Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - RimvydasL

Puslapiai: [1]
1
Alfa Romeo 156 / Ats: Holo daviklis
« Įrašytas: 2013-09-27 20:27 »
Nu pasikeičiau aš šitą daviklį, bet situacija nesikeičia... Gal reikia atlikti dar kokius veiksmus pakeitus..?

2
Alfa Romeo 156 / Ats: Holo daviklis
« Įrašytas: 2013-09-25 18:26 »
Gal kas turit, atliekamą, nereikalingą..?

3
Alfa Romeo 156 / Ats: Holo daviklis
« Įrašytas: 2013-09-24 20:51 »
Sveiki; bėda tokia kad mašina nesiveda; starteris suka kaip turi būt, bet nekabina, patikrinus paaiškėjo, jog į žvakes neateina srovė; tai vat klausimas: ar tai gali būti alkūninio veleno daviklio nefunkcionavimo pasekmė..?

P.s. AR 156; 2.0 ts

4
Kitos konsultacijos / Ats: Kuriamas savitarnos servisas Vilniuje
« Įrašytas: 2011-09-15 17:46 »
Tuomet, kokia kaina Jus tenkintų..?

5
Kitos konsultacijos / Kuriamas savitarnos servisas Vilniuje
« Įrašytas: 2011-09-15 15:11 »
Sveiki forumiečiai, kuriasi naujas automobilių savitarnos servisas :) Todėl norėčiau sužinoti ar jus domina automobilių savitarnos servisai :) Galbūt turit kokių norų, kurie galėtu būti įgyvendinti savitarnos servise? Man taip pat idomu ar daug yra auksarankių kurie patys mėgsta pasikrapštyti prie savo automobiliuko ir daug mieliau tai daro ar darytų patys vietoj varymo į brangų autoservisą :) Visos mintys ar norai mus labai domina ir stengsimės mes į visas jūsų išsakytas mintis atsižvelgti ;)

6
tai kažkaip susiję su tuo, jog pakrypęs tas škyvas, bet vat kodėl taip atsitiko..?

7
deja, kad akumas gyvas kaip kaži kas :D

8
Sveiki, problema tokia: pajudėjus nuo sankryžos užgeso variklis, kurt-nesikuria, įspūdis toks, kad starteris net neprasuka, po kapotu vaizdas-generatoriaus skriemulys nuo alkūninio veleno pakrypęs taip gerokai, kame čia gali būt bėda..? dėkui, p.s. diržai sveikutėliai, visi trys, variklis 2.0TS AR 156

9
žiūrėkit, kolegos tokį klaustuką turiu: nesenai užpildžiau freonu, ir tuokart sistema buvo sandari, tačiau po kurio laiko pastebėjau nutekėjimą per vieną iš metalinių jungčių, mėginau paveržti ir še kad nori veržlė prasisuko ko pasekoje slėgis išmušė tą sąmovą, išėjo oras, bet freonas tikrai per niekur negalėjo visas dingt. Dabar kondicionierius neįsijungia... Tai kokį sprendimą siūlytumėt..? kažkaip sukelti sistemoje spaudimą

Puslapiai: [1]