Konsultacijos > Muzika, navigacija, elektronika

AR 147/GT AUX

(1/4) > >>

Infas:
Sveiki
nusipirkau iš ebay aux laidą specialų į GT originalų grotuvą (su BOSE). Įsidėjau jį į cd changerio jungtį, nu ir jokio efekto. CD changerio pas mane originaliai nebuvo, tačiau magelio gale lyg ir yra visos jungtys.

daewon:
Pas mane ne aux bet iPod jungtis tik kad ji originali tai viskas veikia be priekaištu. Tiesa grotuvas tai tas su teliku/navigacija ir valdyti nuo vairo iPod gali. Neturėtu ten stebuklu buti ir turėtu buti plug&play ypač jei tai originalus aux/iPod

Infas:

--- Citata iš: daewon  2015-02-15 18:03 ---Pas mane ne aux bet iPod jungtis tik kad ji originali tai viskas veikia be priekaištu. Tiesa grotuvas tai tas su teliku/navigacija ir valdyti nuo vairo iPod gali. Neturėtu ten stebuklu buti ir turėtu buti plug&play ypač jei tai originalus aux/iPod

--- Baigti citatą ---
o changeris yra pas tave? aš matai noriu pasidaryt airplay (muzika iš telefono be laido) tai man pirmas žingsnis yra veikiantis aux laidas

daewon:
ne, neturiu changerio. Bet žinau kad tas laidas vietoje changerio jungiasi.Pačiame valdyme berods 8 ar 10 "diskai" rodomi kurie atitinka tam tikrus playlist'us ipod'o tai irgi galima manyti kad negalėtų dubliuotis šitie du šaltiniai. Geriausia turbut butu rasti kazka kas turi tokia iranga susideje ir isbandyti tavojoje ar viskas veikia, nes greičiausiai bus su pačiu kabeliu nupirktu

Infas:

--- Citata iš: daewon  2015-02-15 19:24 ---ne, neturiu changerio. Bet žinau kad tas laidas vietoje changerio jungiasi.Pačiame valdyme berods 8 ar 10 "diskai" rodomi kurie atitinka tam tikrus playlist'us ipod'o tai irgi galima manyti kad negalėtų dubliuotis šitie du šaltiniai. Geriausia turbut butu rasti kazka kas turi tokia iranga susideje ir isbandyti tavojoje ar viskas veikia, nes greičiausiai bus su pačiu kabeliu nupirktu

--- Baigti citatą ---
vat ir aš taip galvoju, kad greičiausiai bus kabelis kaltas. O kaip aktyvuoti changerio funkcija? tiesiog spaudziant src mygtuką jis įsijungia kažkur tarp FM/AM/CD ar kažkaip kitaip?

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją