Autorius Tema: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?  (Skaityta 33488 kartus)

Neprisijungęs warlock

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 422
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2008-12-02 15:39 »
Siaip tai policijai gali knisti smegenys, kad jis neturi teises nustatyti automobilio bukles, todel turetu su sviesu tikrinimo aparatu tikrinti, kaip ir tamsintus langus su specialiu itaisu :)
Del zibuntu galiu pasakyti taip, kad policininkai turi kazkokius aparatus, nes draugas parsivare akura ir gavo bauda uz apriekinius amerikanskus zibintus, sake kazkokiu prietaisu tikrino
Alfa 155 1.8TS
Alfa 156 2.0TS Selespeed

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2008-12-02 16:21 »
Siaip tai policijai gali knisti smegenys, kad jis neturi teises nustatyti automobilio bukles, todel turetu su sviesu tikrinimo aparatu tikrinti, kaip ir tamsintus langus su specialiu itaisu :)
nu tai butent. gyvenam teisineje valstybeje (teoriskai), viskas turi buti pagrista rastiskai. Yra tokia organizacija, kaip techniniu apziuru centras, kuri nustato ar automobilis techniskai tvarkingas. Talona gavai, lipduka turi, reiskias auto yra tvarkingas. Toliau gali nubausti uz tamsintus priekinius stiklus, neijungtus zibintus, na, vaistineles neturejima, bet nera dar tokio punkto, kaip xenon draudziami zibintai. Tad galima gincytis i valias, jei liezuviu malti moki, gal ir pavyks, jei nemoki ar tingi, pats kaltas. Tegul paima, nustato ir irodo, kad zibintai neatitinka reikalavimu, o ne is oro nustato, kad blogi. Argumentu jau net mokytoja mokykloje prasydavo. Tegul isigyja ir veziojasi prietaisus, jei nori bausti, koks mano reikalas. o is kitos puses gerai, gal sumazes tikrai akinanciu prietaisu, nors atvirai pasakius tos kelios sekundes prasilenkiant, man dideles zalos kaip ir nepadaro, o vairuojant privalumai stipriai jauciasi. Siulau rinktis mazesne blogybe.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Darcikas

  • Svečias
Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2008-12-02 16:56 »
na vienas klause grynai keliuko.. sake dzin man kokios ten sviesos, nieko sake nebausim, nera del ko ... tai nesuprasi kaip cia....

Neprisijungęs warlock

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 422
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2008-12-02 17:03 »
na vienas klause grynai keliuko.. sake dzin man kokios ten sviesos, nieko sake nebausim, nera del ko ... tai nesuprasi kaip cia....
Galima pasakyt paprastai nores prikibti prikibs :)
Alfa 155 1.8TS
Alfa 156 2.0TS Selespeed

arGTV

  • Svečias
Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2008-12-02 17:17 »
na vienas klause grynai keliuko.. sake dzin man kokios ten sviesos, nieko sake nebausim, nera del ko ... tai nesuprasi kaip cia....

prie ko cia tie keliukai... bus duotas ysakymas ir tikrins...   

Neprisijungęs Infas

Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2008-12-02 21:49 »
na vienas klause grynai keliuko.. sake dzin man kokios ten sviesos, nieko sake nebausim, nera del ko ... tai nesuprasi kaip cia....

prie ko cia tie keliukai... bus duotas ysakymas ir tikrins...  

tai duotas isakymas ir kiaura para ijungtom sviesom vazinet :) kiek pamirses vaziavau isjungtom, ne karto nesikabino :) nors tiesiai pro nosi pravaziuodavau :) zooodziu... nores - prisikabins...sugebesi - ishsisuksi :)
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2008-12-03 10:36 »
na vienas klause grynai keliuko.. sake dzin man kokios ten sviesos, nieko sake nebausim, nera del ko ... tai nesuprasi kaip cia....

prie ko cia tie keliukai... bus duotas ysakymas ir tikrins...  

tai duotas isakymas ir kiaura para ijungtom sviesom vazinet :) kiek pamirses vaziavau isjungtom, ne karto nesikabino :) nors tiesiai pro nosi pravaziuodavau :) zooodziu... nores - prisikabins...sugebesi - ishsisuksi :)
nu jo, as irgi daug daug kartu prasilenkiau pro mentus neijungtom sviesom, kartais pamirses ijungti, kartais specialiai mieste nejungiu, jei netoli vaziuoju. Kolkas nebuvo prisikabine, bet cia dazniausiai pro savo miesto, tai jie nlb ir kabinasi prie matytu veidu.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2008-12-03 11:54 »
na vienas klause grynai keliuko.. sake dzin man kokios ten sviesos, nieko sake nebausim, nera del ko ... tai nesuprasi kaip cia....

prie ko cia tie keliukai... bus duotas ysakymas ir tikrins...  

tai duotas isakymas ir kiaura para ijungtom sviesom vazinet :) kiek pamirses vaziavau isjungtom, ne karto nesikabino :) nors tiesiai pro nosi pravaziuodavau :) zooodziu... nores - prisikabins...sugebesi - ishsisuksi :)
nu jo, as irgi daug daug kartu prasilenkiau pro mentus neijungtom sviesom, kartais pamirses ijungti, kartais specialiai mieste nejungiu, jei netoli vaziuoju. Kolkas nebuvo prisikabine, bet cia dazniausiai pro savo miesto, tai jie nlb ir kabinasi prie matytu veidu.

Na kaip tavo ollo xeniai laikosi, maniskiai perdego po 3 metu bevei, tai galvoju arba ollo arba vertex :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Darcikas

  • Svečias
Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2008-12-03 12:10 »
pas mane vertex 6000k ziurekit, gali lesis priduoti biskuti tokio lyg zalsvumo vos vos mano  melsvai sviesai? nes taip idomiai sviecia.. itariu kad lesiai cia taip "dirba"

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Kas zinot ar bus uzdrausti xenonai?
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2008-12-03 14:58 »
pas mane vertex 6000k ziurekit, gali lesis priduoti biskuti tokio lyg zalsvumo vos vos mano  melsvai sviesai? nes taip idomiai sviecia.. itariu kad lesiai cia taip "dirba"

pas mane tipo hella, bet zalsvumo lesiai nepriduoda..
neturiu alfos.