Autorius Tema: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?  (Skaityta 33481 kartus)

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2008-12-03 20:36 »
na vienas klause grynai keliuko.. sake dzin man kokios ten sviesos, nieko sake nebausim, nera del ko ... tai nesuprasi kaip cia....

prie ko cia tie keliukai... bus duotas ysakymas ir tikrins...  

tai duotas isakymas ir kiaura para ijungtom sviesom vazinet :) kiek pamirses vaziavau isjungtom, ne karto nesikabino :) nors tiesiai pro nosi pravaziuodavau :) zooodziu... nores - prisikabins...sugebesi - ishsisuksi :)
nu jo, as irgi daug daug kartu prasilenkiau pro mentus neijungtom sviesom, kartais pamirses ijungti, kartais specialiai mieste nejungiu, jei netoli vaziuoju. Kolkas nebuvo prisikabine, bet cia dazniausiai pro savo miesto, tai jie nlb ir kabinasi prie matytu veidu.

Na kaip tavo ollo xeniai laikosi, maniskiai perdego po 3 metu bevei, tai galvoju arba ollo arba vertex :)
nu manieji irgi dar dega, bet  tik 4men kaip eksploatuojami.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2008-12-03 21:44 »
na vienas klause grynai keliuko.. sake dzin man kokios ten sviesos, nieko sake nebausim, nera del ko ... tai nesuprasi kaip cia....

prie ko cia tie keliukai... bus duotas ysakymas ir tikrins...  

tai duotas isakymas ir kiaura para ijungtom sviesom vazinet :) kiek pamirses vaziavau isjungtom, ne karto nesikabino :) nors tiesiai pro nosi pravaziuodavau :) zooodziu... nores - prisikabins...sugebesi - ishsisuksi :)
nu jo, as irgi daug daug kartu prasilenkiau pro mentus neijungtom sviesom, kartais pamirses ijungti, kartais specialiai mieste nejungiu, jei netoli vaziuoju. Kolkas nebuvo prisikabine, bet cia dazniausiai pro savo miesto, tai jie nlb ir kabinasi prie matytu veidu.

Na kaip tavo ollo xeniai laikosi, maniskiai perdego po 3 metu bevei, tai galvoju arba ollo arba vertex :)
nu manieji irgi dar dega, bet  tik 4men kaip eksploatuojami.

Pasaliniu garsu nera per garso koloneles? Pirkai su skaitmeniniais blokeliais?
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs justs

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 331
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2008-12-03 21:51 »
Taigi kaip jau kazkas rase, kad bendravo su milicininkais del ksenonu...
Vakar ne vietoj pastaciau masina, gavau geltona sportbati ant rato... bet cia kita istorija.
Tai va, kalbejau asmeniskai su milicininku del ksenonu, jis sake mums po...ui, kas sviecia, jei masina praejo tech apziura reiskia gali detis net ir zvakes. Svarbu kad tik sviestu. Beje ta pati patvirtino ir vienas giminaitis, irgi policininkas.
Taigi manau kad kolkas tas pasakymas kad kelyje bus baudziama yra tik gandu lygio.
Buvo:
Vaz 2106
VW Golf Gti
Alfa Romeo 164 TS
Alfa Romeo 164 3L V6 24v
Alfa Romeo 166 3L V6 24v

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2008-12-03 22:01 »
nepajauciau jokio skirtumo nei per koloneles, nei dar kur. blokeliai skaitmeniniai. o tu jas daznai junginedavai, tarkim mieste, daznai ijungiant-isjungiant? ar dominavo ilgi veikimo intervalai, kad 3metus atlaike? nes daug kam perdega ir metu nesulauke kiti xenon, ir kely daznai sutinku masinu su vienu nedeganciu. Man tai nlb ir norisi del poros minuciu juos jungti dabar, kad neperdegtu uz pusmecio.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2008-12-03 22:07 »
nepajauciau jokio skirtumo nei per koloneles, nei dar kur. blokeliai skaitmeniniai. o tu jas daznai junginedavai, tarkim mieste, daznai ijungiant-isjungiant? ar dominavo ilgi veikimo intervalai, kad 3metus atlaike? nes daug kam perdega ir metu nesulauke kiti xenon, ir kely daznai sutinku masinu su vienu nedeganciu. Man tai nlb ir norisi del poros minuciu juos jungti dabar, kad neperdegtu uz pusmecio.

kol yra garantija, tai nemanau, kad didele beda jei ir perdegs..(jei su garantija). Ir jeigu jie ne kokie brokuoti tai laikys normaliai..man buvo perdege ne lempute, o blokelis.
neturiu alfos.

arGTV

  • Svečias
Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #55 Įrašytas: 2008-12-03 22:11 »
na vienas klause grynai keliuko.. sake dzin man kokios ten sviesos, nieko sake nebausim, nera del ko ... tai nesuprasi kaip cia....

prie ko cia tie keliukai... bus duotas ysakymas ir tikrins...  

tai duotas isakymas ir kiaura para ijungtom sviesom vazinet :) kiek pamirses vaziavau isjungtom, ne karto nesikabino :) nors tiesiai pro nosi pravaziuodavau :) zooodziu... nores - prisikabins...sugebesi - ishsisuksi :)
nu jo, as irgi daug daug kartu prasilenkiau pro mentus neijungtom sviesom, kartais pamirses ijungti, kartais specialiai mieste nejungiu, jei netoli vaziuoju. Kolkas nebuvo prisikabine, bet cia dazniausiai pro savo miesto, tai jie nlb ir kabinasi prie matytu veidu.

Na kaip tavo ollo xeniai laikosi, maniskiai perdego po 3 metu bevei, tai galvoju arba ollo arba vertex :)
nu manieji irgi dar dega, bet  tik 4men kaip eksploatuojami.

Pasaliniu garsu nera per garso koloneles? Pirkai su skaitmeniniais blokeliais?
o kas link pasaliniu garsu per kaloneles tai pas mane yra...  bet pas mane ne xenonai ...   gaza spadi garsas stipreja... isjungi maga garso ner.... vienu zodziu gazas reagyuoja su kalonkem... kame cia prikolas galetu but??? jau nervina ziauriai....
« Paskutinį kartą keitė: 2008-12-03 22:14 sukūrė arGTV »

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #56 Įrašytas: 2008-12-03 22:16 »
Greiciausiai bus minusas blogas su magu.
neturiu alfos.

arGTV

  • Svečias
Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #57 Įrašytas: 2008-12-03 22:21 »
Greiciausiai bus minusas blogas su magu.

 a tai ka tada daryt? seniau kazkada irgi buvo atsirades garsas, bet dingo.. o dabar ne... ir karts nuo karto buna garsesnis... tylei muzikos nepaklausysi... per nervus groja tas zyzimas...

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #58 Įrašytas: 2008-12-03 22:35 »
Atvesti nauja laida, prisukes tiesiai nuo masinos korpuso, ir pabandyk.
neturiu alfos.

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #59 Įrašytas: 2008-12-03 22:41 »
nepajauciau jokio skirtumo nei per koloneles, nei dar kur. blokeliai skaitmeniniai. o tu jas daznai junginedavai, tarkim mieste, daznai ijungiant-isjungiant? ar dominavo ilgi veikimo intervalai, kad 3metus atlaike? nes daug kam perdega ir metu nesulauke kiti xenon, ir kely daznai sutinku masinu su vienu nedeganciu. Man tai nlb ir norisi del poros minuciu juos jungti dabar, kad neperdegtu uz pusmecio.

Pas mane rankenele visad ant sviesu buvo palikta, ikisu rakta degima ijungiu uzsidega, degima isjungiu uzgesta, specialiai kazkaip netaupiau, na ir xenonai ne is pigiuju, tik gaila, kad sitie blokeliai netinka dabartinem lempute, senesni standartai kistuku ir t.t., tai teks visa komplekta nauja pirktis :) Nes lempuciu tokiu sunku gauti, o siustis nenoriu :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?