Autorius Tema: priekinio buferio nuemimas 145 facelift  (Skaityta 6248 kartus)

Neprisijungęs Drakis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
priekinio buferio nuemimas 145 facelift
« Įrašytas: 2010-01-18 19:33 »
Sveiki, biski sulauziau saviskio buferio apacia, ryt zadu nuimineti ir vezti lituoti. Gal kas yra ardes/nuiminejas alfos145 priekini buferi? Gal yra kokiu uzsleptu tvirtinimo vietu? Kad nuiminejant nesulauzyciau labiau

Neprisijungęs Tadas155

Ats: priekinio buferio nuemimas 145 facelift
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2010-01-18 19:44 »
Keturi varztai is apacios: du prieki, du sonuose. Dar du varztai paslepti po grotelem. Ir posparniai prikabinti ''kabemis''.  :smilie:
neturiu alfos.

Neprisijungęs Drakis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: priekinio buferio nuemimas 145 facelift
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2010-01-18 19:50 »
Keturi varztai is apacios: du prieki, du sonuose. Dar du varztai paslepti po grotelem. Ir posparniai prikabinti ''kabemis''.  :smilie:

pasismulkinsiu: po apatinemis ar virsutinemis grotelemis, kurios yra tarp lempu?

Neprisijungęs Tadas155

Ats: priekinio buferio nuemimas 145 facelift
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2010-01-18 19:52 »
Taip, kur tarp lempu. Beje, jei dar yra ir variklio dugno apsauga, tai ir ji bus pritvirtina tom plastmasinem sponkem  :smilie:
neturiu alfos.

Neprisijungęs Drakis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: priekinio buferio nuemimas 145 facelift
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2010-01-18 19:59 »
Taip, kur tarp lempu. Beje, jei dar yra ir variklio dugno apsauga, tai ir ji bus pritvirtina tom plastmasinem sponkem  :smilie:

dugno apsauga tai tik ant dirzeliu besilaiko plius dar tokia visa aplauzyta, tai jauciu ja teks mest lauk ir naujos dairytis

Neprisijungęs Drakis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: priekinio buferio nuemimas 145 facelift
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2010-01-19 16:05 »
jei kas ardys patikslinsiu: 4 varztai is apacios, du is sonu (reikia kisti rankas po posparniais),  nuimam groteles tarp lempu randam tris varzus is virsaus, tada dar isimam lempas ir randam dar po viena varzta is virsaus kampuose (tik lempas isemus jie issisuks). Posparniai prie buferio prisukti su varztais - kiekvienas posparnis po du varztus. Cia 145 faceliftas kur priesrukiniai apvalus.

Vaidux

  • Svečias
Ats: priekinio buferio nuemimas 145 facelift
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2010-01-19 18:21 »
Oho ne mazai ardymo  :-\ Pas mane pritvirtinta is apacios 4 varztais ir 2 varztai po grotelem tarp faru. Na ir po posparniais du plastmasiniai laikikliai  :) Tai greti ir lengvai nusiima. Pas mane 96m Alfa, tai gal veliau pridejo dar kelis varztelius  :D

Neprisijungęs Drakis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: priekinio buferio nuemimas 145 facelift
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2010-01-20 14:37 »
Oho ne mazai ardymo  :-\ Pas mane pritvirtinta is apacios 4 varztais ir 2 varztai po grotelem tarp faru. Na ir po posparniais du plastmasiniai laikikliai  :) Tai greti ir lengvai nusiima. Pas mane 96m Alfa, tai gal veliau pridejo dar kelis varztelius  :D

nedaug to ardymo, lempos juk labai paprastai issiima: turi po tris varztus. Sunkiausia po posparniais atsukti kai ranka vos lenda ir nesinori posparniu sulauzyt.

Neprisijungęs lerunas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 126
  • Karma: +0/-0
  • Quattroporte
    • Žiūrėti profilį
Ats: priekinio buferio nuemimas 145 facelift
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2010-01-24 20:35 »
Aš irgi ėmiau savo alfai bamperį. 6 varžtai.  Teko lituot. Teks ir vėl imt žemėn, vėl daina iš naujo. Ta pusė kuri buvo trūkusi, vėl teks lituot. Ir žadu biški tiuninguot. Papildomas Faras žadu įleist į bamperį.  ::)
Tik galvoju ar apsimoka tą patį lituot. nes kai sulitavo , halogeno tvirtinimą reikėjo chimyčyt. Nebent gerą meistriuką turit.  :)
buvo
Opel Ascona 1,6 l. 1982 m.
Audi 100  2,0 l. 1991m.
Mitsubishi Galant 2,0 l. 1992 m.
Toyota Previa 2,4 l 1991 m.
AR 145, 1,6i. e  1997 m.
FIAT Multipla 1.9jtd  1999 m.
yra
Chrysler Grand Voyager 2,5 CRD 2001 m.
Honda FRV 2,2 CTDI

Neprisijungęs Drakis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: priekinio buferio nuemimas 145 facelift
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2010-01-27 15:25 »
Aš irgi ėmiau savo alfai bamperį. 6 varžtai.  Teko lituot. Teks ir vėl imt žemėn, vėl daina iš naujo. Ta pusė kuri buvo trūkusi, vėl teks lituot. Ir žadu biški tiuninguot. Papildomas Faras žadu įleist į bamperį.  ::)
Tik galvoju ar apsimoka tą patį lituot. nes kai sulitavo , halogeno tvirtinimą reikėjo chimyčyt. Nebent gerą meistriuką turit.  :)

Jei Panevezyje tai galiu rekomenduoti gerus lituotojus, man buvo visiskai nuluzusi apacia ties abejais priesrukiniu tvirtinimais, tai labai gerai padare, halogenai isidejo ir nieko nereikejo meistrauti ir konstruoti.