Autorius Tema: AR GTV  (Skaityta 8709 kartus)

Jurgis

  • Svečias
Ats: AR GTV
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2009-09-12 13:41 »
Jo duodu Zazuliui uzdirbt ;) siaip tas variklis buvo kazkieno tvarkytas as ji ciela imeciau, tiesa buvau karteri atsisukes paziuret indeklu, kitas dalykas baisu ten priverzinet kad ko nenusukt. Ir siaip as ne mekanykas, o kompiuterinis ziurkiukas, dirbantis su reklama :) reikes imt kita projekta, sis labai jau jautrus klaidoms  ???
O ka dar Zazulis sake  >:D

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR GTV
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2009-09-13 11:11 »
Daugiau nieko su juo nekalbejom apie taviske, nes buvau uzsukes visai del kitu reikalu. ;) Tik, tai ka buvau isdestes ankstesniam poste. Nes pastebejau, kad "pakabinta" GTV su netradiciniu ismetimu ir kitais "pricindalais", tai ir uzklausiau kas ten pas ja gero ir blogo. ;)

 Viska suzinosi kai pasiimsi is jo masina. :)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs aspats

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 44
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2009-09-22 12:12 »
Jeigu neklystu, tai si alfa Kaune, Kursiu gatvej stovedavo anksciau, ir vienu metu buvo truputi aplankstytu priekiu. Groteles sulauzytos, lempa pamusta. Nedaug...

Jurgis

  • Svečias
Ats: AR GTV
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2009-09-24 15:33 »
Jeigu neklystu, tai si alfa Kaune, Kursiu gatvej stovedavo anksciau, ir vienu metu buvo truputi aplankstytu priekiu. Groteles sulauzytos, lempa pamusta. Nedaug...

Nu sunku pasakyt. Zodziu alfute suremontuota, teko pakeist tepalo siurbli, vel indeklus, viena svaistikli. Beja dabar ji jau turi kita seimininka, irgi kaunietis berods is Palemono :) Tikiuosi jam tiek vargt nebereikes kiek man

Neprisijungęs ciba

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 69
  • Karma: +0/-0
  • DDO 384 ; HKH 727
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2009-12-14 22:10 »
Jeigu neklystu, tai si alfa Kaune, Kursiu gatvej stovedavo anksciau, ir vienu metu buvo truputi aplankstytu priekiu. Groteles sulauzytos, lempa pamusta. Nedaug...
ne ne ne ta kursiu gatvei stovejo, kursiu gatvei kartais as staceu kai kieme nebudavo vietos ..bet buvo isvis isluzes priekis man  biskeli acimuseu;)
o cia apie ta juoda kur kalbat tai teko vaziuot su ja dar kai buvo 18 ratais neblogais , dar tada galvojau keistis i 156 bet nepadariau tos dideles klaidos;)
buvo:
AR 33 1.4'86
AR 155 1.7 TS'93
AR 156 2.4 JTD'99
yra:
AR gtv 2.0 TS'2000; VW golf 1.3

Neprisijungęs awriz

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1046
  • Karma: +3/-4
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2009-12-14 23:07 »
Jeigu neklystu, tai si alfa Kaune, Kursiu gatvej stovedavo anksciau, ir vienu metu buvo truputi aplankstytu priekiu. Groteles sulauzytos, lempa pamusta. Nedaug...
ne ne ne ta kursiu gatvei stovejo, kursiu gatvei kartais as staceu kai kieme nebudavo vietos ..bet buvo isvis isluzes priekis man  biskeli acimuseu;)
o cia apie ta juoda kur kalbat tai teko vaziuot su ja dar kai buvo 18 ratais neblogais , dar tada galvojau keistis i 156 bet nepadariau tos dideles klaidos;)

o paskui vistiek padarei :D
Kam lekti, jei gali palengva skristi

Neprisijungęs ciba

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 69
  • Karma: +0/-0
  • DDO 384 ; HKH 727
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2009-12-14 23:25 »
Jeigu neklystu, tai si alfa Kaune, Kursiu gatvej stovedavo anksciau, ir vienu metu buvo truputi aplankstytu priekiu. Groteles sulauzytos, lempa pamusta. Nedaug...
ne ne ne ta kursiu gatvei stovejo, kursiu gatvei kartais as staceu kai kieme nebudavo vietos ..bet buvo isvis isluzes priekis man  biskeli acimuseu;)
o cia apie ta juoda kur kalbat tai teko vaziuot su ja dar kai buvo 18 ratais neblogais , dar tada galvojau keistis i 156 bet nepadariau tos dideles klaidos;)

o paskui vistiek padarei :D

joa  iskeiciau bet ne i ta juoda, o ir liko man nedaug iki tokios kokios norejau, jeigu ne nelaimes..
buvo:
AR 33 1.4'86
AR 155 1.7 TS'93
AR 156 2.4 JTD'99
yra:
AR gtv 2.0 TS'2000; VW golf 1.3

Neprisijungęs awriz

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1046
  • Karma: +3/-4
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2009-12-15 20:52 »
Jeigu neklystu, tai si alfa Kaune, Kursiu gatvej stovedavo anksciau, ir vienu metu buvo truputi aplankstytu priekiu. Groteles sulauzytos, lempa pamusta. Nedaug...
ne ne ne ta kursiu gatvei stovejo, kursiu gatvei kartais as staceu kai kieme nebudavo vietos ..bet buvo isvis isluzes priekis man  biskeli acimuseu;)
o cia apie ta juoda kur kalbat tai teko vaziuot su ja dar kai buvo 18 ratais neblogais , dar tada galvojau keistis i 156 bet nepadariau tos dideles klaidos;)

o paskui vistiek padarei :D

joa  iskeiciau bet ne i ta juoda, o ir liko man nedaug iki tokios kokios norejau, jeigu ne nelaimes..


na jo ir mano tokia pati situacija ,, tik kad vat nelaimiu nera (gal cia ir gerai) man tai juokinga kai visi sako kad gtv is garazo neisvaziuoja, va visus metus vazineju tik keturis sailenus pakeiciau ir tai kai nupirkau :)
Kam lekti, jei gali palengva skristi

Neprisijungęs ciba

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 69
  • Karma: +0/-0
  • DDO 384 ; HKH 727
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2009-12-17 12:05 »
poliurataniniu negalvoji del tu silentu ?
buvo:
AR 33 1.4'86
AR 155 1.7 TS'93
AR 156 2.4 JTD'99
yra:
AR gtv 2.0 TS'2000; VW golf 1.3

Neprisijungęs awriz

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1046
  • Karma: +3/-4
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2009-12-21 22:53 »
poliurataniniu negalvoji del tu silentu ?

Kol kas ne, jug viskas ok, atrestauravau galines sakes ir pamirsau ,
Kam lekti, jei gali palengva skristi