoju su savo, nusibodo drožti, noriu pirkti kitą valdišką ir labai patinka Alfa Romeo, o ir salone geros nuolaidos, klausia kaip man patinka ir pan. žmogus susidomėjęs. Pakalbėjom, pasidalinom įspūdžiais šalikalėje ir toliau patraukėm savo keliu - jis nuvažiavo tiesiai Šiaulių link, aš pasukau į Panėvežį.
Štai tokios tokelės kartais nutinka, o kaip Jums? Ar yra įspūdžių?  :D
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Veronika

  • Svečias
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2009-05-09 16:41 »
Nesenai su seima buvom nuvaziave pas pazistamus vienam miesteli. Jie dar nebuvo anksciau mate musu AR.
Tai kai pamate, sako, oho kokia grazi masina, nauja, ar ne?
Beveik 13m. senumo AR 146 palaike nauju automobiliu 8) Ir ne kiek del to nesistebiu, nes visos AR atrodo tiesiog puikiai 8)

eFeM

  • Svečias
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2009-05-09 16:49 »
Manaja Skoda irgi buvo isvadine. Skodos masinos geros, bet tuo metu man skambejo kiap baisus izeidimas :)

Neprisijungęs Danas

Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2009-05-09 17:04 »
isskirtiniai automobiliai  ;) ;D
gatveje demesio susilaukiu, tik isvaziaves  ;D ;D
jau ipratau kad labai daznai atsisuka, palydi akimis, bei neretas uzklausia, kaip eksplotacija, kas po kapotu ir panasiu dalyku  :smilie:
« Paskutinį kartą keitė: 2009-05-09 18:46 sukūrė Danas »
Buvo:
AR 155 1.7TS
AR 156 2.0TS
AR 156SW 1,9JTD
Yra:
AR 155 2.0TS

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2009-05-09 18:31 »
Aš tai girdžiu standartinius klausimus: ''turbūt labai brangios detalės?'' ir ''turbūt gerai traukia?'' , šiaip, kad ir senokos alfos, bet dėmesi jos traukia  :)
neturiu alfos.

Neprisijungęs Yara

Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2009-05-09 20:25 »
mane vienakart paklause "o kiek tu moki lizingu uz mashina shita is salono"  :smilie:
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2009-05-09 21:27 »
Aš tai girdžiu standartinius klausimus: ''turbūt labai brangios detalės?'' ir ''turbūt gerai traukia?'' , šiaip, kad ir senokos alfos, bet dėmesi jos traukia  :)

nu jo siandien   krapsciaus prie alfos  ir panasus vrinatas buvo priejas   zmogelis kokiu 30  meeliu  klausia kaip daliu kainos, kaip trauka kuro sanaudos, nors  pats sedo i fiat marea ir  nuruko :D
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2009-05-09 21:52 »
isskirtiniai automobiliai  ;) ;D
gatveje demesio susilaukiu, tik isvaziaves  ;D ;D
jau ipratau kad labai daznai atsisuka, palydi akimis, bei neretas uzklausia, kaip eksplotacija, kas po kapotu ir panasiu dalyku  :smilie:

 Kur taves ten nestebes, kai toks garsas uz 2 kvartalu girdisi. ;) ;D

 Siaip visos Alfos tikrai patraukia zvilgsni del savo liniju, dizaino sprendimu... Kai tik saviske nusipirkau, tai pirmais menesiais, net nejauku budavo vaziuot, nes pastoviai jausdavosi, kaip aplinkiniai stebi. Dabar jau ne taip, bet vistiek daznas pasiziuri. :) Pacio dar niekas neklausinejo kaip kitu, del daliu, eksploataciju ir t.t. nepazystami, bet pradzioj nemazai vadindavo Fiatu. Vs geriau, nei Skoda, bet vistiek skambejo, kaip izeidimas. :D Dabar jau labiau apsiskaite matyt. :)



 
  O balndžio 30 d., nuvogęs vieną darbo dieną, važiuoju į PNV, laikas -apie po vidurdienio. Sustoju BIG'e Ukmergės g., apsiprekinu pagal poreikius, sėdu į savo allfukę (taip taip, ji man moteriškos giminės) suku į Ukmergės g., kuri susilieja su greitkeliu......riedu 70 jau ir ženklas 800m iki greitkelio, vienodai dar riedu, bet iš dešinės kolona greitėjančių auto 5-6 vnt. nesulaukę ženklo pradeda spurtuoti, tame tarpe ir BMW 530d nurūksta į priekį. Na ir kas, po ženklo (drausmingas aš) jamu kreiserinĮ greitį ir truputuką plius, ir po vieną kitą lenkiu tuos iš kolonos. Atkreipiu į dėmsį į BMW, kuris varuoja tolygiai ramiai, bet nuo manęs neatsilieka, net priartėja iš galo kurį laiką, manau gal koks  bandiūga, bet ne -kita mintis- gal pakalbėti nori, juk per geras BMW, kokių metų-dviejų senumo modelis. Riedam vienodai drausmingai toliau ir po kokių 40-50km pagreitėjimo metu lenkiant kitus (140-150km/h), prisiveja mane ir rodo žeklą sustoti, suprantu, kad nori pakalbėti žmogus, kiek nustebęs buvau, per tą laiką padirbėjo telefonu, į mane kreipiasi vardu, sužinojo info, bet labai malonus dėmesys: sustojom, o pilietis (solidus vyriškis) sako: labai gražus automobilis, važiuoju ir žiūriu "apakęs" (čia tas kur BMW 530d iš naujų modelių naudoja), kadangi į komandiruotes važiuoju su savo, nusibodo drožti, noriu pirkti kitą valdišką ir labai patinka Alfa Romeo, o ir salone geros nuolaidos, klausia kaip man patinka ir pan. žmogus susidomėjęs. Pakalbėjom, pasidalinom įspūdžiais šalikalėje ir toliau patraukėm savo keliu - jis nuvažiavo tiesiai Šiaulių link, aš pasukau į Panėvežį.
Štai tokios tokelės kartais nutinka, o kaip Jums? Ar yra įspūdžių?  :D

 Cia galejo buti ir buves klubo narys Valiux. Nes jis atrodo BMW 530d nusipirko, kai pardave i Estija savo 156 GTA. Ir jis is panevezio, kiek zinau, tai galejo pasitaikyt. ;) Valentinas atrodo vardas jo (Valiux).
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2009-05-10 09:57 »
Neatsimenu ,kad butu buves tox klubo  narys Valiux ir dar is Panevezio
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Alfaman

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 733
  • Karma: +19/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Reakcija į Alfa Romeo
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2009-05-10 10:14 »
Neatsimenu ,kad butu buves tox klubo  narys Valiux ir dar is Panevezio
Buvo buvo toks, taciau i Malunsparnio apibudinta solidu vyriski nelabai panasus  ;D ;)
156 SW jtdm 16v