Autorius Tema: Vis dar vargstu su 1.9 TD termostatu  (Skaityta 6638 kartus)

Alfonautas

  • Svečias
Vis dar vargstu su 1.9 TD termostatu
« Įrašytas: 2009-10-12 08:34 »
Gal kas nors turite, arba žinote kur nebrangiai gauti 1996 m. AR 145 1.9 TD termostatą? Domintų Vilniaus kraštas ir Rytų Lietuva. Gali būti ir ne naujas- svarbu veikiantis. Prikolnas bajeris buvo man atsitikęs- vieną termostatą man nuėmė nuo tokios pačios AR. Atsivežiau, saviškę išardžiau- pist o termostatas lyg ir toks pat, tik viskas atvirkščiai (kaip veidrodinis atspindys) nieks netiko, nei šlangai, nei jutiklių laidai, taigi teko atgal viską sumontuot. Beje jei kam reikia tokio termostato - aš turiu  :)
Tel. 8 687 47866

Neprisijungęs warlock

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 422
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vis dar vargstu su 1.9 TD termostatu
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2009-10-12 09:06 »
Gal kas nors turite, arba žinote kur nebrangiai gauti 1996 m. AR 145 1.9 TD termostatą? Domintų Vilniaus kraštas ir Rytų Lietuva. Gali būti ir ne naujas- svarbu veikiantis. Prikolnas bajeris buvo man atsitikęs- vieną termostatą man nuėmė nuo tokios pačios AR. Atsivežiau, saviškę išardžiau- pist o termostatas lyg ir toks pat, tik viskas atvirkščiai (kaip veidrodinis atspindys) nieks netiko, nei šlangai, nei jutiklių laidai, taigi teko atgal viską sumontuot. Beje jei kam reikia tokio termostato - aš turiu  :)
Tel. 8 687 47866
As jusu vietoje neprasideciau su naudotais termostatais... O siaip Vilniuje galite ieskoti Eoltas, Golsta, Autoprizme, Autoaibe
Alfa 155 1.8TS
Alfa 156 2.0TS Selespeed

Alfonautas

  • Svečias
Ats: Vis dar vargstu su 1.9 TD termostatu
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2009-10-12 14:10 »
Buvau čia vienoj pardafkėj užlėkęs- tai kai pradėjo vartyt katalogus... kažkokius mistinius kainos skaičius vardint tipo 200  ir daugiau lt., be to vis tiek nebuvo aišku ar tiks... tai pamąsčiau apie naudotą termostatą. Žinoma reiks dar pabandyt nurodytus taškus apskambint, bet matyt kainą laikys nemažą- reikalas tas, kad tie italjaškos labai jau viską į tą vieną mazgą sukišo - būtų termostatas atskirai- ir baigtas kriukis, o čia korpusas didžiausias, krūva dačikų ir t.t.

Alfonautas

  • Svečias
Ats: Vis dar vargstu su 1.9 TD termostatu
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2009-10-13 14:14 »
Pradėjau domėtis parduotuvėse- pasirodo yra net 6 termostatų variantai tokiems varikliams ir kaina svyruoja nuo 120 iki 270 Lt.  :angry:

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vis dar vargstu su 1.9 TD termostatu
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2009-10-19 23:23 »
O nenori termostato uz 25lt kuris atliks visa darba idealiai taip pat kaip ir originalus, tik ji ideti bus daug paprasciau nei originalu, paskaityk instrukcija visa ir ja vadovaukis, isbandyta tai jau "N" kartu ir nebuvo jokiu komplikaciju ar blogumu. Pas mane pati ir i 2.4 JTD ideta ir i 2.5 TD http://www.alfaklubas.lt/index.php?option=com_smf&Itemid=85&topic=61724.0

Alfonautas

  • Svečias
Ats: Vis dar vargstu su 1.9 TD termostatu
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2009-10-21 15:59 »
Buvo minčių tą Renault termostatą įsidėti- suabejojau dėl darbinės temperatūros, bene 10-čia laipsnių aukštesnė. Bandžiau ir naudotą nusipirkt- netiko, nes žarnų ir davilių išvadai skirtingai išdėstyti. Dabar nusispjoviau ir nusipirkau iš parduotuvės naują. Radau palyginus nebrangiai- Golstatoj 100 Lt. Parinko pagal kėbulo numerį -tikiuosi šitas tiks. Savaitgalį pabandysiu sumontuot.

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vis dar vargstu su 1.9 TD termostatu
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2009-10-21 16:55 »
Buvo minčių tą Renault termostatą įsidėti- suabejojau dėl darbinės temperatūros, bene 10-čia laipsnių aukštesnė. Bandžiau ir naudotą nusipirkt- netiko, nes žarnų ir davilių išvadai skirtingai išdėstyti. Dabar nusispjoviau ir nusipirkau iš parduotuvės naują. Radau palyginus nebrangiai- Golstatoj 100 Lt. Parinko pagal kėbulo numerį -tikiuosi šitas tiks. Savaitgalį pabandysiu sumontuot.

tikekimes kad kokybiska uz tiek gavai o ne lenku ar taiwanio darbo  ;) siaip tu i slanga idedamu yra 89 laispsniu ir 82  :smilie:

Alfonautas

  • Svečias
Ats: Vis dar vargstu su 1.9 TD termostatu
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2009-10-22 08:32 »
Pagal katalogą buvau radęs tik 89 laipsnių, kitokio nemačiau. Tas, kurį nusipirkau - prancūziškas, bent jau ant korpuso taip išlieta. Prieš mašiną ardydamas po karštu vandeniu pakišiu- pažiūrėsiu ar bent veikia. Nes jau vieną kartą bereikalo buvau termostatą nuėmęs- priėjimas ne pats maloniausias. O šiaip tai aš tą mašiną daugiau remontuoju - negu važiuoju. Pirmą savo gyvenime AR turiu, bet įspūdžio nepadarė.

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vis dar vargstu su 1.9 TD termostatu
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2009-10-22 10:27 »
kokio įspūdžio tikėjaisi?parduok ir nevark  ;D
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v

Neprisijungęs niaugi

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 708
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Vis dar vargstu su 1.9 TD termostatu
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2009-10-22 10:32 »
tfu tfu tfu per peti, žinai būna kam papuola bloga `alfos dvasia`, bet tai tu tam ir esi kad ją apramint  ;)
man kažkaip pasisekė, yra kabliukų, bet kiek turiu jau antri metai eina, važiuoja puikiai ir nei karto nepavedė. aišku per tą laiką einamų remontų visokių buvo, ir diržus keičiau, ir karterį nes varvėjo, žvakes ir pan, pats po kapotu stengiuos visus laidus, rėles apvalyt, na ir toliau murrrkia žvėris  ;D
tiesa praeita žiemą ilgai sukt starterį reikėdavo kol šaudavo iš dūslės ir tik tada iš antro kart užsikurdavo. bet po žvakių pakeitimo viskas susitvarkė :)
taip kad neprarask vilties, gal tai paskutinis nelaimės atodūsis ir lėksi sau kurį laiką be problemų, nes tokiom pagyvenusiom taigi reik viską iš pagrindų kartas nuo karto paremontuot, kaip ir visom gi :)
LT '95 AR 146 1.7 16v boxer
LT '96 AR 146 1.6 8v boxer
LT '98 AR 156 2.5 v6 curva rosso
UK '09 MINI Cooper