Autorius Tema: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)  (Skaityta 1723117 kartus)

Neprisijungęs nieksas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 932
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5030 Įrašytas: 2015-05-15 08:39 »
Nu jo, galesit daugiau neverkti, nebus kur ir nuo ko :D

Neprisijungęs Sraigamobilis

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5031 Įrašytas: 2015-05-15 09:25 »
Cha  :) Ikelus random nuotrauka i ju puslapi, paprase daugiau. Ikeliau keliom daugiau, dar ir pasidalino  ;)



O maciau mano tema istrynete, nu ka, galesit nematyti nuveiktu darbu  :)

Tai bus Zenderis? Bandysi pritaikyt?
ex BMW e34
ex Audi A6
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
ex Alfa Romeo Giulietta QV 1750 tbi (Rosso Competizione)
ex Alfa Romeo 155 V6


Alfa Romeo Spider (Alfa...)
BMW 525D E39 FL (vagių džiaugsmas)
KIA Optima (optimalus pasirinkimas)

Neprisijungęs nieksas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 932
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5032 Įrašytas: 2015-05-15 09:27 »
Bus, bet siektiek veliau  :)

Neprisijungęs tiesiogAS

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 702
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5033 Įrašytas: 2015-05-15 09:46 »
Akys pailsės nuo ašarų.

 :lol:
Ir buvo, ir yra, ir, turbut, bus :)

Neprisijungęs nieksas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 932
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5034 Įrašytas: 2015-05-15 12:04 »
Kas dėl verkimų, tai nesuprantu, kur jie pas mane buvo  :) Nes kas čia verkė, tai jūs patys, dėl to paties greičio ir pan., kol galiausiai ištrynė tema kažkas, matyt širdy skaudėjo, išsiliejo žmogus  :) Ir dėl to aš mažiausiai pergyvenu, tik gaila galbūt, kad kai kurie normalūs žmonės, nepamatys 166 - tos kitokios, nei čia buvo per visą amžių šio forumo, nes kiek susidariau nuomonę apie daugumą, čia galioja taisyklė - keisti tepalus ir užsidėti orginalius ratus, tuo viskas užsibaigdavo  :)

Bet šaunu, kad yra dopecars forumas, kur pilnas forumas bendraminčių :) PEACE!  :alaus:


Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5035 Įrašytas: 2015-05-15 12:55 »
Nieksas,Lietuvos alfa romeo klubas yra nepelno siekanti organizacija ir kaip nekaip tokie dalykai yra netoleruojami. Cia ne siaip ale klubas kuris oficialiai net neegzistuoja. Viskas ok kai nieko baisaus nenutinka,bet jai kazkas nutiktu ir kazkokiam zurnaliugai pasiknisus atrastu tavo pagyras kaip atrodys oficiali organizacija  toleruojanti tokius dalykus? Kitas dalykas klubas kurtas tiems kurie vertina alfa romeo auto tokius kokie jie yra.Viskas gerai ka tu darai ,i domu paziuret ir t.t,bet girtis apie greicio virsijimus ir t.t netoleruojama.
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs tiesiogAS

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 702
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5036 Įrašytas: 2015-05-15 12:57 »
Kas dėl verkimų, tai nesuprantu, kur jie pas mane buvo  :) Nes kas čia verkė, tai jūs patys, dėl to paties greičio ir pan., kol galiausiai ištrynė tema kažkas, matyt širdy skaudėjo, išsiliejo žmogus  :) Ir dėl to aš mažiausiai pergyvenu, tik gaila galbūt, kad kai kurie normalūs žmonės, nepamatys 166 - tos kitokios, nei čia buvo per visą amžių šio forumo, nes kiek susidariau nuomonę apie daugumą, čia galioja taisyklė - keisti tepalus ir užsidėti orginalius ratus, tuo viskas užsibaigdavo  :)

Bet šaunu, kad yra dopecars forumas, kur pilnas forumas bendraminčių :) PEACE!  :alaus:


bet bent jau check'ai pas mus nedega. O nuo to, kad dzipa nusiperki, tai pimpalas nepailgeja  :alaus:
Ir buvo, ir yra, ir, turbut, bus :)

Neprisijungęs nieksas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 932
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5037 Įrašytas: 2015-05-15 13:04 »
tiesiogAS - Tai va, tu čia vienas iš labiausiai verkiančių už kitus ir esi :) Check'as dega.. Tegu dega, o kam tu verki dėl to? Užstrigęs EGR'as, kuris tikriausiai pastrigęs ties užsidarymu, nes trauka nedingus, nieko blogo nedaro, atvirkščiai. Bus laiko, išsiimsiu ir užglušysiu visai.

O apie šitą komentarą tai išvis nesuprantu, ką norėjai tuom pasakyti. Eilinis tamsta, kuris daugiau dirba rankytėmis prie klaviatūros, nei realiais darbais  :) Dirbk toliau, man nei kiek neskauda  :)

Citata
O nuo to, kad dzipa nusiperki, tai pimpalas nepailgeja


Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5038 Įrašytas: 2015-05-15 13:07 »
bet bent jau check'ai pas mus nedega. O nuo to, kad dzipa nusiperki, tai pimpalas nepailgeja  :alaus:

Tudurns? :D Px tas check'as! Svarbu pažėk bachūrs kai kietai atroda, gul' ant žemes, ratai išvirt, trauk gerai ir ein ant dviej šimt. Check'us tegul žiūr lochelia, katrie byja atrody kIEtai. ;) Pys, varom sėmkų palest kiem.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs moonshine

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5039 Įrašytas: 2015-05-15 13:26 »
Kas dėl verkimų, tai nesuprantu, kur jie pas mane buvo  :) Nes kas čia verkė, tai jūs patys, dėl to paties greičio ir pan., kol galiausiai ištrynė tema kažkas, matyt širdy skaudėjo, išsiliejo žmogus  :) Ir dėl to aš mažiausiai pergyvenu, tik gaila galbūt, kad kai kurie normalūs žmonės, nepamatys 166 - tos kitokios, nei čia buvo per visą amžių šio forumo, nes kiek susidariau nuomonę apie daugumą, čia galioja taisyklė - keisti tepalus ir užsidėti orginalius ratus, tuo viskas užsibaigdavo  :)

Bet šaunu, kad yra dopecars forumas, kur pilnas forumas bendraminčių :) PEACE!  :alaus:
Nieksas, tau bent jau vizualiai neužkliuvo šiam forume joks keistas dalykas? Jokių banerių-šmanerių, jokių popupų-popunderių, nieks prieš akis nešokinėja, nevažinėja ir nesproginėja, nieko nesiūlo nei nusipirkt, nei pasiilgint - clean forumas - jokio šlamšto?  :D Tai vat,  žinai - panašus priėjimas čia ir prie turinio. Nzn kaip ir kodėl ta tavo tema dingo, kažką, matyt, smagaus praleidau  :lol: , bet esu įsitikinęs, kad tikrai ne todėl, kad ten kažkokia kitokia Alfa Romeo. Mėšlelio, matomai, ant vetiliatoriaus netyčia buvo užkritę (?)  :lol:
Susitinka du žydeliai gatvėj - "Iš kur eini, Joške?" - "i-i-iš te-te-te-televizijos!" - "Ką ten veikei?" - "Da-da-da-darbinausi di-di-di-diktorium" - "Na ir kaip?" - "Ne-ne-ne-nepriėmė" - "Kaži kodėl?  :D" - "Ta-ta-tai a-a-a-aišku ko-ko-ko-dėl! To-to-to-dėl ka-ka-kad aš žy-žy-žy-das! Jo-jo-jo-bani an-an-an-tisemitai!!!  :angry:"   :lol:
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V