Autorius Tema: Alfa Romeo / aš ir kitas pasirinkimas  (Skaityta 14565 kartus)

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo / aš ir kitas pasirinkimas
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2008-08-09 23:34 »
Tai gi kaip aš pasirnkau 159-ta. Trumpai. Istorija gan paprasta. Pats jau kaip pastebėjote esu su žile smilkiniuse, bet jaunas širdim. Tai gi. O tai jau antras naujas automobilis mano biografijoje.
Prieš tai "operavau" su Toyota Corolla 2002m., buvo geras automobilis, nieko tikrai blogo pasakyti negaliu, savam segmente net labai puikus, patikimas, pakankamai visuose lygiuose optimalus....bet po 5 metų jau kaip ir pabodo, nedaužiau jo, elgiausi žmoniškai nenudrožiau o ir rida galima sakyti vaikiška buvo (net neminėsiu kiek, galima sakyti tik labai gera opkatkė padaryta), per 12 val. pardaviau, pirkėjas net dvi savaites palaukė (!) kol gausiu kitą jau dabar turimą alfutę.
Rinkausi ilgai ir nuobodžiai, kaip sako gringas teko žmoną įkalbinėti ne tris mėnesius, o man gal pusę metų - pagrindinis argumentas buvo: ppažiūrėk kaip tu sėdėsi patogiai ir važiuosi kaip karalienė - tai ir prisišnekėjau, dabar ramybės neturiu, kaip įsėda iš ryto važiuot į darbą, tai ir tauškia be perstojo: čia mes taip o po to tą ar aną taip darysime, po to dar kažką.....velnias, o anksčiau tokia rami budavo, netrukdydavo vairuoti, net tenka paraminti.
O pasirinkau gan atsitiknai paskutiniu momentu (nors ar gali būti tokių atsitiktinumų...) peržiūrėjau visą segmentą, neprilipo nei Audi nei BMV - gal nesuprantu, nelipo ir Škoda- kaina priimtinesnė, ir netiko subaru....nežinau, net dabar 100% negaliu pasakyti kodėl, matyt taip buvo lemta paimti būtent 159-tą, ta kuri yra dabar mano. Jau ir pirkdamas mačiau jos šiokius tokius trūkumus, bet akytės prisimerkė į tuos trūkumus, dabar prisitaikiau ir net netrukdo, nes žinau, jei nori kad būtų gražu, nebūtinai turi būti ir vartotojiškai patogu. Man viso ko dabar yra per akis pakanka. ;) ;)
(p.s. šiaip širdy žinau kodėl, bet ne gi jau taip viską ir nupasakosi ...)
« Paskutinį kartą keitė: 2008-08-09 23:41 sukūrė Malūnsparnis »
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs justs

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 331
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo / aš ir kitas pasirinkimas
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2008-08-10 12:23 »
To: malunsparnis
Jo... mano zmonos irgi nelabai isprasysi is masinos. Ir nera problemu is baliuku sugrizt... (atsirado asmenine vairuotoja  :)):du:

O jei rimtai tai manau kad ir tu susirges ta pacia kaip ir as liga... :)
Buvo:
Vaz 2106
VW Golf Gti
Alfa Romeo 164 TS
Alfa Romeo 164 3L V6 24v
Alfa Romeo 166 3L V6 24v

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo / aš ir kitas pasirinkimas
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2008-08-10 13:28 »
To: malunsparnis
Jo... mano zmonos irgi nelabai isprasysi is masinos. Ir nera problemu is baliuku sugrizt... (atsirado asmenine vairuotoja  :)):du:

O jei rimtai tai manau kad ir tu susirges ta pacia kaip ir as liga... :)
Jei rimtai, tai gerai kai masina gera papuola, nenudrozta, ar nauja kai Malunsparnio. Jei papuls sudrozta, tai pasipils keiksmai ant AR. Siaip 100 ji kart pasikartosiu, masinos pirkimas loterija. Draugelis jau kelinta masina perkasi, tai neduok dieve kaip renkasi, varosi i servisus, siaip zinovus kviecia, bet neina zmogui masinu nusipirkt. Ir prasideda tada keikt tas markes. Shudas opeliai, shudas fordai, shudas citroenai.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa Romeo / aš ir kitas pasirinkimas
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2008-08-10 13:54 »
To: malunsparnis
Jo... mano zmonos irgi nelabai isprasysi is masinos. Ir nera problemu is baliuku sugrizt... (atsirado asmenine vairuotoja  :)):du:

O jei rimtai tai manau kad ir tu susirges ta pacia kaip ir as liga... :)
Jei rimtai, tai gerai kai masina gera papuola, nenudrozta, ar nauja kai Malunsparnio. Jei papuls sudrozta, tai pasipils keiksmai ant AR. Siaip 100 ji kart pasikartosiu, masinos pirkimas loterija. Draugelis jau kelinta masina perkasi, tai neduok dieve kaip renkasi, varosi i servisus, siaip zinovus kviecia, bet neina zmogui masinu nusipirkt. Ir prasideda tada keikt tas markes. Shudas opeliai, shudas fordai, shudas citroenai.

 Auksiniai zodziai... Visos markes turi savu pliusu ir minusu,ir jei vartotojas nori,tai juos mato,jei nenori,tai nemato... PAts rinkdamasis pirmaji (ir kolkas vieninteli) savo automobili,nelabai kreipiau demesi i tuos dalykus... Aisku,jei masina byra kaip kiniskas zaisliukas,tai jau negerai,bet siaip man pirmoj vietoj buvo vagiamumo statistika,veliau dizainas (norejau,kad butu siauros "akutes"),technologijos ir t.t. Taip ir gavosi,kad AR modeliai "prilipo" net labai,kadangi jau seniau labai patiko AR33 serie3 savo galinem lempom... As zinau saviskes minusus ir viskas gerai,bet zinau ir pliusus... Ir zinau plius minus kitu markiu pliusus ir minusus,taigi niekad nevarau ant masinos vien del to,kad man ji nepatinka... PArasau,kad man tas modelis nepatinka ir viskas,o ne tai,kad tai yra sudas ir t.t. Ne visi tai sugeba... Dauguma uzsicikline,akd yra taip ir viskas... ;) Tiek pastebejimu is mano puses... 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

JamaX

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo / aš ir kitas pasirinkimas
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2008-08-10 14:39 »
Mano AR 156 yra mano pats pirmas automobilis ir dabar net nesigailiu pasirinkęs. O buvo taip: Aišku kaip ir kiekvienas pradedantis vairuotojas žiūrėjau į AUDI, BMW (kažkada buvo mano svajnių automobilis) tik į VW nežiūrėjau, nes iš principo nevairuočiau :smilie: . Vis nerasdavau sau patinkančios mašinos. Vieną dieną eidamas gatve kažkaip akis užmečiau į tamsiai žalią 156, kuri tada labai patiko, tik nežinojau, koks modelis tai dar teko paieškot, kol radau. Šiaip ir kaina nebuvo jų didelė, bet visi labai mane atkalbinėjo pirkt sakydami, kad nepatvarios, subirės, detalių kainos didelės, na taip ir išmečiau aš ją iš galvos. Vieną dieną paskambina man pažįstamas ir sako va katik parvariau mašiną, jei nori ateik pažiūrėk. Tiesą sakant net nežinojau, kokia ten mašinai, nieko daugiau nepasakė. Taigi nuvažiuoju, ogi žiūriu tokia graži, sidabrinės spalvos su r17 ratais AR 156 :) Grožis mašina. Tik biški išgasdinos varyklis, nes buvo  2.5 V6 žinojau, kad daug reiks pilti, bet vis tiek aš ją nusipirkau. Tai vis dar po šiai dienai važinėju ir visai nesiskundžiu. Atrodo buvo lemta turėti man AR. ;D

Neprisijungęs Vital

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1776
  • Vehicle: 1998 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +13/-0
  • masina hoc i staraja, no svidu niustalaja...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo / aš ir kitas pasirinkimas
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2008-08-10 16:50 »
Na pasisakysiu ir as  ;D
Tai va Alfute siaip pirma kart gyvenime pamaciau 1998metais ir tai buvo mano lentynoje ;D Tevukas is Lenkijos atveze modeliuka AR156 1/43 mastelio ir motinai pasakiau kad kada islaikysiu teises turesiu tokia  ;D
Atejo laikas laikyti teises ir potruputi taupyti pinigus,norejau mazutes masynites tai kreipiau demesi i MAZDA 323F,OPEL ASTRA GSI,Pezo 306,NISSAN Primera,mitsubishi colt 1.8 ir t.t ieskojau masinos iki 5000LT...
Surinkau padore sumele ir pradejau ziureti jau i SAAB 9000,PEZO 406,OPEL Vectra,Volvo S40...
Bet cia visus modelius ziurejau per interneta.Viena diena tevukas pasake vaziuojam i Kauno turgu realiai paziuresi masinas..Nuvaziavau atsisedau i man patinkancias masinas ir neradau sau vietos..viskas buvo ne man ir kazko truko..taip nieko ir nenusipirkau..
pradejau dirbti servise ir vis atsisesdavau i kokia masina idomesne ;D
Labai patiko S14 ir S14a,Subaru STI bet kurgi tokios masinos studentuj :D
Veliau pradejau vartyti autopliusa ir kazkaip atsiminiau apie ALFA ROMEO 156 :)
Po 5-6men ieskojamu normalios Alfutes, Kaune nuosalyje stovejo trys ALFA ROMEO 156 (MANO-SIDABRINE-HAMELEONAS)...atsisedau i saviske iskarto, nes patiko spalva,slenksciai,ratukai ir is kart supratau kad ji man skirta ;D Masinos netgi nebuvau uzkures is karto norejau imt..apziurejom kebula visu truju alfu..Sidabrine buvo dauzta neblogai matesi tarpai,ant guma dazymo petsakai,turbut ir balke buvo nuejus..Hameleonas irgi nepatiko nes buvo su TRAKTORIAUS varykliu ir salonas visas uztrintas,lubu nebuvo ir dar daug smulkmenu..
Atejo eile prie saviskes pats nieko neziurjau tik kad greiciau paimti,tevukas su pazystamu visa isnarklejo ir paemiau savo pirmaja AR  :) TA praejau iskarto,trukumas buvo kai tik ivaziavau artimu sviesu lempute perdege tai tevukas greit pakeite ;D
Darbe ant keltuvo pakeliau ir radau dar pora trukumu virsutine sake ir rankinio trosai,dar prisidejau granatos apsauga..Per Lina uzsisakiau detales ir geguzes viduri visa prieki bei gala susitvarkiau  ;)
Ja priziuriu labai,nedraskau,nelakstau-ramiai vazineju ir dziaugiuosiu siuo pirkiniu:)
pokolkas nusiskundimu ner,viskas joje patinka isore vidus kas pokapotu,viena tik minusa jei galiu skirti KIETOKA MAN JI  ;)
Dabar mastau apie didesni ir galingesni AR automobili 8)
« Paskutinį kartą keitė: 2008-08-10 16:58 sukūrė Vital »
Buvo: Alfa Romeo 156 1.8TS `98
Fiat Punto 1.3MJet '05
Yra: e87 Mpak '08, Volvo s40 fl '07

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo / aš ir kitas pasirinkimas
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2008-08-11 22:29 »
To: malunsparnis
Jo... mano zmonos irgi nelabai isprasysi is masinos. Ir nera problemu is baliuku sugrizt... (atsirado asmenine vairuotoja  :)):du:

O jei rimtai tai manau kad ir tu susirges ta pacia kaip ir as liga... :)
Yes, kolega, ligos istorija parsideda nuo viruso, toks iš apžiūros nekaltas jis yra, bet inkubacinis periodas jau praėjo, diegnozė - sergu.
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo / aš ir kitas pasirinkimas
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2008-08-11 22:51 »
Paskaičius Jūsų išsamius daugybinius nuoširdžius pasisakymus, net pačiam vakaras nušvinta maloniom spalvom. Tenka konstatuoti, kad mus vienija kažkas apibrėžtai aiškaus ir....ką čia postringauti, mąstom mes vienodai, ar jaunas, žalias ar vid. ar ir per vid. amžiaus - jau čia bendrumas yra...o tai ir smagu jaustis tarpe tų kurie supranta ir technikos privalumus ir jos dailumo subtylybes... :o
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs justs

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 331
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo / aš ir kitas pasirinkimas
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2008-08-12 22:40 »
Jooooo.... Liga suartina zmones... :alaus:
Buvo:
Vaz 2106
VW Golf Gti
Alfa Romeo 164 TS
Alfa Romeo 164 3L V6 24v
Alfa Romeo 166 3L V6 24v